Vestuviniai žiedai

Planuojate vestuves? Pats laikas pradėti, ieškoti vestuvinių žiedų. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai jums tinka, kviečiame apsilankyti mūsų juvelyrikos namuose Fashion Gold ir lengvai atrasti svarbų vestuvių šventės simbolį – vestuvinius žiedus. Vestuviniai žiedai internetu – puikus būdas susipažinti su vestuvinių...

Planuojate vestuves? Pats laikas pradėti, ieškoti vestuvinių žiedų. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai jums tinka, kviečiame apsilankyti mūsų juvelyrikos namuose Fashion Gold ir lengvai atrasti svarbų vestuvių šventės simbolį – vestuvinius žiedus. Vestuviniai žiedai internetu – puikus būdas susipažinti su vestuvinių žiedų modeliais, palyginti vestuvinių žiedų asortimentą, vestuvinių žiedų kaina, tačiau patarimas ne gaiškite daug laiko, nes 99 % jaunavedžių pakeičia savo nuomonę atvykus pas mus ir apžiūrėjus žiedus vietoje. Suplanuokite atvykimą į konsultaciją. Tuomet mes padėsime jums surasti tą tobulą vestuvinį žiedą, kuris lydės jus visą gyvenimą.

Jau daugiau nei 30 metų mūsų juvelyrai gamina aukštos kokybės rankų darbo vestuvių žiedus geriausiomis kainomis. Norint palengvinti Jums vestuvinių žiedų pasirinkimą - specialiai Jums paruošiam patogius būdus.

 • Rinktis iš jau pagamintos vestuvinių žiedų kolekcijos. Galite įsigyti atvykę pas mus į juvelyrikos namus, arba pristatysime per 2-3 d.d., jeigu užsakysite vestuvinius žiedus internetu mūsų internetinėje svetainėje.

 • Atvykti pas mus į Fashion Gold ir išsirinkti iš 1500 jau pagamintų vestuvinių žiedų modelių. Nustebinsime jus vestuvinių žiedų modelių gausą, kuri pritaikyta visiems skoniams. Jums liks tik pasirinkti metalą – auksą, paladį, platiną, titaną, taip pat išsirinkti norimą aukso spalvą, žiedus galime pagaminti iš balto aukso, geltono aukso, raudono aukso. Taip pat vestuvinius žiedus galime pagaminti iš platinos. Mūsų kolekcijoje rasite vestuvinius žiedus su padengtais paviršiais, pavyzdžiui, su juodu rodžiu, kuris pakeičia natūralios spalvos auksą į juodą auksą. Galite pasirinkti brilianto, deimanto arba spalvoto brangakmenio dydį, bei kiekį. Vestuvinių žiedų gamyba užtrunka apie 14 d.d., tačiau esant skubiam užsakymui galime vestuvinius žiedus pagaminti ir per 3 d.d. Taip pat galime pagaminti vestuvinius žiedus iš jūsų turimo aukso laužo ir jums liks sumokėti tik už vestuvinių žiedų gamybą. Užsakant vestuviniu žiedus sumokamas 30 % avansas, likusią sumą reikia sumokėti atsiimant.
 • Išsirinkti ir nusipirkti vestuvinius žiedus internetu (vestuviniai žiedai internetu) – pasirinkite jums patinkanti vestuvinių žiedų modelį ir užsakote vestuvinį žiedą. Moterišką vestuvinį žiedą ir vyrišką žiedą galite rinktis iš skirtingų vestuvinių žiedų kolekcijos. Jeigu kyla klausimų arba nežinote, kaip tai padaryti, drąsiai skambinkite arba rašykite mums, ir mes padėsime Jums su užsakymu, viską užpildysime ir atsiųsime jums jau užpildytą užsakymo formą, kurią turėsite patvirtinti, apmokėti 30 % avanso, likusią dalį (vestuviniai žiedai kaina) reikia sumokėti atsiimant.

 • Vestuvinių žiedų gamyba pagal individualų užsakymą. Mūsų juvelyrai pasirengę pagaminti vestuvinius žiedus pagal individualų, Jūsų pasirinktą dizainą. Jei norite unikalių autorinių vestuvinių žiedų, tačiau pritrūkote idėjų – rezervuokite laiką susitikimui su Fashion Gold vestuvinių žiedų ekspertais. Mes padėsime paruošti vestuvinių žiedų brėžinį, eskizą ar 3D modelį. Vestuvinių žiedų gamyba užtrunka nuo 14 d.d. iki 21 d.d., esant skubiam užsakymui vestuvinius žiedus pagaminsime ir per 3 d.d.

