Išskirtiniai vestuviniai žiedai ( dizainerių kurti )

Įteikę sužadėtuvių žiedą – ateis laikas, kai ieškosite vestuvinių žiedų. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai puoš judviejų rankas, siūlome pagrindinį šios šventės simbolį – vestuvinius žiedus įsigyti ar užsakyti „Fashion Gold“ pagal individualų užsakymą internetu arba salone. Vestuvinių žiedų gamyba užtrunka 14 d.d.,...

Įteikę sužadėtuvių žiedą – ateis laikas, kai ieškosite vestuvinių žiedų. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai puoš judviejų rankas, siūlome pagrindinį šios šventės simbolį – vestuvinius žiedus įsigyti ar užsakyti „Fashion Gold“ pagal individualų užsakymą internetu arba salone. Vestuvinių žiedų gamyba užtrunka 14 d.d., tačiau esant skubiam užsakymui galime vestuvinius žiedus pagaminti ir per 3 d.d.

Nuo jau pagamintų vestuvinių žiedų iki žiedo pagal individualų užsakymą

Siūlome platų jau pagamintų vestuvinių žiedų pasirinkimą: klasikiniai vestuviniai žiedai, modernūs vestuviniai žiedai, išskirtiniai vestuviniai žiedai bei deimantinės juostelės su briliantais. Auksiniai vestuviniai žiedai yra patys populiariausi. Nenorite klasikinės gelsvos aukso spalvos žiedo? Ne bėda: galime Jums pasiūlyti įvairių balto aukso, raudono aukso netgi juodo, melsvo ar žalio aukso vestuvinių žiedų. Taip pat vestuvinių žiedų iš platinos rasite mūsų vestuvinių žiedų asortimente. Savo asortimente vestuvinių žiedų turime apie 1 300 modelių, tad išsirinkti gali kiekvienas.

Galime pagaminti vestuvinius žiedus pagal individualų, Jūsų pasirinktą dizainą

Jei norite unikalių vestuvinių žiedų, tačiau pritrūkote idėjų – rezervuokite laiką susitikimui su „Fashion Gold“ vestuvinių žiedų ekspertais. Mūsų juvelyras paruoš Jums vestuvinių žiedų brėžinį, eskizą ar 3D modelį. Rankų darbo vestuviniai žiedai gaminame iš: balto aukso, geltono aukso ar raudono aukso, platinos, titano. Gamyba užtrunka 14 d.d., tačiau esant skubiam užsakymui galime vestuvinius žiedus pagaminti ir per 3 d.d.

 

Renkantis išskirtinius vestuvinius žiedus turite pasirinkti:

·         Išskirtiniai vestuviniai žiedai spalva. Kokios aukso spalvos išskirtinių vestuvinių žiedų norite: balto aukso, geltono aukso, raudono aukso ar balto aukso padengtu rodžiu, juodo aukso. Išskirtiniai vestuviniai žiedai dažniausiai gaminami iš dviejų, trijų ar net keturių aukso spalvų.

·         Išskirtiniai vestuviniai žiedai plotis. Kelių milimetrų išskirtinis vestuvinis žiedas turėtų būti. Dažniausiai jaunavedžiai renkasi 4-6 mm. vestuvinius žiedus. Taip pat žiedas gali būti sudarytas iš dviejų žiedų - 4 mm. žiedo ir deimantinės juostelės.

·         Išskirtiniai vestuviniai žiedai svoris. Dažniausiai moteriški vestuviniai žiedai sveria apie 6 g., vyriški – apie 9 g. Vestuvinių žiedų svoris pernelyg neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad žiedas bus kokybiškas – juk jo svoris priklauso nuo aukso kiekio.

·         Išskirtiniai vestuviniai žiedai tekstūra. Pasirinkite žiedo tekstūrą. Ar paviršiaus reljefas bus lengvai matinis, ar su gilesne tekstūra. Žiedas gali būti padengtas įvairiais raštais.

