Vestuviniai žiedai

Įteikę sužadėtuvių žiedą – ateis laikas kai ieškosite vestuvinių žiedų. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai puoš judviejų rankas, siūlome pagrindinį šios šventės simbolį – vestuvinius žiedus įsigyti ar užsakyti individualiai gamybai „Fashion Gold“ el. parduotuvėje arba salone. Vestuvinių žiedų gamyba užtrunka 14 d.d.,...

Įteikę sužadėtuvių žiedą – ateis laikas kai ieškosite vestuvinių žiedų. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai puoš judviejų rankas, siūlome pagrindinį šios šventės simbolį – vestuvinius žiedus įsigyti ar užsakyti individualiai gamybai „Fashion Gold“ el. parduotuvėje arba salone. Vestuvinių žiedų gamyba užtrunka 14 d.d., tačiau esant skubiam užsakymui galime vestuvinius žiedus pagaminti ir per 3 d.d. Vestuvinių žiedų gamyba, ir į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis žiedus.

Nuo jau pagamintų vestuvinių žiedų iki žiedo pagal individualų užsakymą

Siūlome platų įvairiausių jau pagamintų vestuvinių žiedų pasirinkimą: klasikiniai vestuviniai žiedai, modernūs vestuviniai žiedai, išskirtiniai vestuviniai žiedai bei deimantinės juostelės su briliantais. Aukso vestuviniai žiedai yra patys populiariausi. Nenorite klasikinės gelsvos aukso spalvos žiedo? Ne bėda: galime Jums pasiūlyti įvairių balto aukso, raudono aukso, netgi juodo, melsvo ar žalio aukso vestuvinių žiedų. Taip pat žiedai pagaminti iš platinos mūsų vestuvinių žiedų asortimente yra. Iš viso savo asortimente vestuvinių žiedų turime apie 1 300 modelių, tad išsirinkti gali kiekvienas.

Taip pat esame pasirengę pagaminti vestuvinius žiedus pagal individualų, Jūsų pasirinktą dizainą. Jei norite unikalių vestuvinių žiedų, tačiau pritrūkote idėjų – rezervuokite laiką susitikimui su „Fashion Gold“ vestuvinių žiedų eksperte. Ji padės paruošti vestuvinių žiedų brėžinį, eskizą ar 3D modelį. Rankų darbo vestuviniai žiedai pagaminti iš: balto aukso, geltono aukso ar raudono aukso yra gaminami taip pat gaminami per 14 d.d., tačiau esant skubiam užsakymui galime vestuvinius žiedus pagaminti ir per 3 d.d.

Vestuvinių žiedų tipai:

Klasikiniai vestuviniai žiedai. Tokio dizaino vestuviniai žiedai pasižymi ypatingu subtilumu ir elegancija. Vestuviniai žiedai gana paprasti, kuklūs, tačiau taip pat gali būti dekoruojami nedideliu brangakmeniu, pagaminti iš aukso. Be to, galima derinti kelių spalvų metalą ir pagaminti iš: balto aukso, raudono aukso, geltono aukso arba balto aukso vestuviniai žiedai padengti rodžiu. Vienas klasikinių žiedų privalumų – tai, jog jie visuomet populiarūs, skoningi ir lengvai derinami su kitais juvelyriniais dirbiniais su briliantais.

Modernūs vestuviniai žiedai. Modernūs žiedai paprastai pasižymi neįprastu, originaliu ir unikaliu dizainu, dažniausiai būna su briliantais. Tokie vestuviniai žiedai gausiau dekoruojami: naudojami skirtingi brangakmeniai ar briliantai, graviravimas, išskirtiniai rankų darbo paviršiaus tekstūros kūrimas. Būtent šio modelio žiedai dengiami keliomis spalvomis pvz. balto aukso ir raudono aukso (gali būti jūsų pasitrinkta metalų kombinacija). Jei jau turite viziją, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių vestuviniai žiedai, mielai ją įgyvendinsime. Vestuvinių žiedų gamyba gali užtukti iki 14 d.d., tačiau esant skubiam užsakymui galime vestuvinius žiedus pagaminti ir per 3 d.d.

