Vestuviniai žiedai su briliantais

Prabangus vestuvinis žiedas su briliantais ir kitais brangakmeniais. Ieškote tobulo vestuvinio žiedo su briliantais ar kitais vertingais brangakmeniais? Fashion Gold jau trisdešimt metų kuria išskirtinius vestuvių žiedus pagal aukščiausius juvelyrikos standartus, pasitelkdama naujausias technologijas. Tai galite rinktis:...

Prabangus vestuvinis žiedas su briliantais ir kitais brangakmeniais. Ieškote tobulo vestuvinio žiedo su briliantais ar kitais vertingais brangakmeniais? Fashion Gold jau trisdešimt metų kuria išskirtinius vestuvių žiedus pagal aukščiausius juvelyrikos standartus, pasitelkdama naujausias technologijas. Tai galite rinktis: vestuvinis žiedas su briliantu, vestuvinis žiedas su safyru, vestuvinis žiedas su rubinu, vestuvinis žiedas su smaragdu arba vestuvinis žiedas su juodu deimantu. Mes vertiname kiekvieną klientą ir jo individualius poreikius, todėl dirbame kartu, tam kad rastume žiedą, kuris patiks jums daugiausiai.

Vestuviniai žiedai su briliantais, ką turite nuspręsti:

Vestuviniai žiedai su briliantais vyrams. Ar jūsų būsimas vyriškas vestuvinis žiedas bus su briliantais ar kitais brangakmeniais ar ne.

Vestuviniai žiedai su briliantais moterims. Ar būsimas moteriškas vestuvinis žiedas bus su briliantu ar kitais brangakmeniais.

Vestuviniai žiedai su briliantais forma. Dažniausiai forma neįtakoja, nes briliantai gali būti įstatomi į įvairių formų žiedus. Svarbiausia, kad žiedo aukštis būtų tinkamas briliantui įstatyti. Tai vestuvinio žiedo su deimantu forma gali būti: išgaubta žiedo forma – klasika, tiesi žiedo forma arba įgaubta žiedo forma – moderni klasika.

Vestuviniai žiedai su briliantais aukso spalva. Skirtingos aukso spalvos: balto aukso, geltono aukso, raudono aukso (rausvo aukso), balto aukso padengtu rodžiu ir juodo aukso. Vestuviniai žiedai su briliantais gali būti iš dviejų, trijų ar net keturių aukso spalvų.

Vestuviniai žiedai su briliantais plotis. Reiktų nuspręsti kiek briliantų papuoš jūsų būsimą vestuvinį žiedą su briliantais. Tai gali būti klasikinis ar modernus žiedas 4-6 mm., kuriame yra įstatyti keli dar daugiau briliantų. Taip pat galite rinktis deimantinę juostelę, vestuvinio žiedo su briliantais plotis priklausys nuo brilianto dydžio. Tai gali būti nuo 2-5 mm. ir daugiau. Kitas variantas vestuvinis žiedas gali būti iš dviejų žiedų. Pavyzdžiui, 4 mm. žiedo ir deimantinės juostelės.

Vestuviniai žiedai su briliantais svoris. Dažniausiai moteriški vestuviniai žiedai su briliantais sveria apie 3-6 g., vyriški – apie 5-9 g. Toks vestuvinių žiedų svoris pernelyg neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad žiedas bus kokybiškas – juk žiedo svoris priklauso nuo aukso kiekio. Taip pat Fashion Gold juvelyrikos namuose vestuvinius žiedus galime pagaminti iš jūsų aukso.

Vestuviniai žiedai su briliantais faktūra. Dažniausiai vestuvinis žiedas su briliantais būna blizgus. Žinoma, galite pasirinkti, bet kurią žiedo faktūrą arba tekstūrą (reljefą): lengvai matinis vestuvinis žiedas, su gilesne tekstūra ar įvairiais raštais vestuvinis žiedas.

Vestuviniai žiedai su briliantais – brangakmenio pasirinkimas. Briliantas visada būna apvalios formos, visos kitos deimantų formos vadinamos – deimantais. Dažniausiai vestuvinis žiedas su briliantais būna blizgus, nes briliantas turi 57-58 briaunas ir labiausiai iš visų formų žėrį. Labai gražiai briliantus vestuviniame žiede išryškina šilkinė, matinė faktūra arba gyli reljefinė vestuvinio žiedo faktūra.

Vestuviniai žiedai su spalvotais briliantais ar kitais brangakmeniais. Rinktis jums. Galite įdėti vieną arba kelis spalvotus briliantus apvalios formos, briliantus galime sudėti aplink visą vestuvinį žiedą, įdėti vieną, kaip akcentą arba  įdėti spalvotą briliantą pvz. mėlyną briliantą įstatyti į žiedo vidų.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond (užaugintais deimantais). Ypač populiarus spendimas rinktis laboratorijoje užauginus deimantus. Tai deimantai, kurie nesiskiria nuo natūralių deimantų, tiesiog auginami laboratorijoje - skiriasi tik jų kaina. Ji yra 8 kartus mažesnė.

