Dviejų aukso spalvų vestuviniai žiedai

Fashion Gold juvelyrai jau daugiau nei trisdešimt metų kuria unikalius vestuvių žiedus, naudodami pažangiausias technologijas. Mes suprantame, kad vestuvinis žiedas yra ypatingas simbolis, kuris turi atspindėti grožį, kokybę, patogumą ir ilgaamžiškumą. Todėl mes stengiamės dalį savo vestuvinių žiedų kolekcijų pristatyti mūsų...

Fashion Gold juvelyrai jau daugiau nei trisdešimt metų kuria unikalius vestuvių žiedus, naudodami pažangiausias technologijas. Mes suprantame, kad vestuvinis žiedas yra ypatingas simbolis, kuris turi atspindėti grožį, kokybę, patogumą ir ilgaamžiškumą. Todėl mes stengiamės dalį savo vestuvinių žiedų kolekcijų pristatyti mūsų internetinėje parduotuvėje fashiongold.lt, suteikdami jums lengvą ir patogų būdą rasti tai, ko ieškote.

Fashion Gold siūlo platų asortimentą aukštos kokybės vestuvių žiedų iš balto, geltono ir raudono aukso, dviejų aukso spalvų, trijų aukso spalvų ar net keturių aukso spalvų žiedus. Dviejų aukso spalvų vestuviniai žiedai –  kolekcijose rasite įvairiausius dizainus.

Dviejų aukso spalvų vestuviniai žiedai šiuo metu yra madingi. Apie 30 procentų klientų renkasi vestuvinius žiedus iš balto ir geltono aukso, raudono aukso ir balto padengto rodžiu aukso, geltono ir raudono aukso. Nuo ko priklauso aukso spalva? Priklauso nuo priemaišų, esančių aukse. Aukso praba rodo, kiek gryno aukso gramų yra kilograme. Pavyzdžiui, 585 aukso praba reiškia, kad bendrame lydinyje gryno aukso bus 585 gramai, likusį svorį sudaro – priemaišos, pvz. sidabras, varis ir kiti cheminiai elementai, kurie sutvirtina auksą, nes grynas auksas yra labai minkštas ir priemaišos pakeičia jo spalvą ir jį sutvirtina.

Mūsų tėvų vestuviniai žiedai buvo klasikiniai vestuviniai žiedai vienos aukso spalvos. Dažniausiai tai buvo raudona arba geltona spalva. Šiuo metu yra labai populiari balta, dar kitaip vadinama šampaninė spalva arba šalta, balta padengta rodžiu. Balto aukso vestuviniai žiedai padengti rodžiu.

Kodėl baltas auksas rodžiuojamas?

Kada pasirenkame balto aukso vestuvinį žiedą, turime nuspręsti ar jums tinka išgautas natūralus šampaninis atspalvis ar norite baltą auksą papildomai padengti rodžiu arba kitaip tariant - rodžiuoti. Rodis - tai metalas, kuris metalų biržoje yra dar brangesnis už auksą. Jo išskirtinumas - ledinis, baltas atspalvis, kuris itin gerai spindi, jo šaltas baltas atspalvis labai gerai išskiria deimanto žėrėjimą vestuviniame žiede ir priduoda deimantui baltumo. Todėl vestuviniai žiedai su deimantais yra kaip taisyklė papildomai rodžiuojamas, tam, kad būtu dar baltesnis.

Jeigu lyginsime sudėjus balto aukso vestuvinį žiedą ir rodžiuotą balto aukso vestuvinį žiedą, plika akimi matosi, kad pastarasis yra baltesnis. Rodžiu padengiamas tik žiedo paviršius, todėl jeigu žiedas dėvimas dažnai - rodis apsitrina ir netenka to ledinio atspalvio ir po truputį pradeda išlįsti šampaninio atspalvio baltas auksas, kuris būna apačioje. Tai yra natūrali dėvėjimo pasekmė. Todėl nenustebkite, kad po metų ar dviejų vestuvinius žiedus teks iš naujo rodžiuoti.

Dviejų aukso spalvų vestuviniai žiedai kolekcijos. Dažniausiai vestuviniai žiedai dviejų spalvų ar daugiau yra modernūs vestuviniai žiedai, išskirtiniai vestuviniai žiedai. Šiuose kolekcijose galite rasti daug vestuvinių žiedų dviejų aukso spalvų. Didesnis spalvų kontrastas yra tarp balto rodžiuoto aukso ir geltono arba raudono aukso. Tarp geltono ir raudono aukso spalvų kontrastas matosi mažiau, spalvos lyg tai susilieja, taip pat susilieja ir aukso natūrali balta spalva, jeigu ją derinsime prie geltonos ir raudonos spalvos. 

Dviejų aukso spalvų vestuviniai žiedai tekstūra. Galite rinktis blizgų, matinį vestuvinį žiedą arba lyg „nudaužytą“ plaktuku paviršių. Dviejų aukso spalvų vestuvinis žiedas gali būti įvairios tekstūros. Jas galima dėti išilgai, skersai, giliau arba šiek tiek pašiaušti paviršių. Tam, kad paryškinti vieną spalvą, galima ją išskirti su faktūra, pvz. viena dalis blizgi, o kitai spalvai uždėti matinę faktūrą.

