Vestuviniai žiedai

Štai ir atėjo ypatinga diena – mylimas žmogus Jus išskyrė iš kitų ir pasiūlė įsipareigoti vienas kitam visam gyvenimui. Kartu džiaugiatės, organizuojate būsimas vestuves su dideliu užsidegimu ir visas  pasaulis, berods, Jums po kojomis. Jūsų artėjančia švente džiaugiamės ir mes. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai...

Štai ir atėjo ypatinga diena – mylimas žmogus Jus išskyrė iš kitų ir pasiūlė įsipareigoti vienas kitam visam gyvenimui. Kartu džiaugiatės, organizuojate būsimas vestuves su dideliu užsidegimu ir visas  pasaulis, berods, Jums po kojomis. Jūsų artėjančia švente džiaugiamės ir mes. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai puoš judviejų rankas, siūlome pagrindinį šios šventės simbolį įsigyti ar užsakyti individualiai gamybai „Fashion Gold“ el. parduotuvėje, salone.

 

Nuo jau pagamintų žiedų iki papuošalo pagal individualų dizainą

 

Siūlome platų įvairiausių jau pagamintų vestuvinių žiedų pasirinkimą: nuo kuklių, turinčių nedidelius papuošimus, iki išskirtinių, spindėte spindinčių. Nenorite klasikinės gelsvos aukso spalvos žiedo? Ne bėda: galime Jums pasiūlyti įvairių balto, raudono, netgi juodo, melsvo ar žalio aukso žiedelių, taip pat – žiedus iš platinos, sidabro. Iš viso savo asortimente turime apie 1 300 žiedų modelių, tad išsirinkti gali kiekvienas.

 

Taip pat esame pasirengę pagaminti žiedą pagal individualų, Jūsų pasirinktą dizainą. Jei norite unikalaus gaminio, tačiau pritrūkote idėjų – rezervuokite laiką susitikimui su „Fashion Gold“ dizainere. Ji padės paruošti vestuvinių žiedų brėžinį, eskizą ar 3D modelį.

 

Aptarkime, kuo skiriasi klasikiniai ir modernūs žiedai:

 

 • Klasikiniai. Tokio dizaino vestuviniai žiedai pasižymi ypatingu subtilumu ir elegancija. Jie gana paprasti, kuklūs, tačiau taip pat gali būti dekoruojami nedideliu brangakmeniu. Be to, galima derinti kelių spalvų metalą. Vienas klasikinių žiedų privalumų – tai, jog jie visuomet populiarūs, skoningi ir lengvai derinami su kitais juvelyriniais dirbiniais.
 • Modernūs. Modernūs žiedai paprastai pasižymi neįprastu, originaliu ir unikaliu dizainu. Tokie meilės simboliai drąsiai gausiau dekoruojami: naudojami ir skirtingi brangieji akmenys, ir graviravimas, išskirtinės paviršiaus tekstūros kūrimas. Būtent šio modelio žiedai dengiami išskirtinės spalvos (melsvu, juodu ir pan.) metalu. Jei jau turite viziją, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių žiedai, mielai ją įgyvendinsime.

 

Primename, kad tiek klasikiniai, tiek modernūs, unikalaus dizaino vestuviniai žiedai gali būti gaminami iš „Fashion Gold“ arba Jūsų pristatyto aukso. Pirmuoju atveju žiedus galite tiesiog užsakyti internetu.

 

Fashiongold.lt ir juvelyrikos salonuose galite įsigyti puikiai žinomų gamintojų žiedų. Keli pavyzdžiai – „Gerstner“ žiedai, labiausiai vertinami Europoje, taip pat žinomos vokiškos kompanijos „Rausmayer” gaminiai. Vertinantiems išskirtinę kokybę, prabangų dizainą siūlome ir „Fashion Gold” kolekcijos žiedus. Pritaikę naująją technologiją „Mokume“, galime sukurti vienetinius žiedelius pagal kiekvieno individualius poreikius.

 

Ką dar apsvarstyti renkantis žiedus?

 

Renkantis vestuvinius žiedus, be stiliaus reikėtų apgalvoti ir dar kelis niuansus:

 

 • Lankelio plotį. Klasikiniai žiedai yra gana ploni, 4 mm pločio, tačiau esama ir kiek platesnių, siekiančių 6 mm. Visgi galite rinktis įvairaus pločio žiedus. Renkantis geriausia atsižvelgti ne tik pirštų formą, ilgį, bet ir tiesiog patogumą: itin platūs žiedai gali trinti, kliudyti laisvai judinti pirštus, o labai ploni – tiesiog deformuotis nuo nešiojimo.
 • Papuošalo svorį. Paprastai moteriški vestuviniai žiedai sveria apie 6, vyriški – apie 9 g. Toks svoris pernelyg neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad žiedas būtų kokybiškas – juk jo svoris priklauso nuo aukso kiekio.
 • Prabą. Praba nurodo, kiek gryno brangiojo metalo yra 1 000 g svorio lydinyje. Jei renkatės auksą, rekomenduojame žiedus, kurių praba yra 585 (14 K). Tiek auksas, tiek sidabras yra minkšti metalai, tad juos sulydyti su kitais – labai naudinga.
 • Paviršiaus tekstūrą, dekoro detales. Jūsų žiedai gali išsiskirti įvairiais sprendimais. Nesijaudinkite, jei būsimo vyro ar žmonos nuomonė skiriasi nuo Jūsiškės – tuomet tereikia atrasti bendrą papuošalų bruožą. Žiedus galite dekoruoti skirtingos formos, dydžio, rūšies brangakmeniais, įvairiomis graviūromis (nuo klasikinio inicialų ir datos iki teminio, pvz. etnografinio raižinio), tekstūra (paviršius gali būti lygus ir reljefinis, matinis ir blizgus).  

 

Atminkite, kad pasirinkti vestuviniai žiedai laikui bėgant bus ne tik santuokos simbolis, bet ir vienas iš brangiausių asmeninių daiktų, su kuriuo tiesiog negalėsite išsiskirti. Neskubėkite rinkdamiesi: tegul šis papuošalas atitinka visus, net subtiliausius lūkesčius. Jei dvejojate, pasitarkite su mūsų komanda: susiekite telefonu, el. paštu ar tiesiog užsukę į saloną.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

AIVARO IR MARIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai iš aukso Vilniuje. Šis vestuvinių žiedų komplektas žavi kontrastais, pasireiškiančiais per koloritą ir dizaino sprendimus. Rausvo aukso vyriškas žiedas platus, masyvus, pusiau matinio paviršiaus. Moteriškas žiedas yra iš geltono aukso, tačiau bene labiausiai akį traukia briliantų žėrėjimas.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AURELIJAUS IR ERNESTOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Šie vestuviniai žiedai skirti tiems, kurie numoja ranka į įprastus klasikinius, minimalistinius sprendimus ir renkasi originalumą! Jam ir Jai skirti auksiniai žiedai išsiskiria įmantriu dizainu, reljefo elementais, lygaus ir banguoto paviršiaus kontrastu. Moters žiedas su briliantais – prabanga modernaus žiedo fone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ŠARŪNO IR NERIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Platūs, stilingi, masyvūs ir prabangūs vestuviniai žiedai – juos įsigyti galite Vilniuje, „Fashion Gold“ salone. Žiedų dizaino sprendimai apjungia švelnų balto ir geltono aukso kontrastą, įmantrų dizainą, išskirtinį reljefą. Moteriškas vestuvinis žiedas su briliantais – nuostabus modernaus žiedo akcentas.

 • Išparduota
FASHION GOLD

VIRGIO IR DANOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai – rinkitės „Fashion Gold“ salone, Vilniuje. Žiedai turi subtilų blizgesį. Plokščias ir platus paviršius sukuria prabangos įspūdį. Iš pirmo žvilgsnio atrodantys kuklūs šie aukso vestuviniai žiedai puikiai iliustruoja minimalistinį dizainą. Baltas auksas atrodo labai elegantiškai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

GRETOS VESTUVINIS ŽIEDAS

Prabangi deimantinė juostelė vestuvėms, sužadėtuvėms. Auksas yra klasika, tai populiariausias metalas sužadėtuvių ir vestuvių žiedams. Briliantų eilutė atrodo įstabiai, žiedeliui suteikia elegancijos, rafinuotumo. Šis žiedas su briliantais ant moters rankos atrodys įspūdingai. Sužadėtuvių, vestuvių žiedai Vilniuje.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AIDO IR LORETOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone. Žiedus vienija metalas, bet išskiria skirtingi dizaino sprendimai. Vyriškas žiedas subtilus, stilingas, solidus, turintis braižytą paviršių. Moteriškas žiedas atrodo taip, lyg metalas porą kartų būtų apsuktas – tai sukuria begalybės įspūdį, laimės mazgo imitaciją.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ANTANO IR JURGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai Jam ir Jai Vilniuje. Vestuviniai žiedai neturi būti vienodi! Vyriškas žiedas solidus, rafinuotas ir išskirtinis – šias savybes suteikia juoda žiedo spalva. Moteriškas žiedas apjungia minimalizmą su prabanga – tai įprasmina balto aukso spindesys ir briliantų karūna. Užburiantis spalvų kontrastas!