Vestuvinių žiedų kolekcijos, dizainai:

Klasikiniai vestuviniai žiedai. Tokio dizaino vestuviniai žiedai pasižymi ypatingu subtilumu ir elegancija. Klasikiniai vestuviniai žiedai gana paprasti, kuklūs, tačiau taip pat gali būti dekoruojami nedideliu brangakmeniu, pagaminti iš aukso. Be to, galima derinti dviejų spalvų auksą. Vestuviniai žiedai gaminami iš: balto aukso, raudono aukso, geltono aukso arba balto aukso vestuviniai žiedai padengti rodžiu. Klasikinių žiedų privalumas – jie visuomet madingi, skoningi ir lengvai derinami su kitais juvelyriniais dirbiniais su briliantais.


Modernūs vestuviniai žiedai. Modernūs žiedai paprastai pasižymi neįprastu, originaliu ir unikaliu dizainu, dažniausiai būna su briliantais arba deimantais. Tokie vestuviniai žiedai gausiau dekoruojami: naudojami skirtingi brangakmeniai ar briliantai, graviravimas, išskirtiniai rankų darbo paviršiaus tekstūros bei paviršių apdirbimas. Būtent šio modelio žiedai maišomi keliomis spalvomis pvz. balto aukso ir raudono aukso (gali būti jūsų pasirinkta aukso spalvų kombinacija). Jei jau turite viziją, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių vestuviniai žiedai, mielai ją įgyvendinsime. Vestuvių žiedų gamyba gali užtrukti iki 14 d.d., tačiau esant skubiam užsakymui galime vestuvinius žiedus pagaminti ir per 3 d.d.


Išskirtinio dizaino vestuviniai žiedai – atspindi poros unikalumą bei skonį. Šie vestuviniai žiedai išsiskiria ne tik dėl savo išskirtiniu dizainu, bet ir subtiliomis detalėmis. Šių vestuvinių žiedų linijos gali būti elegantiškos, šiuolaikiškos ar grubesnės. Žiedų paviršius gali būti padengtas lengvu šilkinio matinių paviršium arba giliais raštais. Išskirtiniai vestuviniai žiedai dažniausiai būna dviejų aukso spalvų pvz. balto aukso ir raudono aukso, galima rinktis ir kitas aukso spalvų kombinacijas (derinius). Vestuviniai žiedai gali būti žiedai su deimantais, žiedai su safyrais, žiedai su smaragdais, žiedai su rubinais bei žiedai su perlais.


Deimantinės juostelės. Dažnai galime pastebėti, kad moterų rankas puošia vestuviniai žiedai, kurie yra su deimantais sustatytais ratu aplink visą žiedą. Vestuvinių žiedų tendencijos - deimantinės juostelės, kurios puikiai dera šalia sužadėtuvių žiedo arba gali būti, kaip vestuvinis žiedas. Sužadėtuvių žiedą galite nešioti šalia šios juostelės su deimantais. Šie žiedai (vestuviniai) yra patogus – tačiau būtinai atkreipkite dėmesį į žiedų juostelėje esančių deimantų kokybę ir spalvą. Kad deimantinė juostelė atrodytų gerai rinkitės aukštesnės kokybės arba aukščiausios kokybes deimantus. Jeigu norite daugiau sužinoti apie briliantus bei jų savybes kreipkitės – nedvejodami susisiekite ir pasikonsultuokite su mumis.

Primename, kad vestuviniai žiedai gali būti pagaminti iš jūsų aukso. Jūsų turimo aukso spalva neturi įtakos būsimiems žiedams. Deimantinių juostelių gamybos trukmė tokia pati, kaip ir buvo paminėta aukščiau. Balto aukso vestuviniai žiedai padengti rodžiu gali kainuoti brangiau.


