Vestuviniai žiedai su briliantais

FASHION GOLD

Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

550,00 €

Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

  GERSTNER

  Vestuvinis žiedas su tekstūra (be deimantu)

  680,00 €

  Vestuvinis žiedas su matine išskirtinė tekstūra, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir vidaus - užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

   GERSTNER

   Vestuvinis žiedas su tekstūra su deimantais (0,03 ct)

   905,00 €

   Vestuvinis žiedas su matine išskirtinė tekstūra su deimantais, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir vidaus - užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

    FASHION GOLD

    Vestuviniai žiedai - Spindintis matas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

    1 050,00 €

    Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su spindinčiu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

     FASHION GOLD

     Vestuviniai žiedai - Šilkinis matas (0,01 ct) (6 mm) (pora)

     1 050,00 €

     Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su švelniu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

      GERSTNER

      Gerstner vestuvinis žiedas su deimantais - Pavasaris (0,045 ct)

      1 066,00 €

      Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4 mm, su deimantais, kurie atrodo kaip gėlytės. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

       FASHION GOLD

       Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų harmonija (0,65 ct)

       1 390,00 €

       Deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

        GERSTNER

        Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Banga (0,10 ct)

        1 649,00 €

        Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas matinės faktūros ir 0,10 ct deimantais - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma su suapvalintais kraštais ir minimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

         GERSTNER

         Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu III

         1 960,00 €

         5.0 mm modernus vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine forma ir viduje subtilia išlenkta linija, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

          FASHION GOLD

          Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų auksas (0,50 ct)

          1 990,00 €

          Auksinė deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.