Vestuviniai žiedai su briliantais, brilianto forma. Dažnas pasirinkimas yra apvalios formos briliantas. Tačiau, jeigu norite originalaus vestuvinio žiedo su deimantu, galime pagaminti su stačiakampiu deimantu (Emerald diamond), kvadratiniu deimantu arba princesės formos deimantu (Princess diamond), ovaliu deimantu (Oval diamond), lašo formos deimantu (Pear diamond), širdelės formos deimantu (Heart diamond), Asscher deimantu, Cushion deimantu, Marqiuse deimantu, Radiant deimantu arba seno šlifavimo deimantu, kuris turi tik 17 briaunų. Šitos deimantų formos – suteikia žiedui šiuolaikinio, modernaus akcento. Vestuviniai žiedai su briliantais graviravimas. Juvelyrikos namuose Fashion Gold vestuvinių žiedų su deimantais graviravimas yra nemokamas. Galite nuspręsti ar norite viduje vestuvinio žiedo palikti nedidelę žinutę ar datą apie kurią žinosite tik judu. Šiuo metu ypač populiaru į vidų įstatyti brangakmenį.

Vestuviniai žiedai su briliantais dydis. Labai svarbu žiedus pamatuoti ir net patariam, tai padaryti kelis kartus, rekomenduojama pasikeitus orams, pvz. žiemos laikotarpiu ir vasaros.

Vestuviniai žiedai su briliantais komforto zona. Turite nuspręsti ar norite komforto zonos ar ne. Vestuvinio žiedo komforto zona yra pagaminta jūsų patogumui, toks žiedas turi išlenkimo linija iš vidaus ir žiedas minimaliai prigula prie jūsų piršto. Visai kitaip negu mūsų tėvų, kai žiedai palikdavo net įspaudus ant piršto.

Vestuviniai žiedai su briliantais kaina. Dažniausiai priklauso nuo aukso svorio ir briliantų kiekio. Pvz. vienas 0,01 ct briliantas kainuoja 10 Eur., kuo jis didesnis tuo kaina kyla. Turite nuspręsti kiek ir kokio dydžio briliantai bus jūsų vestuviniame žiede.

Vestuviniai žiedai su deimantais sertifikavimas. Visi vestuviniai žiedai privalo būti suprabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose, jeigu vestuvinis žiedas su briliantu – privalomas briliantų sertifikatas.

Vestuviniai žiedai su briliantais gamyba ar pirkimas. Priklausomai nuo žiedo su briliantais modelio, tačiau dažniausiai vestuvinio žiedo su briliantais kainą sudaro briliantai. Tad jeigu apsisprendėte įsigyti vestuvinį žiedą su briliantais, rekomenduojame rinktis mūsų juvelyrą ir kitas juvelyrikos parduotuves su gera reputacija ir atsiliepimais. Kodėl?

§  Briliantus reikia mokėti kokybiškai įstatyti į žiedą, tam, kad juo galėtumėte džiaugtis ilgus metus. Kitaip jie pradės kristi jums iš žiedo.

§  Briliantų kokybė ir kainų skirtumas. Neišmanant apie briliantus, jų kokybę, švarumą ir kainą -  tam, kad neapsigauti, rekomenduojame rinktis kartu su mūsų briliantų ekspertu, gemologu ir jo patarimais. Reikia pagalbos? Galite drąsiai prašyti pagalbos rašydami info@fashiongold.lt arba tel. +37061008501.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

550,00 €

Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

 • Turime vietoje
GERSTNER

Vestuvinis žiedas su tekstūra (be deimantu)

680,00 €

Vestuvinis žiedas su matine išskirtinė tekstūra, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir vidaus - užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

  GERSTNER

  Vestuvinis žiedas su tekstūra su deimantais (0,03 ct)

  905,00 €

  Vestuvinis žiedas su matine išskirtinė tekstūra su deimantais, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir vidaus - užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

   FASHION GOLD

   Vestuviniai žiedai - Spindintis matas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

   1 050,00 €

   Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su spindinčiu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

    GERSTNER

    Gerstner vestuvinis žiedas su deimantais - Pavasaris (0,045 ct)

    1 066,00 €

    Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4 mm, su deimantais, kurie atrodo kaip gėlytės. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

     FASHION GOLD

     Vestuviniai žiedai - Šilkinis matas (0,01 ct) (6 mm) (pora)

     1 070,00 €

     Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su švelniu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

      FASHION GOLD

      Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų harmonija (0,65 ct)

      1 390,00 €

      Deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

       GERSTNER

       Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Banga (0,10 ct)

       1 649,00 €

       Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas matinės faktūros ir 0,10 ct deimantais - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma su suapvalintais kraštais ir minimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui