Patarimai

Kodėl peršantis merginoms dovanojami sužadėtuvių žiedai, atrodo, aišku. Juk šis papuošalas yra meilės ir pasižadėjimo simbolis. Tačiau ar žinote kur ir kaip prasidėjo sužadėtuvių žiedo dovanojimo tradicija? Kuo tai skiriasi nuo dabartinių piršlybų? Kviečiame susipažinti su piršlybų proceso ir sužadėtuvių žiedų istorija bei palyginti tai su dabartimi.
Planuojate vestuves? Ar jau apgalvojote šios šventės biudžetą? Pastebėta, kad planuojantys vestuves yra linkę išleisti daugiau negu būtina. Jei Jums atrodo, kad sutaupyti ruošiantis šiai dienai nelabai įmanoma, pabandysime pakeisti Jūsų požiūrį.
Visuomet sakome, vestuvinių žiedų madų vaikytis neverta, nes renkatės papuošalą visam gyvenimui, bet... Kasmet keičiasi technologijos ir galimybės, todėl jomis pasinaudoti tikrai būtina. Ir, žinoma, idėjomis, kurios jums prie širdies. Juk pasaulis žengia pirmyn, ar ne? Kokios ryškiausios šių metų tendencijos?
Trys dažniausiai pasitaikantys klausimai apie tai, kokį metalą ar aukso prabą pasirinkti vestuviniams žiedams. Atsakome!
Kiekvienas turimas daiktas reikalauja priežiūros. Ar tai bus aksominė suknelė, auskarai ar sužadėtuvių žiedai. Norint, kad papuošalas išlaikytų savo pradinę išvaizdą kuo ilgesnį laiką, rekomenduojama jo priežiūrai ir valymui skirti daugiau dėmesio. Kaip tai daryti bei kokias priemones vertėtų naudoti, kad žiedas atrodytų kaip naujas?
Showing 1 to 5 of 30 (1 Pages)