Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikinis vestuvinis žiedas arba kitaip tradiciniai žiedai, kuriuos nešiojo mūsų proseneliai, seneliai, tėvai. Fashion Gold klasikiniai vestuviniai žiedai yra subtilūs bei elegantiški – klasika išlieka klasika. Domina balto aukso klasikiniai vestuviniai žiedai, o gal patinka geltono aukso klasikiniai vestuviniai žiedai?...

Klasikinis vestuvinis žiedas arba kitaip tradiciniai žiedai, kuriuos nešiojo mūsų proseneliai, seneliai, tėvai. Fashion Gold klasikiniai vestuviniai žiedai yra subtilūs bei elegantiški – klasika išlieka klasika. Domina balto aukso klasikiniai vestuviniai žiedai, o gal patinka geltono aukso klasikiniai vestuviniai žiedai? Norite, tokių kaip nešioja jūsų tėvai, tada jums puikiai tiks raudono aukso klasikiniai vestuviniai žiedai, kitaip vadinami rožinio aukso vestuviniai žiedai – turime visų aukso spalvų bei skirtingų pločių klasikinių vestuvinių žiedų kolekciją.

Klasikiniai vestuviniai žiedai gali būti balto aukso, geltono aukso bei raudono aukso (rožinio aukso) žiedai. Galite rinktis klasikinį vestuvinį žiedą su deimantu arba spalvotu brangakmeniu. Tai gali būti vestuvinis žiedas su briliantu, vestuvinis žiedas su safyru, vestuvinis žiedas su rubinu, vestuvinis žiedas su smaragdu arba vestuvinis žiedas su juodu deimantu.

Renkantis klasikinį vestuvinį žiedą turite nuspręsti:

·         Klasikinių vestuvinių žiedų forma. Dažniausiai klasikiniai vestuviniai žiedai išsiskiria savo išgaubta forma iš viršaus.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų spalva. Rinkitės iš visų aukso spalvų klasikinius vestuvinius žiedus: balto aukso, geltono aukso, raudono aukso (rožinio aukso) ar balto aukso padengto rodžiu.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų plotis. Nors 2 milimetrų klasikinis vestuvinis žiedas turėtų būti. Dažniausiai jaunavedžiai renkasi 3-6 mm. vestuvinius žiedus. Rekomenduojame išsimatuoti žiedus įvairių pločių, kad nuspręstumėte, kurio pločio žiedas jums tinka ir patinka labiausiai. 2 mm. minimalistiniai vestuviniai žiedai, 4 mm. vestuviniai žiedai yra populiariausi, 6 mm. vestuvinius žiedus labiau renkasi vyrai, nes jų pirštai stambesni. Žinoma, galite rinktis ir plačius vestuvinius žiedus, kurių plotis prasideda nuo 7 mm.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų svoris. Dažniausiai moteriški vestuviniai žiedai sveria apie 3-6 g, vyriški – apie 5-9 g. Vestuvinių žiedų svoris pernelyg neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad vestuvinis žiedas bus kokybiškas – juk žiedo svoris priklauso nuo aukso kiekio. Taip pat Fashion Gold juvelyrikos namuose vestuvinius žiedus galime pagaminti iš jūsų aukso.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų faktūra. Papildomos galimos opcijos. Renkantis klasikinius vestuvinius žiedus galite pasirinkti ar žiedo paviršius bus blizgus ar matinis. Taip pat klasikiniai vestuviniai žiedai gali būti papuošti nedideliu deimantu.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų briliantai. Spręsti Jums, galite įdėti vieną arba kelis, kartais deimantus sudeda aplink visą klasikinį vestuvinį žiedą. Taip pat prie klasikinio vestuvinio žiedo tinka deimantinės juostelės, jeigu pritrūks žėrėjimo.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų graviravimas. Juvelyrikos namuose Fashion Gold graviravimas ant vestuvinių žiedų yra nemokamas. Galite nuspręsti ar norite viduje klasikinio sužadėtuvių žiedo palikti nedidelę žinutę ar datą apie kurią žinosite tik judu. Šiuo metu ypač populiaru į vidų klasikinių sužadėtuvių žiedų įstatyti brangakmenį.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų dydis. Labai svarbu žiedus dydį pamatuoti ir net patariam tai padaryti kelis kartus, rekomenduojama pasikeitus orams, pvz. žiemos laikotarpiu ir vasaros.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų komforto zona. Turite nuspręsti ar norite komforto zonos ar ne. Vestuvinio žiedo komforto zona yra pagaminta jūsų patogumui, toks žiedas turi išlenkimo linija iš vidaus ir žiedas minimaliai prigula prie jūsų piršto. Visai kitaip negu mūsų tėvų, kaip žiedai palikdavo net įspaudus ant piršto.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų kaina. Dažniausiai priklauso nuo aukso svorio ir dizaino. Kaina prasideda nuo 179 Eur. iki 600 Eur.

