Vestuviniai žiedai

Štai ir atėjo ypatinga diena Jūsų gyvenime - mylimas žmogus Jus išskyrė iš kitų ir pasiūlė įsipareigoti vienas kitam visam gyvenimui. Kartu džiaugiatės, organizuojate būsimas vestuves su dideliu užsidegimu ir visas  pasaulis, berods, Jums po kojomis. Jūsų artėjančia švente džiaugiamės ir mes, tad siūlome pagrindinį šios šventės simbolį išsirinkt...

Štai ir atėjo ypatinga diena Jūsų gyvenime - mylimas žmogus Jus išskyrė iš kitų ir pasiūlė įsipareigoti vienas kitam visam gyvenimui. Kartu džiaugiatės, organizuojate būsimas vestuves su dideliu užsidegimu ir visas  pasaulis, berods, Jums po kojomis. Jūsų artėjančia švente džiaugiamės ir mes, tad siūlome pagrindinį šios šventės simbolį išsirinkti pas mus.

Siūlome Jums platų pasirinkimą įvairiausių vestuvinių žiedų - nuo kuklių, turinčių nedidelius papuošimus, iki išskirtinių, spindėte spindinčių. Nenorite visiems įprastos gelsvos aukso spalvos žiedo? Ne bėda! Galime Jums pasiūlyti įvairių balto, raudono, juodo aukso žiedelių, taip žiedus iš platinos. Iš viso savo asortimente turime apie 1'300 žiedų modelių, tad išsirinkti gali kiekvienas.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti „Gerstner“ kompanijos žiedus, kurie yra labiausiai vertinami Europoje, taip pat žinomos vokiškos kompanijos „Rausmayer” bei mūsų „Fashion Gold” kolekcijos žiedus savo ypatingajai progai. Naujosios Mokume technologijos dėka galime sukurti vienetinius žiedelius pagal kiekvieno individualius poreikius. Mūsų juvelyras Jums panorėjus gali žiedus pagaminti ir iš Jūsų turimo aukso - nesvarbu, kokios spalvos jis bebūtų, galime padaryti tokio atspalvio, kokio panorėsite. 

Atminkite, kad pasirinktas vestuvinis žiedas su laiku bus ne tik santuokos simbolis, bet ir vienas iš Jūsų brangiausių asmeninių daiktų, su kuriuo tiesiog negalėsite išsiskirti. 

Daugiau

Vestuviniai žiedai 

Čia yra 294 produktų

Subkategorija

 • Klasikiniai...

  Įsivaizduokite, kad skubiai turite palikti savo namus ir su savimi pasiimti tik kelis asmeninius daiktus. Nežinia, ką tiksliai Jūs pasirinktumėte, bet galime garantuoti -tarp tų atsitiktinių daiktų visada bus kažkokia brangi nuotrauka ir, žinoma, vestuvinis žiedas.

  Taigi vestuvinis žiedas nėra tik paprastas simbolis ar priemonė kitiems parodyti, kad esate "užimtas", laimingas ir kad joks priešingos lyties atstovas negali tikėtis iš Jūsų nieko daugiau kaip tik draugiškų santykių. Žiedelis yra vienintelis dalykas, kuris lieka Jums po vestuvių dienos visam gyvenimui, tad dažniausiai su laiku jis tampa toks asmeniškai brangus, kad, nors ir liktumėte be nieko - užtenka turėti jį.

  Kai šalia neturite mylimo žmogaus, visada su savimi turite priminimą, kad nesate vienišas - yra kažkas, kas Jus supranta, palaiko ir rūpinasi. Ir tam žmogui nesvarbu, kad Jūs šiuo metu susivėlęs ir piktas, jam nesvarbūs ir Jūsų charakterio minusai - jis Jus myli tokį, koks esate. Toks priminimas, tikriausiai, sukuria vienus iš maloniausių pojūčių mūsų gyvenime. Pojūtis toks stiprus, kad gali suteikti visas Jums tuo metu reikalingas emocijas - ar nusiraminimą, ar paguodą, ar laimę, o dažniausiai - paprasčiausią džiaugsmo šypseną.

  Štai kodėl vestuvinių žiedų išsirinkimas yra svarbus žingsnis. Atminkite, kad Jūs išsirenkate daiktą, kuris Jums nuolat primins, jog kažkam esate svarbiausias visame pasaulyje.

 • Modernūs vestuviniai...
 • Komplektai vestuvinių...
 • Vyriški vestuviniai...
 • Moteriški vestuviniai...
 • Dizainerių kurti...
 • Vestuvinių žiedų...
1 - 15 iš 294 prekių rezultatai
1 - 15 iš 294 prekių rezultatai