Vyriški vestuviniai žiedai

Vyriškas vestuvinis žiedas: Patarimai ir Pasirinkimai iš Fashion Gold Išsirinkti vestuvinį žiedą vyrams dažniausiai yra sunkesnė užduotis. Kodėl? Todėl, kad vyrai nenešioja žiedų ir jiems pradžioje sunku suprati, koks žiedas jiems tinkamas. Dirbant daugiau nei 30 metų su jaunavedžiais, galime patarti į ką reikia atkreipti...

Vyriškas vestuvinis žiedas: Patarimai ir Pasirinkimai iš Fashion Gold

Išsirinkti vestuvinį žiedą vyrams dažniausiai yra sunkesnė užduotis. Kodėl? Todėl, kad vyrai nenešioja žiedų ir jiems pradžioje sunku suprati, koks žiedas jiems tinkamas. Dirbant daugiau nei 30 metų su jaunavedžiais, galime patarti į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis vyrišką vestuvinį žiedą. Šiuo metu turime daugiau nei 600 vyriškų vestuvinių žiedų pavyzdžių. Jeigu nepavyks išsirinkti vyrišką vestuvinį žiedą - pagaminsime Jums individualiai.

1. Vyriškas vestuvinis žiedas - unikalus kiekvienam

Vyriškas vestuvinis žiedas dažniausiai atspindi tų metų mados tendencijas, nemažai vaikinu ar vyrų renkasi vestuvinį žiedą pagal asmeninį stilių (modernus vestuvinis žiedas ar išskirtinis vestuvinis žiedas) ar pagal esamas tradicijas šeimoje (klasikinis vestuvinis žiedas). Jeigu atvykę į mūsų saloną, neturite vizijos apie savo būsimą vestuvinį žiedą, vietoje turime platų vyriškų vestuvinių žiedų pasirinkimą, kuris padės Jums apsispręsti. 

2. Vyriško vestuvinio žiedo medžiagos pasirinkimas

Dažniausiai vyriškas vestuvinis žiedas yra gaminamas iš balto aukso, geltono aukso ar raudono aukso. Auksą galima padengti baltu ar net juodu rodžiu. Tai populiariausias tradicinių vestuvinių žiedų pasirinkimų - žiedo gamyba iš aukso (585, 750 prabos). Esant poreikiui gaminame vestuvinius žiedus iš platinos, titano ar meteorito. Šis pasirinkimas nėra labai dažnas, bet kartais, dėl tam tikrų gyvenime aplinkybių: darbo, sveikatos, stiliaus - gaminame aukščiausios kokybės žiedus. 

3. Vestuvinis žiedas vyrui - patogus

Jeigu vyrai nenešioja jokių žiedų prieš pasirenkant vestuvinį žiedą - rekomenduojame pasimatuoti. Kodėl, tai svarbu? Renkantis itin platų vyrišką vestuvinį žiedą, gali būti nepatogu. Pasimatavę galėsite nuspręsti, kokio pločio žiedas jums ant rankos yra komfortiškas. Dažniausiai vyrai renkasi 4,5 - 5 mm žiedus, tai yra vestuvinių žiedų klasika. Kita vertus, kiekvienas žmogus yra labai individualus renkantis vestuvinį žiedą, nes vestuvinių žiedų pločio intervalas nuo 3-10mm. Išsirinkite patogų vyriško vestuvinio žiedo plotį ant jūsų rankos. 

4. Modernus, išskirtinis vyriškas vestuvinis žiedas

Jeigu norite įdomaus vestuvinio žiedo galite rinktis iš modernių vestuvinių žiedų kolekcijos arba iš išskirtinių vestuvinių žiedų. Šioje kolekcijoje esantys vyriški vestuviniai žiedai pasižymi: matiniu efektu, žiedo paviršiaus tekstūra, turi daugiau nei dvi aukso spalvas, gali būti su briliantu. Detalės - išskirtinis žiedo akcentas, kuris pridės prabangos ir išskirtinumo Jums. Subtilus briliantas vyriškame vestuviniame žiede, suteiks jam ypatingo žavesio. Mūsų Fashion Gold juvelyrai yra sukūrę daugiau kaip 10000 tūkstančių vyriškų vestuvinių žiedų, todėl jeigu neišsirinksite iš turimų pavyzdžių salone - sukursime ir pagaminsime individualiai pagal Jūsų norus vyrišką vestuvinį žiedą. 

Kviečiame į nemokamą Fashion Gold konsultaciją, kurioje pateiksime Jums pavyzdžius vyriško vestuvinio žiedo, kad galėtumėte nuspręsti, kas Jums labiausiai tinka. 