Išskirtinio dizaino vestuviniai žiedai – atspindi poros unikalumą bei skonį. Šie vestuviniai žiedai išsiskiria ne tik dėl savo išskirtiniu dizainu, bet ir subtiliomis detalėmis. Šių vestuvinių žiedų linijos gali būti elegantiškos, šiuolaikiškos ar grubesnės. Žiedų paviršius gali būti padengtas lengvu metu arba griliais išraižymais. Išskirtiniai vestuviniai žiedai dažniausiai būna kelių aukso spalvų pvz. balto aukso ir raudono aukso, galima rinktis ir kitas aukso spalvų kombinacijas. Vestuviniai žiedai gali būti žiedai su deimantais, žiedai su safyrais, žiedai su smaragdais, žiedai su rubinais bei žiedai su perlais.

Deimantinės juostelės. Dažnai galime pastebėti, kad moterų rankas puošia vestuviniai žiedai, kurie yra su briliantais sustatytais ratu. Vestuvinių žiedų mada - deimantinės juostelės, kurios puikiai dera šalia vestuvinio žiedo arba gali būti, kaip vestuvinis žiedas. Sužadėtuvių žiedą galite nešioti šalia šios juostelės su briliantais. Šie žiedai yra patvarūs – tačiau atkreipkite dėmesį į vestuvinių žiedų juostelėje esančių deimantų kokybę ir spalvą. Kad deimantinė juostelė atrodytų gerai rinkitės aukštesnės kokybės arba aukščiausios kokybes briliantus. Jeigu norite daugiau sužinoti apie briliantus bei jų savybes kreipkitės – Nuo ko priklauso deimanto kaina?


Primename, kad vestuviniai žiedai gali būti pagaminti iš jūsų aukso. Jūsų turimo aukso spalva neturi įtakos būsimiems žiedams. Vestuvinių žiedų gamybos trukmė tokia pati, kaip ir buvo paminėta aukščiau. Balto aukso vestuviniai žiedai padengti rodžiu gali kainuoti brangiau.  


Ką reikia apsvarstyti renkantis vestuvinius žiedus?

 • Vestuvinių žiedų lankelio plotį. Klasikiniai vestuviniai žiedai yra gana ploni, 4 mm pločio, tačiau gali būti platesni 6 mm. Visgi galite rinktis įvairaus pločio žiedus. Renkantis geriausia atsižvelgti ne tik pirštų formą, ilgį, bet ir tiesiog patogumą: itin platūs vestuviniai žiedai gali trinti, kliudyti laisvai judinti pirštus, o labai ploni – tiesiog deformuotis nuo nešiojimo. Vestuvinių žiedų gamyba tokie žiedų nesiskiria.

 • Papuošalo svorį. Paprastai moteriški vestuviniai žiedai sveria apie 6 g, vyriški – apie 9 g. Vestuvinių žiedų svoris pernelyg neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad žiedas būtų kokybiškas – juk jo svoris priklauso nuo aukso kiekio. Vestuvinių žiedų gamybai skaičiuojamas ir nugaravimas apie 10%.

 • Vestuvinių žiedų prabą. Praba nurodo, kiek gryno brangiojo metalo yra 1 000 g svorio lydinyje. Jei renkatės auksą, rekomenduojame vestuvinius žiedus, kurių praba yra 585 (14 K). Tiek auksas, tiek sidabras yra minkšti metalai, tad juos sulydyti su kitais – labai naudinga.

 • Vestuvinių žiedų paviršiaus tekstūrą, dekoro detales. Jūsų žiedai gali išsiskirti įvairiais sprendimais. Nesijaudinkite, jei būsimo vyro ar žmonos nuomonė skiriasi nuo jūsiškės – tuomet tereikia atrasti bendrą papuošalų bruožą. Vestuvinius žiedus galite dekoruoti skirtingos formos, dydžio, rūšies brangakmeniais, įvairiomis graviūromis (nuo klasikinio inicialų ir datos iki teminio, pvz. etnografinio raižinio), tekstūra (paviršius gali būti lygus ir reljefinis, matinis ir blizgus). Pvz. Moteriškas žiedas iš balto aukso su briliantais, o vyriškas su rankų darbo tekstūra ir iš raudono aukso.

