Dviejų aukso spalvų vestuviniai žiedai

FASHION GOLD

Vestuviniai žiedai - Švytintys (4.5 mm) (pora)

650,00 €

Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose viduryje puikiai spindi dėka naujosios technologijos, lazerinis graviravimas. Šis spindėjimas lydės jus visą gyvenimą. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie atskleidžia jūsų meilės istorijos švytėjimą.

  GERSTNER

  Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top

  778,00 €

  3.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

   FASHION GOLD

   Vestuviniai žiedai - Sujungimas (4.5 mm) (pora)

   900,00 €

   Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose trys žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

    GERSTNER

    Modernus vestuvinis žiedas su deimantu - Stilizuotas (0,01 ct)

    915,00 €

    Modern 3 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas su 0,01 ct deimantu. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

     GERSTNER

     Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top II

     941,00 €

     3.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

      GERSTNER

      Vokiškas vestuvinis žiedas su deimantu - Top (0,01 ct)

      956,00 €

      2.5 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su deimantu ir taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

       FASHION GOLD

       Vestuviniai žiedai - Trys linijos (5 mm) (pora)

       975,00 €

       Tai unikalūs dviėjų spalvų vestuviniai žiedai, kuriuose trys skritingo aukso linijos sujungtos į vieną žiedą. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

        FASHION GOLD

        Vestuviniai žiedai - Meilės Sujungimas (5 mm) (pora)

        995,00 €

        Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose du žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys du mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

         GERSTNER

         Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Stilizuotas

         1 028,00 €

         Modern 4 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

          FASHION GOLD

          Vestuviniai žiedai - Spindintis matas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

          1 050,00 €

          Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su spindinčiu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

           GERSTNER

           Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top I

           1 059,00 €

           4.0 mm vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

            GERSTNER

            Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu I

            1 114,00 €

            Klasikinis 3.5 mm vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine forma ir viduje subtilia išlenkta linija, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

             GERSTNER

             Vokiškas vestuvinis žiedas TOP

             1 133,00 €

             5.0 mm vestuvinis žiedas – ekskliuzyvinis dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

              GERSTNER

              Minimalistinis vestuvinis žiedas su Kvadratiniu deimantu (0,10 ct)

              1 181,00 €

              Minimalistinis vestuvinis žiedas 2.7 mm su išskirtinio grožio 0,10 karato Princess (kvadrato) formos deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

               GERSTNER

               Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Elegancija

               1 203,00 €

               Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                GERSTNER

                Gerstner vestuvinis žiedas be deimantu - Reljefas X

                1 258,00 €

                Modernus 4 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                 FASHION GOLD

                 Vestuviniai žiedai - Trys linijos (0,08 ct) (6 mm) (pora)

                 1 350,00 €

                 Tai ypatingi vestuviniai žiedai, sukurti iš trijų atskirų žiedų, sujungtų į vieną, kuriuose viduryje spindi blizgantys deimantai. Kiekvieno žiedo plotis - 6 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie bus jūsų nuolatinis pasimatymo taškas gyvenimo kelyje.

                  GERSTNER

                  Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Elegancija (0,05 ct)

                  1 364,00 €

                  Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas su 0,05 ct deimantais, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                  • Turime vietoje
                  FASHION GOLD

                  Vestuviniai žiedai - Švytėjimas (5.5 mm) (pora)

                  1 375,00 €

                  Rankų darbo ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie lydės visą gyvenimą

                   GERSTNER

                   Vokiškas vestuvinis žiedas su deimantu - Top I (0,04 ct)

                   1 378,00 €

                   4.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su deimantu ir taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

                    GERSTNER

                    Vestuvinis žiedas be deimanto - Princess II

                    1 443,00 €

                    Modernus vestuvinis žiedas 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                     GERSTNER

                     Modernus vestuvinis žiedas be deimantu - Reljefas VIII

                     1 520,00 €

                     Modernus 6 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                      GERSTNER

                      Gertsner vestuvinis žiedas be deimantu - Reljefas IX

                      1 520,00 €

                      Auksinis 6 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                       GERSTNER

                       Vestuvinis žiedas be deimanto - Princess I

                       1 553,00 €

                       Vestuvinis žiedas 5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir maksimaliai išgaubta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                        GERSTNER

                        Vokiškas vestuvinis žiedas su deimantais - Kalnai (0,07 ct)

                        1 604,00 €

                        Modernus, unikalaus dizaino „German Design Award 2020“ dizaino apdovanojimu nugalėtojas 4.0 mm vestuvinis žiedas su deimantais. Žiedo forma lengvai išlenkta iš išores ir viduje, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

                         GERSTNER

                         Modernus vestuvinis žiedas su deimantais - Reljefas VIII (0,03 ct)

                         1 680,00 €

                         Modernus 6 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra ir 0,03 ct deimantu. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                          GERSTNER

                          Vestuvinis žiedas su Princess deimantu I (0,10 ct)

                          1 726,00 €

                          Vestuvinis žiedas 4.5 mm su išskirtinio grožio 0,10 karato Princess (kvadrato) formos deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir maksimaliai išgaubta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                           GERSTNER

                           Tekstūrinis vestuvinis žiedas be deimanto - Saulutė I

                           1 884,00 €

                           Platus vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 7 mm, kurie atrodo kaip saulė. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                            GERSTNER

                            Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu - Kalnai III

                            1 952,00 €

                            Modernus, unikalaus dizaino „German Design Award 2020“ dizaino apdovanojimu nugalėtojas 6.0 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Žiedo forma lengvai išlenkta iš išores ir viduje, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

                             GERSTNER

                             Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Stilius

                             1 976,00 €

                             Modernus 6 mm vestuvinis žiedas, tarsi iš dviejų aukso linijų, yra prabangus ir subtilus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų, šis žiedas turi išorėje tiesią formą, o viduje švelniai išlienkta, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui. Galimybė pasirinkti auksą spalvą leidžia jums pritaikyti šį žiedą savo skoniui. 

                              GERSTNER

                              Gerstner vestuvinis žiedas su deimantais - Reljefas X (0,073 ct)

                              1 992,00 €

                              Auksinis 4 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra su deimantais. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.