 • Išparduota
FASHION GOLD

ALGIO IR VIOLETOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Originalūs, modernūs auksiniai vestuviniai žiedai. Labiausiai žavi žiedų paviršius, turintis daug įdubimų, sukuriantis porėto paviršiaus įspūdį. Šie vestuviniai žiedai tiks jaunavedžiams, norintiems išskirtinių žiedų. Įmantrus sprendimas – briliantų eilutė eina ne per moteriško žiedo centrą, kaip įprasta, bet šone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

EMILIO IR BIRUTĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Geltonas auksas – klasika, o geltono aukso vestuviniai žiedai patiks klasikos mylėtojams. Žiedai platūs, paviršius pusiau matinis, šiek tiek šiurkštintas, tad žiedų komplektas išraiškingas. Moteriškas vestuvinis žiedas su briliantais. Šiuos žiedus ar kitus įsigyti galite Vilniuje įsikūrusiame „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

KRISTUPO IR INGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai yra populiariausias pasirinkimas. Šis žiedų komplektas žavi matiniu, tarytum apibraižytu paviršiumi. Moteriškas žiedas su briliantais, suteikiančiais ir taip išskirtiniam žiedui prabangos bei solidumo. Tiks tiem, kurie nenori tradicinių sprendimų, – vestuviniai žiedai „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

LUKO IR JUSTĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Rausvo aukso platūs, prabangūs vestuviniai žiedai Jam ir Jai. Žiedų paviršius plokščias, blizgus, į akis bene labiausiai krenta žiedų plotis. Įmantrumo suteikia originalios žiedų dizaino detalės – jaunųjų inicialai ir ornamentų raštai, išsiskiriantys spalva, įmantrumu. Žiedus įsigyti galite Vilniuje, Fashion Gold“.

 • Išparduota
FASHION GOLD

EDGARO IR GINTARĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai iš balto aukso – prabanga, elegancija, solidumas. Vyriškas žiedas plokščios formos, platus, pusiau matinio paviršiaus, kas itin traukia akį. Moteriškas žiedas su briliantais, todėl kiekviena moteris, nešiojanti tokį žiedą, bus nepaprastai laiminga. Vestuviniai žiedai Jam ir Jai Vilniuje

 • Išparduota
FASHION GOLD

DOVYDO IR ILONOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai iš aukso. Baltas auksas alsuoja prabanga, kurią tik dar labiau paryškina žiedų plotis ir masyvumas. Unikalumo suteikia piršto antspaudus imituojantis žiedų paviršius. Šie vestuviniai žiedai patiks tiems, kas mėgsta matomus, akį traukiančius papuošalus. Vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“.

 • Išparduota
FASHION GOLD

HENRIKO IR IEVOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai – šis žiedų komplektas kontrastingas, originalus ir prabangus. Vyriškas žiedas apjungia balto ir rausvo aukso duetą. O auksinis moteriškas vestuvinis žiedas yra platus, blizgus, bene labiausiai jame užburia dvi eilės smulkučių briliantų. Vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

RIMANTO IR GIEDRĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Naujausios tendencijos diktuoja, kad vyro ir moters vestuviniai žiedai neturi būti vienodi. Drąsiai rinkitės šį komplektą. Vyriškas vestuvinis žiedas pakeri matine juoda spalva, suteikiančia grafito atspindi, solidumo ir rafinuotumo. O moteriškas vestuvinis žiedas su briliantais alsuoja ypatinga elegancija ir prabanga.