·         Klasikinių vestuvinių žiedų sertifikavimas. Visi vestuviniai žiedai privalo būti suprabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose, jeigu vestuvinis žiedas su deimantu – privalomas deimantų sertifikatas.

·         Klasikiniai vestuviniai žiedai internetu.  Galima pirkti, jeigu jau apsisprendėte, dėl vestuvinių žiedų aukso spalvos, pločio, svorio, faktūros, graviravimo, dydžio ir suradote geriausią klasikinių vestuvinių žiedų kainą. Tokiu atveju, galite drąsiai pirkti internetu, bet tik iš patikimo pardavėjo, kuris turi gerą reputaciją ir atsiliepimus.

Klasikinių vestuvinių žiedų gamyba ar pirkimas – turite aiškiai žinoti, kad 60 procentų klasikinių vestuvinių žiedų kainos sudaro auksas, todėl jeigu jus ar jūsų giminaičiai turi nenešiojamo aukso (visai nesvarbu, kokios jis spalvos) būtinai pasinaudokite šita galimybe ir  sutaupykite. Mokėkite tik už gamybos darbą. Klasikinio vestuvinio žiedo gamybos kaina prasideda nuo 35 Eur. iki 100 Eur. už žiedą. Svarbu. Visai nesvarbu, kokios spalvos aukso laužą jus turite, pagaminsime žiedus tokios spalvos kokios norite. Taip pat galite pasirinkti ar gaminti žiedus iš jūsų atnešto aukso (patariam tada, kada auksas yra jums brangus kaip prisiminimas, pvz. mamos ar senelio žiedas) arba gamintis iš mūsų aukso, o savo turimą tiesiog apkeisti (patariam tada, kai auksas jums asocijuojasi su negerais prisiminimais).

Jau daugiau nei 30 metų rūpinamės, kad kiekvienas mūsų pagamintas klasikinis vestuvinis žiedas būtų pagamintas pagal aukščiausius juvelyrikos standartus bei pagamintas iš geriausios kokybės medžiagų. Tad kviečiame į nemokamą vestuvinių žiedų konsultaciją, kurioje parodysime visus galimus klasikinių žiedų modelius, o jų turime apie 500 skirtingų modelių. Paaiškinsime jų skirtumus ir padėsime išsirinkti geriausią variantą. Iki susitikimo, Pamėnkalnio g. 5, Vilnius.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

219,00 €

Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

  FASHION GOLD

  3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

  249,00 €

  Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

   FASHION GOLD

   Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4 mm

   249,00 €

   Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

    FASHION GOLD

    Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4,5 mm

    249,00 €

    Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

     FASHION GOLD

     Vestuvinis žiedas „Klasika" 4 mm

     249,00 €

     Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali būti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

      GERSTNER

      VESTUVINIAI ŽIEDAI “HARMONIJA”

      370,00 €

      Vestuviniai žiedai, atspindintys vieną iš svarbiausių šeimos vertybių – harmoniją

      Vestuvinis žiedas, kurį kūrė garsi juvelyrikos kompanija iš Vokietijos - „Gerstner“

       GERSTNER

       VESTUVINIAI ŽIEDAI “DVI PUSELĖS”

       370,00 €

       Sakoma, kad visi esame tik viena pusė ir mūsų gyvenimo tikslas yra susirasti antrąją obuolio puselę.

       Vestuvinis žiedas, kurį kūrė garsi juvelyrikos kompanija iš Vokietijos - „Gerstner“

        FASHION GOLD

        Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

        550,00 €

        Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

        • Turime vietoje
        FASHION GOLD

        Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

        550,00 €

        Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

        • Turime vietoje
        GERSTNER

        Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu - Happy Diamonds I

        639,00 €

        Vokiškos kokybės klasikinis vestuvinis žiedas, 3.5 mm - „Gerstner“ kompanijos kūrinys. Šio aukščiausios kokybės žiedo forma lengvai išlenkta iš išorės ir maksimaliai išlenktas viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

         GERSTNER

         Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu - Happy Diamonds X

         646,00 €

         Vokiškos kokybės klasikinis vestuvinis žiedas, 3.0 mm - „Gerstner“ kompanijos kūrinys. Šio aukščiausios kokybės žiedo forma lengvai išlenkta iš išorės ir maksimaliai išlenktas viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.