Modernūs vestuviniai žiedai

Modernūs vestuviniais žiedai, kurių dizainas atspindi šiuolaikinį stilių ir individualumą. Juvelyrikos namuose Fashion Gold yra daugiau nei 1300 mūsų juvelyrų sukurtų modernių žiedų pavyzdžių. Taip pat per 30 metų juvelyrikos rinkoje esame sukūrę tūkstančius išskirtinių bei individualių modernių žiedų kartu su klientais,...

Modernūs vestuviniais žiedai, kurių dizainas atspindi šiuolaikinį stilių ir individualumą. Juvelyrikos namuose Fashion Gold yra daugiau nei 1300 mūsų juvelyrų sukurtų modernių žiedų pavyzdžių. Taip pat per 30 metų juvelyrikos rinkoje esame sukūrę tūkstančius išskirtinių bei individualių modernių žiedų kartu su klientais, pagal jų pageidavimus. Aptarkime modernių vestuvinių žiedų detales.

 

·         Modernūs vestuviniai žiedai forma. Dažniausiai modernūs vestuviniai žiedai išsiskiria savo tiesia arba įgaubta žiedo forma iš viršaus.

·         Modernūs vestuviniai žiedai aukso spalva. Būdingas bruožas šių modernių vestuvinių žiedų - dvi aukso spalvos arba daugiau aukso spalvų derinių. Taip pat būna ir vienos baltos, raudonos arba geltonos aukso spalvos. Galite pasirinkti kokia aukso kombinacija jums labiau tinka balto aukso ir raudono aukso ar mažiau turinti kontrastą - geltono aukso ir raudono aukso. Visos aukso spalvos dera tarpusavyje, todėl galite rinktis modernų vestuvinį žiedą ir su visomis aukso spalvomis. Tokių žiedų pavyzdžių visuomet turime savo juvelyrikos namuose Fashion Gold.

·         Modernūs vestuviniai žiedai tekstūra (faktūra). Poliruotas blizgesys, švelnus matinis paviršius, gilus matinis paviršius arba lyg „nudaužytas“ plaktuku paviršius. Modernus vestuvinis žiedas gali turėti įvairią žiedo paviršiaus tekstūrą. Jas galima dėti išilgai, skersai modernaus vestuvinio žiedo, giliau arba šiek tiek pašiaušti paviršių. Modernūs vestuviniai žiedai dažniausiai išsiskiria ypatingu žiedo reljefu.

·         Modernūs vestuviniai žiedai su briliantu. Moderni klasika, galite rinktis vieną arba kelis briliantus, kurie moderniam vestuviniam žiedui priduos subtilumo. Taip pat galite pasirinkti deimantų kiekį ant modernaus vestuvinio žiedo. Dažniausiai, tai gali būti nuo 1-20 ir daugiau, tai priklauso nuo vestuvinio žiedo dydžio bei deimantų karatiškumo (ct). Rinkitės deimantų išdėstymą ant vestuvinio žiedo. Galite deimantus sustatyti ratu, žiedas su deimantais aplinkui – visada atrodys puikiai. Dažnai ant moters rankų žiedai sukasi, o modernus žiedas su deimantais ratu atrodys visada nepriekaištingai.

·         Modernūs vestuviniai žiedai plotis. Galite rinktis nuo 2 mm. pločio iki 12 mm. pločio, kaip taisyklė, vyriški vestuviniai žiedai būna platesni, nei moteriški vestuviniai žiedai.

·         Deimantinė juostelė. Papildomas žiedas prie moteriško vestuvinio. Modernūs vestuviniai žiedai gali būti vienodi tiek vyriškas, tiek moteriškas žiedas. Tik šalia moteriško žiedo galima papildomai pasirinkti deimantinę juostelę, kuri papuoš modernų vestuvinį žiedą deimantų žėrėjimu. Deimantinę juostelę galite rinktis pusinę arba pilną ratu. Taip pat galite rinktis deimantų dydžius nuo 0,01 ct iki begalybės.

·         Modernūs vestuviniai žiedai graviravimas. Žinoma, graviravimas modernaus žiedo viduje. Tai Fashion Gold juvelyrikos namai siūlo nemokamai. Išsigraviruokite žinutę ar skaičius viduje, tai liks maža paslaptis tarp jūsų abiejų.

·         Modernūs vestuviniai žiedai svoris. Vyriškas vestuvinis žiedas, kaip taisyklė sveria daugiau, nes vyriško vestuvinio žiedo dydis yra didesnis, jų svoris būna apie 5-10 gramai, moteriškas vestuvinis žiedas apie 3-6 gramai. Visada atkreipkite dėmesį į žiedo svorį, nes lengvas žiedas laikui bėgant jums susilenks. Vestuvinių žiedų svoris neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad žiedas būtų kokybiškas ir atlaikytų mechaninius pažeidimus.

·         Modernus vestuvinis žiedas dydis. Labai svarbu žiedų dydį pamatuoti ir net patariam, tai padaryti kelis kartus, nes pirštų dydis skiriasi vakare ir ryte.