·         Išskirtiniai vestuviniai žiedai brangakmenis. Ar išskirtinis vestuvinis žiedas turės deimantų. Dažniausiai tokio tipo vestuvinius žiedus puošia deimantai. Jie gali būti įvairių dydžių nuo 0,005 ct.

·         Išskirtiniai vestuviniai žiedai gamyba. Jeigu neturite idėjos, kviečiame į mūsų saloną, kuriame turime daug vestuvinių žiedų pavydžių, kurie padės išsirinkti norimą žiedą. Na, o jeigu idėją turite, ateikite - kartu su mūsų profesionaliais juvelyrais sukursime Jums svajonių žiedą.

·         Išskirtiniai vestuviniai žiedai graviravimas. Išskirtinio vestuvinio žiedo viduje galite išgraviruoti meilės žinutę Jūsų antrajai pusei, kurią žinosite tik Jūs. Tai bus klasikinio žiedo paslaptis.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0.28 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

490,00 €

Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,28 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

  FASHION GOLD

  0.29 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

  490,00 €

  Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,29 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   FASHION GOLD

   0.27 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

   490,00 €

   Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,27 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

    GERSTNER

    Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas I

    533,00 €

    Modernus 2.5 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškas kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

     GERSTNER

     Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas III

     557,00 €

     Modernus auksinis 2.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

      FASHION GOLD

      Vestuviniai žiedai - Elegantiškas paviršius (4.5 mm) (pora)

      670,00 €

      Išskirtiniai vestuviniai žiedai pasižymi moderniu dizainu ir ypatingais matiniais paviršiais, kurie prideda elegancijos. Žiedų plotis siekia 4,5 mm, o abu turi komforto zonas, užtikrinančias jūsų patogumą. Tai puikus pasirinkimas, kuris pridės prabangos ir unikalumo jūsų gyvenimui ilgam

       GERSTNER

       Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas II

       680,00 €

       Modernus auksinis 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

        FASHION GOLD

        0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

        700,00 €

        Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

         GERSTNER

         Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai V

         704,00 €

         Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

          GERSTNER

          Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VI

          706,00 €

          Modernus 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

           GERSTNER

           Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VII

           730,00 €

           Modernus 3.5 mm auksinis vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

            GERSTNER

            Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai VI

            735,00 €

            Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais geometriniai raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

             GERSTNER

             Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas V

             807,00 €

             Modernus 4 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

              FASHION GOLD

              1.12 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

              810,00 €

              Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

               GERSTNER

               Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas

               828,00 €

               Modernus 3.5 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                GERSTNER

                Modernus vestuvinis žiedas su deimantais - Reljefas (0,024 ct)

                867,00 €

                Modernus 3 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra ir 0,024 ct deimantu. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                 GERSTNER

                 Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai III

                 888,00 €

                 Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais kubizmo raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                  GERSTNER

                  Blizgus vestuvinis žiedas be deimantu - Ryšys

                  896,00 €

                  Modernus, išskirtinis 5 mm blizgios faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                   GERSTNER

                   Vestuvinis žiedas su tekstūra su deimantais (0,03 ct)

                   905,00 €

                   Vestuvinis žiedas su matine išskirtinė tekstūra su deimantais, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir vidaus - užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                    GERSTNER

                    Modernus vestuvinis žiedas su deimantu - Stilizuotas (0,01 ct)

                    915,00 €

                    Modern 3 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas su 0,01 ct deimantu. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                     GERSTNER

                     Tekstūrinis vestuvinis žiedas be deimanto - Emerald

                     963,00 €

                     Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                      GERSTNER

                      Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Stilizuotas

                      1 028,00 €

                      Modern 4 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                       FASHION GOLD

                       Vestuviniai žiedai - Spindintis matas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

                       1 050,00 €

                       Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su spindinčiu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

                        FASHION GOLD

                        1.04 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

                        1 100,00 €

                        Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 1.04 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                         FASHION GOLD

                         1,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                         1 100,00 €

                         Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                          GERSTNER

                          Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai VII

                          1 107,00 €

                          Išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.