Auskarai su deimantais

Auskarai su deimantais – išskirtinė detalė jūsų stiliuje Deimantiniai auskarai yra vienas iš populiariausių papuošalų, kuriuos mėgsta moterys iš įvairių šalių, skirtingo amžiaus ir socialinių sluoksnių. Auskarais su deimantais galima pabrėžti kaklo išskirtinumą, auskarais su safyrais, auskarais su smaragdais, auskarais su...

Auskarai su deimantais – išskirtinė detalė jūsų stiliuje

Deimantiniai auskarai yra vienas iš populiariausių papuošalų, kuriuos mėgsta moterys iš įvairių šalių, skirtingo amžiaus ir socialinių sluoksnių. Auskarais su deimantais galima pabrėžti kaklo išskirtinumą, auskarais su safyrais, auskarais su smaragdais, auskarais su perlais arba auskarais su rubinais paryškins jūsų akių spalvą. Renkantis auskarus su brangakmenių galima sužaisti su spalvotais akcentais, pvz. auskarai su mėlynu brangakmeniu, auskarai su žalių brangakmeniu arba auskarai su raudonu brangakmenių puikiai tiks kaip akcentas drabužių deriniuose. Šiandien neįmanoma įsivaizduoti modernios ir stilingos moters, kurios apranga nebūtu papildyta deimantiniais auskarais. Tačiau auskarų su brangakmeniais istorija yra prieštaringa. Seniausi radiniai buvo rasti Azijos šalyse ir Egipte, auksinių auskaru amžius gali siekti net septynių tūkstančiai metų. Senovėje auskarai su deimantu buvo ne tik papuošalas, bet ir tam tikras išskirtinis ženklas. Auskarus vilkėjo tiek vyrai, tiek moteris, vienur tai buvo aukštuomenės papuošalas, kitur piratų ir vagių išskirtinis ženklas.

Auskarams populiarėjant atsirado vis daugiau juvelyrinių dirbtuvių kur auskarus pradėjo puošti brangakmeniais - safyrais, smaragdais, rubinais ir perlais. Auksiniai auskarai puošti brangakmeniais tapo tikrais meno kūriniais.

Šiuolaikiniai juvelyrai siūlo moterims ir vyrams įvairių stilių auskarų su deimantais pasirinkimą, pritaikytų skirtingiems skoniams ir progoms. Aptarkime šiuolaikinių dienų populiariausius auskaru su deimantais modelius:

Auskarai vinukai su deimantu – minimalistinis auskaru su briliantu, auskaru su deimantu, auskaru su safyru, auskaru su smaragdu, auskaru su perlu arba auskaru su rubinu dizainas. Kaip taisyklė būna nedidelio dydžio, skirtingu dizainu auskaro karūnėlė prispaudoma prie ausies iš kitos pusės turi adatinį užsegimą, kuris gali būti užsukamas arba paprastai prispaudžiami. Labai tinka kasdienai. Auksiniai auskarai vinukai tinka merginoms ir labai populiarus modelis tarp vyru.

Halo auskarai su deimantais (vinukai) – prabangus, blizgantis, ryškus papuošalas, nes pagrindinis auskaro su deimantų akcentas, briliantas arba deimantas, apsuktas aplink smulkiais briliantais, vizualiai išdidinant centrinį brangakmenį ir vizualiai išdidinant auskaro su briliantu dydį. Tinka kasdienai ir ypatingoms progoms.

Švarkeliai prie auskarų vinukų su deimantais – patinka dideli, žėrintys auskarai, tačiau netinka kasdienai, rinkite švarkelius prie auksinių auskaru su deimantu, kurie užsideda auskaruose po pagrindinių deimantų taip išdidina pati auskarą su deimantu.

Auskarai rinkutės su deimantais – gali būti įvairaus diametro, nuo mažo iki didelio, deimantinės rinkės arba rinkutės auskarai su brangakmeniais. Smulkios auskarai rinkės su deimantais puikus papuošalas kasdienai, didelio diametro puikiai atrodo su vakarinėmis suknelėmis. Rinkės auskarai yra nepakeičiamas aksesuaras vasara prie džinsų.

Klasikiniai auskarai su deimantais - klasikinis dizainas, pagrindinis privalumas angliškas užsegimas, kuris skaitosi vienas iš geriausių ir ilgaamžiškiausių. Auskarų dydis būna nuo minimalistinio iki labai prabangaus, tinka kasdienai ir ypatingoms progoms.

Kabantys auskarai su deimantais – efektingi, dažniausiai judantis – traukiantys akį. Išskirtinai pabrėžia kaklo išskirtinumą. Puikiai tinka ypatingoms progoms – vestuvėms, išleistuvėms, gimtadieniams, raudonui kilimui.

Auskarai kabliukai su deimantais – meniškas dizainas, užsegimas primena kabliuką, kuris prasiveria per ausies skilute. Puikiai tinka kasdienai.