·         Modernaus vestuvinio žiedo komforto zona. Turite nuspręsti ar norite komforto zonos ar ne. Jeigu pasirinkote platų vestuvinį žiedą, tai komforto zona yra privaloma, taip nešiosite žiedą patogiau, jeigu pasirinkote minimalistinį vestuvinį žiedą, tai komforto zoną žiedo viduje nėra svarbi. Vestuvinio žiedo komforto zona yra pagaminta jūsų patogumui, toks žiedas turi išlenkimą iš vidaus ir žiedas minimaliai prigula prie jūsų piršto.

·         Modernūs vestuviniai žiedai kaina. Labai priklauso nuo pasirinkto modelio ir aukso svorio, kaina prasideda nuo 190 Eur. iki 3000 Eur.

·         Modernūs vestuviniai žiedai sertifikavimas. Visi vestuviniai žiedai privalo būti suprabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose, jeigu vestuvinis žiedas su briliantu – privalomas deimanto sertifikatas.

·         Modernūs vestuviniai žiedai internetu. Pirkti internetu nematant modelio prieš tai nerekomenduojame, nes žiedo nuotrauką galite suprasti visai kitaip negu yra iš tikrųjų, nes visi mes matome daiktus skirtingai. Jeigu jau matėte vestuvinį žiedą, pasirinkote vestuvinio žiedo aukso spalvą, vestuvinių žiedų plotį, vestuvinių žiedų svorį, vestuvinių žiedų faktūrą, vestuvinių žiedų graviravimą, vestuvinių žiedų dydį ir suradote internetu geriausią modernių vestuvinių žiedu kainą galite pirkti. Svarbu įsitikinkite, kad pasirinkote patikimą pardavėją, kuris turi gerą reputaciją ir atsiliepimus.

 

Modernūs vestuviniai žiedai gamyba.

 

Taip pat gaminame modernius vestuvinius žiedus iš jūsų aukso – mokėkite tik už darbą. Jeigu jūsų vestuviniai žiedai su deimantais – mokėkite tik už darbą ir deimantus. Atnaujinkite nenešiojamą auksą ir suteikite jam antrą gyvenimą. Nesvarbu, kokio aukso laužo spalvą turite, tai nepriklauso nuo jūsų būsimų žiedų spalvos. Kviečiame į nemokamą konsultaciją, kurioje mūsų profesionalūs konsultantai padės jums išsirinkti modernius vestuvinius žiedus.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0.08 ct žiedas su mėlynais safyrais

420,00 €

Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,08 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

 • Nauja
FASHION GOLD

0.28 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

490,00 €

Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,28 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

 • Nauja
FASHION GOLD

0.29 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

490,00 €

Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,29 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

 • Nauja
FASHION GOLD

0.27 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

490,00 €

Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,27 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

 • Nauja
FASHION GOLD

0.07 ct žiedas su safyrais ir deimantais

510,00 €

Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,07 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

 • Nauja
FASHION GOLD

0.42 ct žiedas su mėlynais safyrais

530,00 €

Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,42 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

 • Nauja
GERSTNER

Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas I

533,00 €

Modernus 2.5 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškas kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

  FASHION GOLD

  0.12 ct žiedas su safyrais ir deimantais

  550,00 €

  Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

  • Nauja
  GERSTNER

  Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas III

  557,00 €

  Modernus auksinis 2.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

   FASHION GOLD

   0.16 ct žiedas su mėlynais safyrais

   590,00 €

   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,16 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   • Nauja
   FASHION GOLD

   0.18 ct žiedas su safyrais ir deimantais

   590,00 €

   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,18 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   • Nauja
   FASHION GOLD

   0.14 ct žiedas su safyrais ir deimantais

   605,00 €

   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,14 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   • Nauja
   FASHION GOLD

   Vestuviniai žiedai - Švytintys (4.5 mm) (pora)

   650,00 €

   Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose viduryje puikiai spindi dėka naujosios technologijos, lazerinis graviravimas. Šis spindėjimas lydės jus visą gyvenimą. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie atskleidžia jūsų meilės istorijos švytėjimą.

    FASHION GOLD

    Vestuviniai žiedai - Elegantiškas paviršius (4.5 mm) (pora)

    670,00 €

    Išskirtiniai vestuviniai žiedai pasižymi moderniu dizainu ir ypatingais matiniais paviršiais, kurie prideda elegancijos. Žiedų plotis siekia 4,5 mm, o abu turi komforto zonas, užtikrinančias jūsų patogumą. Tai puikus pasirinkimas, kuris pridės prabangos ir unikalumo jūsų gyvenimui ilgam

     GERSTNER

     Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas II

     680,00 €

     Modernus auksinis 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

      GERSTNER

      Vestuvinis žiedas su tekstūra (be deimantu)

      680,00 €

      Vestuvinis žiedas su matine išskirtinė tekstūra, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir vidaus - užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

       FASHION GOLD

       0.18 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

       690,00 €

       Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,18 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

       • Nauja
       GERSTNER

       Gerstner vestuvinis žiedas be deimantu - Pavasaris

       690,00 €

       Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

        GERSTNER

        Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai V

        704,00 €

        Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

         GERSTNER

         Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VI

         706,00 €

         Modernus 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

          GERSTNER

          Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VII

          730,00 €

          Modernus 3.5 mm auksinis vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

           GERSTNER

           Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai VI

           735,00 €

           Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais geometriniai raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.