 • Išparduota
FASHION GOLD

GEDIMINO IR GERDOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Balto aukso vestuviniai žiedai su briliantais. Auksiniai žiedai nepaprastai prabangūs – prabangą kuria žiedo plotis, masyvumas, matinis dizainas. Vyriškas vestuvinis žiedas puoštas keturkampėmis briliantų akutėmis, o moteriškas turi dailiai įsodintus apvalius brangakmenius. Vestuviniai žiedai Jam ir Jai Vilniuje.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MODESTOS VESTUVINIS ŽIEDAS

Išskirtine prabanga alsuojantis vestuvinis žiedas su briliantais. Brangakmeniai juosia visą žiedo perimetrą, o jų juostelė apipavidalinta originaliai bei išskirtinai. Toks žiedas moteriai suteiks daug laimės ir privers pasijusti tikra karaliene. Sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MARTYNO IR LAIMOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Raudono aukso vestuviniai žiedai, kuriuose susijungia klasika su prabanga. Vyriškas klasikinis žiedas įstabiai blizga, turi į išorę išgaubtą paviršių. Moteriškas vestuvinis žiedas mažesnių gabaritų, su briliantais. Toks klasikos ir briliantų prabangos junginys patiks visiems jaunavedžiams. Vestuviniai žiedai Vilniuje.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MODESTO IR JUSTĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Geltono aukso vestuviniai žiedai Vilniuje – rinkitės „Fashion Gold“ salone. Platūs, šiurkštinto paviršiaus žiedai apjungia klasiką ir originalumą. Atskiras moteriškas vestuvinis žiedas su briliantais – brangakmenių eilutė sukuria prabangos įspūdį. Vestuviniai žiedai Jam ir Jai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

LAIMIO IR OLGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Stilingas rausvo aukso žiedų komplektas – vestuviniai žiedai ir deimantinė juostelė, kurią galima nešioti pagal galimybes. Vestuviniai žiedai platūs, masyvūs, išsiskiriantys kiek matiniu paviršiumi. Deimantinė juostelė elegantiška ir moteriška – ši briliantų eilutė pelnys kiekvienos moters simpatijas.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ANTANO IR ERIKOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai iš balto aukso – neprilygstama elegancija, prabangus žvilgesys ir akį kaustantis subtilumas. Vyriškas žiedas išsiskiria stilingu blizgumu ir klasikiniu kiek gaubtu paviršiumi. Minimalistinis dizainas atrodo labai išraiškingai. Moteriškas žiedas su briliantais – kiekvienos moters svajonė.

 • Išparduota
FASHION GOLD

EDGARO IR EMILIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Raudono aukso vestuviniai žiedai Jam ir Jai. Žiedai masyvūs, prabangūs. Vyriškas vestuvinis žiedas žavi subtiliu minimalizmu, lengvu blizgesiu ir solidumu. Moteriškas vestuvinis žiedas išsiskiria pločiu ir lygiame paviršiuje įsitaisiusiais dešimt įstabių briliantų. Vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MARIAUS IR SIMONOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Išskirtiniai, masyvūs auksiniai vestuviniai žiedai. Jų plotis, storis ir masyvumas tiesiog trykšta prabanga bei solidumu. Blizgaus ir nelygaus paviršiaus kontrastas puošia vyrišką žiedą, o briliantų eilutė elegancijos suteikia masyviam moteriškam. Tobulas tandemas trokštantiems dėmesį kaustančių vestuvinių žiedų!

 • Išparduota
FASHION GOLD

JUSTO IR ŽIVILĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Žiedų komplektas moteriai leidžia turėti prabangų žiedą kiekviena gyvenimiška proga: į sporto klubą, prie vakarinės suknelės, kasdienai į darbą ir kt. Komplektą sudaro subtilūs, minimalistiniai auksiniai žiedai, prabanga alsuojanti deimantinė juostelė bei platus, masyvus žiedas. Žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“.

 • Išparduota
FASHION GOLD

DALIAUS IR GABRIELĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai Vilniuje – ieškantiems klasikos, bet drauge trokštantiems šio to išskirtinio. Raudono aukso žiedai išsiskiria subtiliu kontrastu, atsirandančiu dėl tamsios, nelygaus reljefo juostelės, juosiančios žiedus per visą perimetrą. Įsigykite šiuos vestuvinius žiedus Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

LINO IR RASOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Balta ir juoda – šių spalvų kontrastas išryškėja žvelgiant į šiuos vestuvinius žiedus. Iš abiejų pusių per visą perimetrą žiedus juosia blizgi balto aukso juostelė, o originalumo suteikia per centrą besidriekiantis nelygaus reljefo, meteorito raštą atspindintis graviravimas. Unikalumas, originalumas ir prabanga.