Skaityti plačiau..
GERSTNER

2 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

250,00 €

Minimalistinis klasikinis 2 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

  GERSTNER

  2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

  257,00 €

  Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

   GERSTNER

   2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

   264,00 €

   Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

    GERSTNER

    2 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

    270,00 €

    Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

     GERSTNER

     2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

     270,00 €

     Klasikinis 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

      GERSTNER

      2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

      270,00 €

      Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

       GERSTNER

       3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

       321,00 €

       Minimalistinis 3 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

        GERSTNER

        3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

        335,00 €

        Modernus 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

         GERSTNER

         2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

         340,00 €

         2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

          GERSTNER

          3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat Court

          370,00 €

          Modernus 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Tiesi žiedo forma iš išorės ir lengvai išlienkta viduje, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

           GERSTNER

           3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

           371,00 €

           Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

            GERSTNER

            3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

            390,00 €

            Klasikinis 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

             GERSTNER

             4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

             390,00 €

             Modernus 4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

              FASHION GOLD

              Vyriškas vestuvinis žiedas - Flat I (3,30 mm)

              390,00 €

              Rankų darbo auksinis vestuvinis vyriškas žiedas su linija per vidurį. Žiedo forma tiesi iš išorės ir šiek tiek suapvalintas vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

               FASHION GOLD

               Vyriškas vestuvinis žiedas - Court VIII (3,70 mm)

               400,00 €

               Rankų darbo vestuvinis vyriškas žiedas su linija apačioje žiedo. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                FASHION GOLD

                Vyriškas vestuvinis žiedas - Court VII (3,70 mm)

                400,00 €

                Rankų darbo vestuvinis vyriškas žiedas su linija. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                 GERSTNER

                 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

                 410,00 €

                 Modernus 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                  FASHION GOLD

                  Vyriškas vestuvinis žiedas - Court II (3,70 mm)

                  410,00 €

                  Rankų darbo auksinis vestuvinis vyriškas žiedas su linija. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                   FASHION GOLD

                   Vyriškas vestuvinis žiedas - Linijos I (3,70 mm)

                   415,00 €

                   Rankų darbo auksinis vestuvinis vyriškas žiedas su linijomis, sudėtomis skirtingais aukščiais. Žiedo forma tiesi išorė ir šiek tiek suapvalintas vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                    FASHION GOLD

                    Vyriškas vestuvinis žiedas - Auksinis (3,40 mm)

                    415,00 €

                    Auksinis vestuvinis vyriškas žiedas - Išlenktas vidus ir išorė suteikia šiam vestuviniam žiedui ypatingą žavesį. Jo komforto zona užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                     FASHION GOLD

                     Vyriškas vestuvinis žiedas - Court IV (3,70 mm)

                     425,00 €

                     Rankų darbo vestuvinis vyriškas žiedas su dviem linijomis. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                      GERSTNER

                      3 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

                      426,00 €

                      Klasikinis 3 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                       GERSTNER

                       4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

                       430,00 €

                       4 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                        GERSTNER

                        3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                        450,00 €

                        3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                         FASHION GOLD

                         Vyriškas vestuvinis žiedas - Court I (4,30 mm)

                         450,00 €

                         Rankų darbo auksinis vestuvinis vyriškas žiedas su dviem linijomis. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                          FASHION GOLD

                          Vyriškas vestuvinis žiedas - Classic Court (4,30 mm)

                          460,00 €

                          Rankų darbo auksinis vestuvinis vyriškas žiedas su kraštais. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                           FASHION GOLD

                           Vyriškas vestuvinis žiedas - Flat Court I (4,30 mm)

                           480,00 €

                           Auksinis vestuvinis vyriškas žiedas, kurio viršaus forma tiesi su suapvalintais kraštais, o žiedo vidus lengvai išlenktas. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                            GERSTNER

                            4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat Court

                            490,00 €

                            Modernus 4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Tiesi žiedo forma iš išorės ir lengvai išlienkta viduje, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                             FASHION GOLD

                             Vyriškas vestuvinis žiedas - Court III (4,70 mm)

                             490,00 €

                             Rankų darbo vestuvinis vyriškas žiedas su linija. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                              FASHION GOLD

                              Vyriškas vestuvinis žiedas - D-shape (3,70 mm)

                              490,00 €

                              Rankų darbo auksinis vestuvinis vyriškas žiedas - stipriai išlenkta žiedo forma, kaip raidė D iš viršaus su komforto zona viduje. Žiedas, kuris užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                               FASHION GOLD

                               Vyriškas vestuvinis žiedas - Flat II (4,30 mm)

                               495,00 €

                               Rankų darbo auksinis vyriškas vestuvinis žiedas su linija per vidurį. Žiedo forma tiesi iš išorės ir šiek tiek suapvalintas vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                                GERSTNER

                                4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                                497,00 €

                                Rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                 FASHION GOLD

                                 Vyriškas vestuvinis žiedas - Flat III (4,30 mm)

                                 500,00 €

                                 Rankų darbo auksinis vyriškas vestuvinis žiedas su linija apačioje. Žiedo forma tiesi iš išorės ir šiek tiek suapvalintas vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                                  FASHION GOLD

