Vestuviniai žiedai

Štai ir atėjo ypatinga diena – mylimas žmogus Jus išskyrė iš kitų ir pasiūlė įsipareigoti vienas kitam visam gyvenimui. Kartu džiaugiatės, organizuojate būsimas vestuves su dideliu užsidegimu ir visas  pasaulis, berods, Jums po kojomis. Jūsų artėjančia švente džiaugiamės ir mes. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai puoš judviejų rankas, s...

Štai ir atėjo ypatinga diena – mylimas žmogus Jus išskyrė iš kitų ir pasiūlė įsipareigoti vienas kitam visam gyvenimui. Kartu džiaugiatės, organizuojate būsimas vestuves su dideliu užsidegimu ir visas  pasaulis, berods, Jums po kojomis. Jūsų artėjančia švente džiaugiamės ir mes. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai puoš judviejų rankas, siūlome pagrindinį šios šventės simbolį įsigyti ar užsakyti individualiai gamybai „Fashion Gold“ el. parduotuvėje, salone.

 

Nuo jau pagamintų žiedų iki papuošalo pagal individualų dizainą

 

Siūlome platų įvairiausių jau pagamintų vestuvinių žiedų pasirinkimą: nuo kuklių, turinčių nedidelius papuošimus, iki išskirtinių, spindėte spindinčių. Nenorite klasikinės gelsvos aukso spalvos žiedo? Ne bėda: galime Jums pasiūlyti įvairių balto, raudono, netgi juodo, melsvo ar žalio aukso žiedelių, taip pat – žiedus iš platinos, sidabro. Iš viso savo asortimente turime apie 1 300 žiedų modelių, tad išsirinkti gali kiekvienas.

 

Taip pat esame pasirengę pagaminti žiedą pagal individualų, Jūsų pasirinktą dizainą. Jei norite unikalaus gaminio, tačiau pritrūkote idėjų – rezervuokite laiką susitikimui su „Fashion Gold“ dizainere. Ji padės paruošti vestuvinių žiedų brėžinį, eskizą ar 3D modelį.

 

Aptarkime, kuo skiriasi klasikiniai ir modernūs žiedai:

 

 • Klasikiniai. Tokio dizaino vestuviniai žiedai pasižymi ypatingu subtilumu ir elegancija. Jie gana paprasti, kuklūs, tačiau taip pat gali būti dekoruojami nedideliu brangakmeniu. Be to, galima derinti kelių spalvų metalą. Vienas klasikinių žiedų privalumų – tai, jog jie visuomet populiarūs, skoningi ir lengvai derinami su kitais juvelyriniais dirbiniais.
 • Modernūs. Modernūs žiedai paprastai pasižymi neįprastu, originaliu ir unikaliu dizainu. Tokie meilės simboliai drąsiai gausiau dekoruojami: naudojami ir skirtingi brangieji akmenys, ir graviravimas, išskirtinės paviršiaus tekstūros kūrimas. Būtent šio modelio žiedai dengiami išskirtinės spalvos (melsvu, juodu ir pan.) metalu. Jei jau turite viziją, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių žiedai, mielai ją įgyvendinsime.

 

Primename, kad tiek klasikiniai, tiek modernūs, unikalaus dizaino vestuviniai žiedai gali būti gaminami iš „Fashion Gold“ arba Jūsų pristatyto aukso. Pirmuoju atveju žiedus galite tiesiog užsakyti internetu.

 

Fashiongold.lt ir juvelyrikos salonuose galite įsigyti puikiai žinomų gamintojų žiedų. Keli pavyzdžiai – „Gerstner“ žiedai, labiausiai vertinami Europoje, taip pat žinomos vokiškos kompanijos „Rausmayer” gaminiai. Vertinantiems išskirtinę kokybę, prabangų dizainą siūlome ir „Fashion Gold” kolekcijos žiedus. Pritaikę naująją technologiją „Mokume“, galime sukurti vienetinius žiedelius pagal kiekvieno individualius poreikius.

 

Ką dar apsvarstyti renkantis žiedus?