 • Išparduota
FASHION GOLD

KAROLIO IR INDRĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Išskirtiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai – auksas, padengtas juodu rodžiu. Šie žiedai – visiška priešingybė įprastiems vestuviniams žiedams. Tai bus drąsus, originalus ir akį traukiantis pasirinkimas. Blizgūs, unikalūs juodo atspalvio vestuviniai žiedai iš aukso – rinkitės „Fashion Gold“ salone, Vilniuje.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MINDAUGO IR JOLANTOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Komplektas, sudarytas iš vestuvinių žiedų poros ir sužadėtuvių žiedo. Kontrastingi, bet jungiami prabangos ir rafinuoto subtilumo. Vestuviniai žiedai labai originalūs, išsiskiriantys juodos spalvos atspalviu bei ypatingu blizgesiu. Geltono aukso sužadėtuvių žiedas su briliantais papuoš kiekvienos moters ranką.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AUGUSTO IR DOVILĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai, apjungiantys minimalizmo subtilumą ir brangakmenių prabangą. Vyriškas žiedas platus, specialiai sukurto ir ilgai išliekančio grublėto paviršiaus, su briliantu. Moterišką vestuvinį žiedą puošia briliantų juostelė, suteikianti elegancijos, spindesio. Vizualiai skirtingus žiedus vienija brangakmeniai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ROMO IR BEATOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai. Geltonas auksas visuomet madingas ir prabangus, dar daugiau įspūdžio suteikia žiedų plotis ir įrėžimai lygiame žiedų paviršiuje. Moteriškas vestuvinis žiedas dekoruotas spalvotais briliantais, kurie netaisyklingai pabirę per visą žiedo perimetrą – ši detalė suteikia originalumo.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MONIKOS VESTUVINIS ŽIEDAS

Auksinis vestuvinis  žiedas su briliantais. Geltonas auksas – topų nepaliekanti klasika. O briliantų karūna – žavingas, prabangus ir elegantiškas akcentas. Kiekviena dama, kurios ranką puoš toks sužadėtuvių žiedas, jausis it karalienė. Platus sužadėtuvių žiedų pasirinkimas Jūsų laukia Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AUGIO IR SIGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai, spinduliuojantys galią, prabangą ir solidumą. Vyriškas vestuvinis žiedas platus, masyvus, turintis matinį paviršių. Moteriškas žiedas plonas, subtilus, elegantiškas, bet prabangus – už tai reikėtų dėkoti įspūdingiesiems briliantams. Vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ARTŪRO IR VILMOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Minimalistinio dizaino, platūs auksiniai vestuviniai žiedai. Baltas auksas atrodo labai, šiek tiek šiurkštintas ir matinis žiedų paviršius suteikia solidumo. Šie vestuviniai žiedai yra platūs, atrodo masyvūs. Moteriškas vestuvinis žiedas dekoruotas keturių briliantų eilute. Idealiai tiks trokštantiems įspūdžio.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ARNO IR ŽIVILĖS VESTUVINIAI IR SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI

Vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų komplektas. Geltono aukso vestuviniai žiedai turi kiek išgaubtą paviršių, subtilumo ir papildomo žavesio suteikia nelygus žiedų reljefas. Sužadėtuvių žiedas su briliantais nepaprastai elegantiškas ir drauge subtilus. Žiedų komplektas moteriai leis nešioti du žiedus drauge!

 • Išparduota
FASHION GOLD

MARKO IR DIANOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Stilingi, masyvūs auksiniai vestuviniai žiedai – trokštantiems originalumo, prabangos ir išskirtinumo. Šiek tiek kampuotas žiedų reljefas atrodo labai moderniai, o minimalistinės detalės paryškina žiedų subtilumą. Patiks tiems, kurie nori įspūdžio ir masyvumo. Vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

JULIJOS ŽIEDŲ KOMPLEKTAS

Žiedų komplektas moteriai – prabangi vyro dovana. Deimantinės juostelės skiriasi briliantų dydžiais ir tvirtinimo tipais, kas kiekvienam žiedui suteikia unikalumo. Prabangus sužadėtuvių žiedas su dideliu žydru briliantus – įstabus pasirinkimas. Žiedų komplektas leis moteriai turėti net kelis ypatingus žiedus.

 • Išparduota