Atminkite, kad pasirinkti vestuviniai žiedai laikui bėgant bus ne tik santuokos simbolis, bet ir vienas iš brangiausių asmeninių daiktų, su kuriuo tiesiog negalėsite išsiskirti. Neskubėkite rinkdamiesi: tegul šis papuošalas atitinka visus, net subtiliausius lūkesčius. Jei dvejojate, pasitarkite su mūsų komanda: susiekite telefonu, el. paštu ar tiesiog užsukę į saloną.

 

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Vestuvinis žiedas „Klasika" 4 mm GAMYBA

80,00 €

Pagaminsime šio modelio vestuvinį žiedą iš jūsų aukso ir jums kainuos tik darbas!

Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali būti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

  FASHION GOLD

  Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4,5 mm GAMYBA

  80,00 €

  Siūlome pagaminti šio modelio vestuvinį žiedą iš jūsų aukso!

  Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

   FASHION GOLD

   Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4 mm GAMYBA

   80,00 €

   Siūlome pagaminti šį vestuvinį žiedą iš jūsų aukso!

   Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali būti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

    FASHION GOLD

    Vestuvinis žiedas „Moderni klasika 2022" 3,5 mm su deimantu GAMYBA

    90,00 €

    Sukursime šio žiedo modelį iš jūsų aukso ir mokėsite tik už darbą bei deimantą!

    Apie vestuvinį žiedą: Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

     FASHION GOLD

     3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

     219,00 €

     Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

      FASHION GOLD

      Vestuvinių žiedų gamyba - 6 mm matiniai modernus dizainas (pora)

      230,00 €

      Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius matinius vestuvinius žiedus kvadratinės formos, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

      • Nauja
      FASHION GOLD

      Vestuvinis žiedas „Klasika" 4 mm

      249,00 €

      Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali būti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

       FASHION GOLD

       Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4,5 mm

       249,00 €

       Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

        FASHION GOLD

        Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4 mm

        249,00 €

        Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

         FASHION GOLD

         3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

         249,00 €

         Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

          FASHION GOLD

          Vestuvinių žiedų gamyba - 5.0 mm modernus su vandens raštais (pora)

          250,00 €

          Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius vestuvinius žiedus su unikalia gilia faktūra, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

          • Nauja
          FASHION GOLD

          Vestuvinių žiedų gamyba - 7 mm platus modernus dizainas (pora)

          250,00 €

          Mūsų juvelyras pagamins Jums plačius modernius matinius vestuvinius žiedus kvadratinės formos, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

          • Nauja
          GERSTNER

          2 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

          250,00 €

          Minimalistinis klasikinis 2 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

           GERSTNER

           2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

           257,00 €

           Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

            FASHION GOLD

            Vestuvinių žiedų gamyba - 5.5 mm su tekstūrinė faktūra (pora)

            260,00 €

            Mūsų juvelyras pagamins Jums vestuvinius žiedus su tekstūrinė matinė gilia faktūra ir deimantais, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

            • Nauja
            FASHION GOLD

            Vestuvinių žiedų gamyba - 5 mm modernus su deimantu (0,015 ct) (pora)

            260,00 €

            Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius blizgius vestuvinius žiedus kvadratinės formos su deimantu, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

            • Nauja
            GERSTNER

            2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

            264,00 €

            Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

             GERSTNER

             2 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

             270,00 €

             Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

              GERSTNER

              2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

              270,00 €

              Klasikinis 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

               GERSTNER

               2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

               270,00 €

               Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

                FASHION GOLD

                Vestuvinių žiedų gamyba - 4 mm matiniai klasikiniai (pora)

                290,00 €

                Mūsų juvelyras pagamins Jums klasikinius matinius vestuvinius žiedus su linija, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

                • Nauja
                FASHION GOLD

                Vestuvinių žiedų gamyba - 4 mm modernius su deimantu (0,02 ct) (pora)

                290,00 €

                Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius vestuvinius žiedus kvadratinės formos su deimantu, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

                • Nauja
                GERSTNER

                3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

                321,00 €

                Minimalistinis 3 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                 GERSTNER

                 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

                 335,00 €

                 Modernus 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

                  GERSTNER

                  2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                  340,00 €

                  2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.