 

Renkantis vestuvinius žiedus, be stiliaus reikėtų apgalvoti ir dar kelis niuansus:

 

 • Lankelio plotį. Klasikiniai žiedai yra gana ploni, 4 mm pločio, tačiau esama ir kiek platesnių, siekiančių 6 mm. Visgi galite rinktis įvairaus pločio žiedus. Renkantis geriausia atsižvelgti ne tik pirštų formą, ilgį, bet ir tiesiog patogumą: itin platūs žiedai gali trinti, kliudyti laisvai judinti pirštus, o labai ploni – tiesiog deformuotis nuo nešiojimo.
 • Papuošalo svorį. Paprastai moteriški vestuviniai žiedai sveria apie 6, vyriški – apie 9 g. Toks svoris pernelyg neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad žiedas būtų kokybiškas – juk jo svoris priklauso nuo aukso kiekio.
 • Prabą. Praba nurodo, kiek gryno brangiojo metalo yra 1 000 g svorio lydinyje. Jei renkatės auksą, rekomenduojame žiedus, kurių praba yra 585 (14 K). Tiek auksas, tiek sidabras yra minkšti metalai, tad juos sulydyti su kitais – labai naudinga.
 • Paviršiaus tekstūrą, dekoro detales. Jūsų žiedai gali išsiskirti įvairiais sprendimais. Nesijaudinkite, jei būsimo vyro ar žmonos nuomonė skiriasi nuo Jūsiškės – tuomet tereikia atrasti bendrą papuošalų bruožą. Žiedus galite dekoruoti skirtingos formos, dydžio, rūšies brangakmeniais, įvairiomis graviūromis (nuo klasikinio inicialų ir datos iki teminio, pvz. etnografinio raižinio), tekstūra (paviršius gali būti lygus ir reljefinis, matinis ir blizgus).  

 

Atminkite, kad pasirinkti vestuviniai žiedai laikui bėgant bus ne tik santuokos simbolis, bet ir vienas iš brangiausių asmeninių daiktų, su kuriuo tiesiog negalėsite išsiskirti. Neskubėkite rinkdamiesi: tegul šis papuošalas atitinka visus, net subtiliausius lūkesčius. Jei dvejojate, pasitarkite su mūsų komanda: susiekite telefonu, el. paštu ar tiesiog užsukę į saloną.

Daugiau

Vestuviniai žiedai 

Čia yra 365 produktų

Subkategorija

 • Klasikiniai...

  Įsivaizduokite, kad skubiai turite palikti savo namus ir su savimi pasiimti tik kelis asmeninius daiktus. Nežinia, ką tiksliai Jūs pasirinktumėte, bet galime garantuoti -tarp tų atsitiktinių daiktų visada bus kažkokia brangi nuotrauka ir, žinoma, vestuvinis žiedas.

  Taigi vestuvinis žiedas nėra tik paprastas simbolis ar priemonė kitiems parodyti, kad esate "užimtas", laimingas ir kad joks priešingos lyties atstovas negali tikėtis iš Jūsų nieko daugiau kaip tik draugiškų santykių. Žiedelis yra vienintelis dalykas, kuris lieka Jums po vestuvių dienos visam gyvenimui, tad dažniausiai su laiku jis tampa toks asmeniškai brangus, kad, nors ir liktumėte be nieko - užtenka turėti jį.

  Kai šalia neturite mylimo žmogaus, visada su savimi turite priminimą, kad nesate vienišas - yra kažkas, kas Jus supranta, palaiko ir rūpinasi. Ir tam žmogui nesvarbu, kad Jūs šiuo metu susivėlęs ir piktas, jam nesvarbūs ir Jūsų charakterio minusai - jis Jus myli tokį, koks esate. Toks priminimas, tikriausiai, sukuria vienus iš maloniausių pojūčių mūsų gyvenime. Pojūtis toks stiprus, kad gali suteikti visas Jums tuo metu reikalingas emocijas - ar nusiraminimą, ar paguodą, ar laimę, o dažniausiai - paprasčiausią džiaugsmo šypseną.

  Štai kodėl vestuvinių žiedų išsirinkimas yra svarbus žingsnis. Atminkite, kad Jūs išsirenkate daiktą, kuris Jums nuolat primins, jog kažkam esate svarbiausias visame pasaulyje.

 • Modernūs vestuviniai...
 • Vyriški vestuviniai...
 • Moteriški vestuviniai...
 • Išskirtiniai...
 • Vestuvinių žiedų...
 • Iš meteorito, titano...
 • Atlikti darbai
 • Balto aukso...
 • Su deimantais...
46 - 60 iš 365 prekių rezultatai
46 - 60 iš 365 prekių rezultatai