Deimantinė juostelė. Papildomas žiedas prie moteriško arba vyriško vestuvinio žiedo. Dviejų aukso spalvų vestuviniai žiedai gali būti vienodi tiek vyriškas, tiek moteriškas žiedas. Tik šalia moteriško ar vyriško žiedo galima papildomai pasirinkti deimantinę juostelę su pasirinkta deimanto spalva ir dydžiu, galima sukurti juostelę nuo 0,01 ct – begalybės.

Dviejų aukso spalvų vestuviniai žiedai kaina visada bus brangesnė nei vienos spalvos vestuvinis žiedas – vestuvinio žiedo gamybos darbo kaina, kuri tiesiogiai priklauso nuo gamybos laiko arba, kitaip tariant, vestuvinio žiedo modelio sudėtingumo, kaip daromos dviejų aukso spalvų vestuvinis žiedas, reikia pagaminti du žiedus ir juos sujungti, todėl laiko darbui skiriama daugiau. Kaina prasideda nuo 200 Eur. iki 1000 Eur. Aukso svorio, kaina sudaro nuo 50 Eur iki 600 Eur už žiedą. Padengimo rodžiu. papildomai kainuoja nuo 20 iki 50 Eur., jeigu buvo pasirinktas ledinis baltos spalvos atspalvis. Taip pat prabavimo arba deimantų sertifikavimo kaina.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Vestuviniai žiedai - Švytintys (4.5 mm) (pora)

650,00 €

Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose viduryje puikiai spindi dėka naujosios technologijos, lazerinis graviravimas. Šis spindėjimas lydės jus visą gyvenimą. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie atskleidžia jūsų meilės istorijos švytėjimą.

  GERSTNER

  Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top

  778,00 €

  3.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

   FASHION GOLD

   Vestuviniai žiedai - Sujungimas (4.5 mm) (pora)

   900,00 €

   Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose trys žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

    GERSTNER

    Modernus vestuvinis žiedas su deimantu - Stilizuotas (0,01 ct)

    915,00 €

    Modern 3 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas su 0,01 ct deimantu. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

     GERSTNER

     Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top II

     941,00 €

     3.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

      GERSTNER

      Vokiškas vestuvinis žiedas su deimantu - Top (0,01 ct)

      956,00 €

      2.5 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su deimantu ir taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

       FASHION GOLD

       Vestuviniai žiedai - Trys linijos (5 mm) (pora)

       975,00 €

       Tai unikalūs dviėjų spalvų vestuviniai žiedai, kuriuose trys skritingo aukso linijos sujungtos į vieną žiedą. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

        FASHION GOLD

        Vestuviniai žiedai - Meilės Sujungimas (5 mm) (pora)

        995,00 €

        Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose du žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys du mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

         GERSTNER

         Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Stilizuotas

         1 028,00 €

         Modern 4 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

          FASHION GOLD

          Vestuviniai žiedai - Spindintis matas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

          1 050,00 €

          Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su spindinčiu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

           GERSTNER

           Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top I

           1 059,00 €

           4.0 mm vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

            GERSTNER

            Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu I

            1 114,00 €

            Klasikinis 3.5 mm vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine forma ir viduje subtilia išlenkta linija, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

             GERSTNER

             Vokiškas vestuvinis žiedas TOP

             1 133,00 €

             5.0 mm vestuvinis žiedas – ekskliuzyvinis dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

              GERSTNER

              Minimalistinis vestuvinis žiedas su Kvadratiniu deimantu (0,10 ct)

              1 181,00 €

              Minimalistinis vestuvinis žiedas 2.7 mm su išskirtinio grožio 0,10 karato Princess (kvadrato) formos deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

               GERSTNER

               Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Elegancija

               1 203,00 €

               Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                GERSTNER

                Gerstner vestuvinis žiedas be deimantu - Reljefas X

                1 258,00 €

                Modernus 4 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                 FASHION GOLD

                 Vestuviniai žiedai - Trys linijos (0,08 ct) (6 mm) (pora)

                 1 350,00 €

                 Tai ypatingi vestuviniai žiedai, sukurti iš trijų atskirų žiedų, sujungtų į vieną, kuriuose viduryje spindi blizgantys deimantai. Kiekvieno žiedo plotis - 6 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie bus jūsų nuolatinis pasimatymo taškas gyvenimo kelyje.

                  GERSTNER

                  Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Elegancija (0,05 ct)

                  1 364,00 €

                  Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas su 0,05 ct deimantais, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                  • Turime vietoje
                  FASHION GOLD

                  Vestuviniai žiedai - Švytėjimas (5.5 mm) (pora)

                  1 375,00 €

                  Rankų darbo ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie lydės visą gyvenimą

                   GERSTNER

                   Vokiškas vestuvinis žiedas su deimantu - Top I (0,04 ct)

                   1 378,00 €

                   4.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su deimantu ir taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

                    GERSTNER

                    Vestuvinis žiedas be deimanto - Princess II

                    1 443,00 €

                    Modernus vestuvinis žiedas 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                     GERSTNER

                     Gertsner vestuvinis žiedas be deimantu - Reljefas IX

                     1 520,00 €

                     Auksinis 6 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                      GERSTNER

                      Modernus vestuvinis žiedas be deimantu - Reljefas VIII

                      1 520,00 €

                      Modernus 6 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.