Vokiški vestuviniai žiedai iš Gerstner kolekcijos

Norite aukščiausios kokybės vestuvinių žiedų – siūlome pasirinkti iš vokiškos Gerstner kolekcijos. Gerstner juvelyrai jau daugiau kaip 150 metų specializuojasi vestuvinių žiedų gamyboje. Net šeši dizaineriai kasmet kuria išskirtinių vestuvinių žiedų kolekcijas. Vestuviniai žiedai yra pagaminti pagal specialią technologiją, todėl žiedai mažiau braižosi, bei laikui yra atsparus mikro įtrūkimams. Nei vienas juvelyras Lietuvoje, nenaudoja tokios technologijos, nes neturi techninių galimybių.

Ką reikia apsvarstyti renkantis vestuvinius žiedus?

 • Vestuvinio žiedo plotį. Klasikinio vestuvinio žiedo plotis gali būti nuo 1,5 mm iki 12 mm. Renkantis vestuvinio žiedo plotį - geriausia atsižvelgti ne tik pirštų formą, ilgį, bet nepamiršti apie patogumą: itin platūs vestuviniai žiedai gali trinti, kliudyti laisvai judinti pirštus, o labai ploni – laikui bėgant gali deformuotis nuo nešiojimo.
 • Vestuvinio žiedo svorį. Paprastai moteriški vestuviniai žiedai sveria nuo 3 iki 6 gramus, vyriški – nuo 6 iki 9 gramus. Vestuvinių žiedų svoris pernelyg neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad žiedas būtų kokybiškas – juk jo svoris priklauso nuo aukso kiekio.
 • Vestuvinio žiedo prabą. Praba nurodo aukso procentą lydinyje. Kadangi auksas yra minkštas metalas rekomenduojame vestuvinius žiedus, kurių praba yra 585 (14 K (karatų)).
 • Vestuvinių žiedų paviršiaus faktūrą, tekstūrą, dekoro detales, rašto elementus. Jūsų žiedai gali išsiskirti įvairiais sprendimais. Vestuvinius žiedus galite inkrustuoti skirtingos formos, kelių dydžių deimantais, briliantais arba brangakmeniais; išsirinkti vestuvinio žiedo tekstūra (vestuvinio žiedo paviršius gali būti lygus ir reljefinis) arba žiedo faktūrą – blizgus, matinis. Papildyti graviravimu - (nuo klasikinio inicialų ir datos iki teminio, pvz. etnografinio raižinio).


Vestuviniai žiedai kaina
Vestuviniai žiedai kaina nuo 45 Eur, ar taip gali būti? Taip, būtent tiek kainuoja pas mus pagaminti vestuvinius žiedus iš savo aukso. Asortimentą sudarome taip, kad jau pagamintu vestuvinių žiedų kaina jau su auksu būtu nuo 159 Eur.

Vestuvinių žiedų kaina priklauso nuo visų šių sudedamųjų dalių. Vestuvinio žiedo metalo, vestuvinio žiedo modelio, vestuvinio žiedo pločio, vestuvinio žiedo svorio, vestuvinio žiedo prabos, vestuvinio žiedo faktūros ir žinoma, deimantų, jų kiekio, ir deimantų charakteristikos.
Patarimas įsitikinkite, kad vestuviniai žiedai nėra tuščiaviduriai, nes laikui bėgant jie susilenks.
Patarimas - nesijaudinkite, jei būsimo vyro ar žmonos nuomonė skiriasi nuo jūsų – tuomet tereikia atrasti bendrą vestuvinių žiedų detalę. Pvz. 4 mm moteriškas vestuvinis žiedas iš balto aukso su briliantais ir 6 mm vyriškas vestuvinis žiedas su rankų darbo tekstūra bet taip pat iš balto aukso. 99 % jaunavedžių renkasi skirtingus vestuvinius žiedus.
Atminkite, kad pasirinkti vestuvių žiedai laikui bėgant bus ne tik santuokos simbolis, bet ir vienas iš brangiausių asmeninių daiktų, su kuriuo tiesiog negalėsite išsiskirti. Neskubėkite rinkdamiesi: tegul šis papuošalas atitinka visus, net subtiliausius lūkesčius. Jei dvejojate, pasitarkite su mūsų komanda: susisiekite telefonu, el. paštu ar tiesiog užsukę į saloną.

Nepamiškite, pasiklausti senelės, mamos, giminaičių ar neturi nenaudojamo aukso, taip galėsite sutaupyti gaminant vestuvinius žiedus, bei giminė galės prisidėti prie dovanos vestuvėms.

