Vestuviniai žiedai poroms

Dirbame daugiau nei 30 metų kartu su jaunavedžiais bei vestuviniais žiedai ir sukūrėme – vestuvinių žiedų komplektus poroms. Tai vestuvinių žiedų kolekcija, kuri leidžia klientams dar lengviau ir patogiau įsivaizduoti vestuvinių žiedų poras bei jas išsirinkti. Ši kolekcija taip pat pasižymi savo vestuvinių žiedų kaina. Ji...

Dirbame daugiau nei 30 metų kartu su jaunavedžiais bei vestuviniais žiedai ir sukūrėme – vestuvinių žiedų komplektus poroms. Tai vestuvinių žiedų kolekcija, kuri leidžia klientams dar lengviau ir patogiau įsivaizduoti vestuvinių žiedų poras bei jas išsirinkti. Ši kolekcija taip pat pasižymi savo vestuvinių žiedų kaina. Ji yra paskaičiuota taip, kad perkant porą kaina būtų labiau patrauklesnė, pigesnė. Tai aukštos kokybės rankų darbo vestuviniai žiedai poroms.

Rankų darbo vestuviniai žiedai

Mūsų Fashion Gold juvelyrai kurdami vestuvinius žiedus atkreipia dėmesį į detales bei kokybę. Naudoja aukščiausios technologijas bei geriausias medžiagas. Todėl vestuvinis žiedas išliks ilgaamžiu ir galėsite nešioti ištisus metus.

Vestuvinių žiedų komplektai: moteriškas vestuvinis žiedas ir vyriškas vestuvinis žiedas

Rinkitės iš plataus vestuvinių žiedų asortimento, pradžioje pasirenkant vestuvinių žiedų aukso spalvą – balto aukso, geltono aukso ir raudono aukso žiedai.

Vestuviniai žiedai poroms: dizainai

Kurdami šią kolekciją atsižvelgiame į sukauptą 30 metų patirtį su jaunavedžiais. Tai kolekcija iš labiausiai perkamų vestuvinių žiedų, taip pat sukūrėme ir visiškai naujus žiedus šiai vestuvinių žiedų poroms kolekcijai.

·         Klasikiniai vestuviniai žiedai poroms. Tai žiedai nuo 2,5-6 mm. vestuviniai žiedai klasikinio dizaino.

·         Modernūs vestuviniai žiedai poroms. Dviejų aukso spalvų ir vestuviniai žiedai su tekstūra, vestuviniai žiedai su raštais, vestuviniai žiedai su faktūra, vestuviniai žiedai su graviravimu, matiniai vestuviniai žiedai, blizgūs vestuviniai žiedai.

·         Išskirtiniai vestuviniai žiedai poroms (vestuviniai žiedai jai ir jam), moteriški žiedai su deimantais, vyriški vestuviniai žiedai su deimantais, vestuviniai žiedai su safyrais, vestuviniai žiedai su smaragdais.

 

Kiekvienas vestuvinis žiedas yra unikalus, dėl pasirinktos aukso spalvos, dydžio, tekstūros ar graviravimo. Fashion Gold juvelyrikos namų sukurti vestuviniai žiedai jai ir jam, išsirinkite žiedų komplektą, kuriuos sukūrėme su meile Jums.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Vestuviniai žiedai - Švytintys (4.5 mm) (pora)

650,00 €

Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose viduryje puikiai spindi dėka naujosios technologijos, lazerinis graviravimas. Šis spindėjimas lydės jus visą gyvenimą. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie atskleidžia jūsų meilės istorijos švytėjimą.

  FASHION GOLD

  Vestuviniai žiedai - Elegantiškas paviršius (4.5 mm) (pora)

  670,00 €

  Išskirtiniai vestuviniai žiedai pasižymi moderniu dizainu ir ypatingais matiniais paviršiais, kurie prideda elegancijos. Žiedų plotis siekia 4,5 mm, o abu turi komforto zonas, užtikrinančias jūsų patogumą. Tai puikus pasirinkimas, kuris pridės prabangos ir unikalumo jūsų gyvenimui ilgam

   FASHION GOLD

   Vestuviniai žiedai - Sujungimas (4.5 mm) (pora)

   900,00 €

   Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose trys žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

    FASHION GOLD

    Vestuviniai žiedai - Bangelės (0,03 ct) (4.5 mm) (pora)

    975,00 €

    Vestuviniai žiedai tarsi dviejų spalvų šedevras. Moteriškas žiedas išskirtinai puoštas deimantais, subtiliai sudėtais į banguotas linijas, o vyriškas žiedas tarsi bangelė. Žiedai yra 4.5 mm pločio ir turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, lydintys jus visą gyvenimą.

     FASHION GOLD

     Vestuviniai žiedai - Trys linijos (5 mm) (pora)

     975,00 €

     Tai unikalūs dviėjų spalvų vestuviniai žiedai, kuriuose trys skritingo aukso linijos sujungtos į vieną žiedą. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

      FASHION GOLD

      Vestuviniai žiedai - Meilės Sujungimas (5 mm) (pora)

      995,00 €

      Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose du žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys du mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

       FASHION GOLD

       Vestuviniai žiedai - Spindintis matas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

       1 050,00 €

       Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su spindinčiu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

        FASHION GOLD

        Vestuviniai žiedai - Šilkinis matas (0,01 ct) (6 mm) (pora)

        1 070,00 €

        Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su švelniu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

         FASHION GOLD

         Vestuviniai žiedai - Širdelės (0,03 ct) (5 mm) (pora)

         1 075,00 €

         Unikalūs rankų darbo vestuviniai žiedai, kurie, susijungę, sudaro širdutę. Moteriškas žiedas su deimantais, kurie elegantiškai įkomponuoti į vieną sirdelės pusę, o vyriškas žiedas puoštas antros pusės sirdies formos piešiniu. Žiedų plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie jus lydės per visą gyvenimą.