                                  Vyriškas vestuvinis žiedas - Linijos (4,30 mm)

                                  500,00 €

                                  Rankų darbo auksinis vestuvinis vyriškas žiedas su keturiomis linijomis, sudėtomis skirtingais aukščiais. Žiedo forma tiesi išorė ir šiek tiek suapvalintas vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                                   FASHION GOLD

                                   Vyriškas vestuvinis žiedas - Court X (5,30 mm)

                                   510,00 €

                                   Auksinis vestuvinis vyriškas žiedas. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                                    GERSTNER

                                    4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

                                    520,00 €

                                    Klasikinis 4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                     FASHION GOLD

                                     Vyriškas vestuvinis žiedas - Court VI (4,70 mm)

                                     520,00 €

                                     Auksinis vestuvinis vyriškas žiedas su dviem linijomis. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                                      FASHION GOLD

                                      Vyriškas vestuvinis žiedas - Vestuvinis (4,40 mm)

                                      530,00 €

                                      Rankų darbo auksinis vestuvinis vyriškas žiedas - lengvai suapvalinta išorė ir komforto zona viduje, kuri užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                                       FASHION GOLD

                                       Vyriškas vestuvinis žiedas - Flat (4,70 mm)

                                       540,00 €

                                       Rankų darbo auksinis vestuvinis vyriškas žiedas su linija per vidurį. Žiedo forma tiesi išorė ir šiek tiek suapvalintas vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                                        GERSTNER

                                        4 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

                                        550,00 €

                                        Modernus 4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                         FASHION GOLD

                                         Vyriškas vestuvinis žiedas - Court V (5,70 mm)

                                         550,00 €

                                         Rankų darbo vestuvinis vyriškas žiedas su linija. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina komfortą.

                                          FASHION GOLD

                                          Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

                                          550,00 €

                                          Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

                                           GERSTNER

                                           Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas III

                                           557,00 €

                                           Modernus auksinis 2.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                            GERSTNER

                                            4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                                            560,00 €

                                            4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                             GERSTNER

                                             5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

                                             571,00 €

                                             5 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                              FASHION GOLD

                                              Platus vyriškas vestuvinis žiedas - Court IX (6,30 mm)

                                              580,00 €

                                              Platus, rankų darbo, auksinis vestuvinis vyriškas žiedas. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                                               GERSTNER

                                               5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

                                               590,00 €

                                               Modernus 5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

                                                FASHION GOLD

                                                Vyriškas vestuvinis žiedas - Flat IV (5,30 mm)

                                                600,00 €

                                                Rankų darbo vyriškas vestuvinis žiedas su linija apačioje. Žiedo forma tiesi iš išorės ir šiek tiek suapvalintas vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

                                                 GERSTNER

                                                 5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                                                 638,00 €

                                                 Rankų darbo klasikinis vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                                  GERSTNER

                                                  Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu - Happy Diamonds I

                                                  639,00 €

                                                  Vokiškos kokybės klasikinis vestuvinis žiedas, 3.5 mm - „Gerstner“ kompanijos kūrinys. Šio aukščiausios kokybės žiedo forma lengvai išlenkta iš išorės ir maksimaliai išlenktas viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                   GERSTNER

                                                   Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu - Happy Diamonds X

                                                   646,00 €

                                                   Vokiškos kokybės klasikinis vestuvinis žiedas, 3.0 mm - „Gerstner“ kompanijos kūrinys. Šio aukščiausios kokybės žiedo forma lengvai išlenkta iš išorės ir maksimaliai išlenktas viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                    GERSTNER

                                                    5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                                                    660,00 €

                                                    5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                                     GERSTNER

                                                     Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas II

                                                     680,00 €

                                                     Modernus auksinis 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                      GERSTNER

                                                      Vestuvinis žiedas su tekstūra (be deimantu)

                                                      680,00 €

                                                      Vestuvinis žiedas su matine išskirtinė tekstūra, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir vidaus - užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                                       GERSTNER

                                                       4 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

                                                       685,00 €

                                                       Klasikinis 4 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                                        GERSTNER

                                                        5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

                                                        690,00 €

                                                        Klasikinis 5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                                         GERSTNER

                                                         5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat Court

                                                         690,00 €

                                                         Modernus 5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Tiesi žiedo forma iš išorės ir lengvai išlienkta viduje, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                                          GERSTNER

                                                          Gerstner vestuvinis žiedas be deimantu - Pavasaris

                                                          690,00 €

                                                          Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                           GERSTNER

                                                           6 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

                                                           692,00 €

                                                           6 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                                            GERSTNER

                                                            Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai V

                                                            704,00 €

                                                            Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                             GERSTNER

                                                             Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VI

                                                             706,00 €

                                                             Modernus 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                              GERSTNER

                                                              5 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

                                                              710,00 €

                                                              Modernus 5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.