Nesvarbu kokios spalvos jūs turėsite nenaudojamo aukso – pagaminti Jums vestuvinius žiedus tokios spalvos, kokia Jums patinka. Turite įsivertinti, kad vestuvinių žiedų gamybai skaičiuojamas ir aukso nugaravimas apie 10%.


Atkreipkite dėmesį. Vestuviniai žiedai internetu, gali jums atrodyti vienaip, realiai tie vestuviniai žiedai atrodys visai kitaip, paaiškinimai gali būti keli: vestuviniams žiedams padarė vizualizaciją, tačiau ji neatitinka tikrovės, arba kiekvienas mato nuotrauka taip kaip jis nori matyti. Rekomenduojame vestuvinius žiedus apžiūrėti internetu ir išsirinkti viziją, kokių žiedų norite, o užsakyti atvykus į juvelyrikos namus arba pasitarti su mūsų specialistais telefonu, turime puikių sprendimų.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4 mm GAMYBA

80,00 €

Siūlome pagaminti šį vestuvinį žiedą iš jūsų aukso!

Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali būti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

  FASHION GOLD

  Vestuvinis žiedas „Klasika" 4 mm GAMYBA

  80,00 €

  Pagaminsime šio modelio vestuvinį žiedą iš jūsų aukso ir jums kainuos tik darbas!

  Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali būti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

   FASHION GOLD

   Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4,5 mm GAMYBA

   80,00 €

   Siūlome pagaminti šio modelio vestuvinį žiedą iš jūsų aukso!

   Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

    FASHION GOLD

    Vestuvinis žiedas „Moderni klasika 2022" 3,5 mm su deimantu GAMYBA

    90,00 €

    Sukursime šio žiedo modelį iš jūsų aukso ir mokėsite tik už darbą bei deimantą!

    Apie vestuvinį žiedą: Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

     FASHION GOLD

     3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

     219,00 €

     Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

      FASHION GOLD

      Vestuvinių žiedų gamyba - 6 mm matiniai modernus dizainas (pora)

      230,00 €

      Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius matinius vestuvinius žiedus kvadratinės formos, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

       FASHION GOLD

       Vestuvinis žiedas „Klasika" 4 mm

       249,00 €

       Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali būti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

        FASHION GOLD

        Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4,5 mm

        249,00 €

        Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

         FASHION GOLD

         3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

         249,00 €

         Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

          FASHION GOLD

          Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4 mm

          249,00 €

          Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

           FASHION GOLD

           Vestuvinių žiedų gamyba - 7 mm platus modernus dizainas (pora)

           250,00 €

           Mūsų juvelyras pagamins Jums plačius modernius matinius vestuvinius žiedus kvadratinės formos, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

            GERSTNER

            2 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

            250,00 €

            Minimalistinis klasikinis 2 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

             FASHION GOLD

             Vestuvinių žiedų gamyba - 5.0 mm modernus su vandens raštais (pora)

             250,00 €

             Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius vestuvinius žiedus su unikalia gilia faktūra, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

              GERSTNER

              2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

              257,00 €

              Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

               FASHION GOLD

               Vestuvinių žiedų gamyba - 5 mm modernus su deimantu (0,015 ct) (pora)

               260,00 €

               Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius blizgius vestuvinius žiedus kvadratinės formos su deimantu, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

                FASHION GOLD

                Vestuvinių žiedų gamyba - 5.5 mm su tekstūrinė faktūra (pora)

                260,00 €

                Mūsų juvelyras pagamins Jums vestuvinius žiedus su tekstūrinė matinė gilia faktūra ir deimantais, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

                 GERSTNER

                 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                 264,00 €

                 Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                  GERSTNER

                  2 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

                  270,00 €

                  Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                   GERSTNER

                   2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

                   270,00 €

                   Klasikinis 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                    GERSTNER

                    2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

                    270,00 €

                    Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

                     FASHION GOLD

                     Vestuvinių žiedų gamyba - 4 mm matiniai klasikiniai (pora)

                     290,00 €

                     Mūsų juvelyras pagamins Jums klasikinius matinius vestuvinius žiedus su linija, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

                      FASHION GOLD

                      Vestuvinių žiedų gamyba - 4 mm modernius su deimantu (0,02 ct) (pora)

                      290,00 €

                      Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius vestuvinius žiedus kvadratinės formos su deimantu, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

                       GERSTNER

                       3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

                       321,00 €

                       Minimalistinis 3 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.