Auskarai grandinėlės su deimantais – tarsi grandinėlę prasiveria per ausies skylutę, iš vienos pusės papuošta deimantais, kitą pusė tiesiog grandinėlės pratesimas. Labai subtilus, elegantiškas pasirinkimas savo įvaizdžiui.

Auskarai transformeriai su deimantais – auskarai kuriu dizainą nesunkiai gali keisti kasdieną. Pvz. deimantinės rinkutės papildyti kabančiai perlais arba pakabukais su safyrų, netinka šiandien mėlynas brangakmenis, užkabinkite pakabukus su rubinais.

Auskarai su perlais – reikia išskirti šitą papuošalą, nes dizainas auskarų su perlais gali būti nuo minimalistinio tinkantis kasdienai iki labai prabangaus puikiai tinkantis jaunajai vestuvių dieną.

Auskarai su deimantais klipsai – (angliškai Caff) – labai stilingas sprendimas, kaip auskaras su deimantu dažniausiai būna rinkutės formas neturi užsegimo, jie yra tiesiog prispaudžiamas bet kurioje ausies vietoje.

Auskarai su deimantais vyrams – mažai kas ir žino, kad senovės laikais auskarus segėjo vyrai, ir šiais laikas labai stilinga detalė – yra auskaras su deimantu, jis gali būti vinuko arba rinkutes stiliaus. Toks auskaras ne tik papuoš Jūsų išvaizdą, bet ir atspindi jūsų išskirtinumą bei stilių Taip pat reikia paminėti atskirus auskarų su deimantais tipus – auskaras su deimantu į bambą, auskaras su deimantu į nosį, auskaras su deimantu į lupą.

Į ką reikia atkreipti dėmesį – Labai svarbu kokybiškas auskaru su deimantais užsegimas. Mūsų Auksiniai auskarai su deimantais, kruopščiai sukurti atsižvelgiant į mūsų 30 metų patirtį. Meistriškumas ir aukščiausios kokybės medžiagomis, puikiai išsiskiria mūsų sukurtus papuošalus. Auksiniai auskarai su deimantais yra išskirtiniai juvelyrikos dirbiniai, kurie žavi savo elegancija, išskirtinumu ir ilgaamžiškumu. Štai keletas svarbiausių savybių ir privalumų apie mūsų sukurta auskarų su deimantais kolekciją, kurie padaro auskarus ypatingais:

 • Aukščiausios kokybės medžiagos: Auskarai su deimantais dažniausiai gaminami iš aukso, galite rinktis balto aukso auskarus, geltono aukso auskarus arba raudono aukso spalvos auskarus su deimantais. Auksas yra ilgaamžis metalas. Auksinių auskarų ilgaamžiškumą dar labiau pabrėžia deimantai, kurie yra vieni iš kiečiausių natūralių medžiagų pasaulyje arba spalvoti brangakmeniai.
 • Išskirtinis dizainas: Ilgalaikė patirtis leidžia sukurti auskarų su deimantais išskirtinį dizainą, kuris būtų įdomus bei praktiškas. Dizainas, kuris išsiskirs jus iš minios ir pridės ypatingų detalių jūsų išvaizdai.
 • Ilgaamžiškumas ir išliekamoji vertė: Auksiniai auskarai su deimantais yra ilgaamžiai. Aukso ir deimantų aukšta kokybė užtikrina, kad auskarai išliks nepakitę ir nepriekaištingi net ilgus metus. Tai investicija į ilgalaikę prabangą ir stilių, vėliau taps šeimos relikvija ir bus perduodami jūsų vaikams.
 • Universalumas: Auskarai su deimantais tinka įvairioms progoms. Jie gali būti ne tik prabangių vakarėlių aksesuaras, bet ir skirti kasdieniniam nešiojimui, kuris pridės jums elegancijos ir stiliaus.
 • Pasišventimas detalėms: Auskarai su deimantais dažnai yra išdirbti su ypatingu dėmesiu detalėms. Tai reiškia, kad jie yra ne tik prabangūs, bet ir patogūs nešioti kiekvieną dieną.
 • Prestižas: Turi būti paminėta, kad auksiniai auskarai su deimantais taip pat yra prestižinio statuso simbolis. Jie rodo ne tik jūsų skonį ir stilių, bet ir jūsų gebėjimą vertinti aukščiausią kokybę ir prabangą.

Visa tai kartu sudaro unikalų derinį, kuris padaro auskarus su deimantais ne tik puikiu papuošalu, bet ir ilgaamžiu investiciniu objektu, kuris džiugins jus ilgus metus ateityje.

Kodėl verta rinktis auskarus su deimantais? Auksiniai auskarai su deimantais ne tik prideda išskirtinumo ir elegancijos, bet ir puikiai tinka įvairioms progoms - nuo kasdienio iki ypatingų renginių.

Kaip išsirinkti kokybiškus ir aukštos kokybės auskarus su deimantais? Svarbiausia pasirinkite, patikimus juvelyrikos namus ar juvelyrą, kurie turi geras rekomendacijas arba turi ilgalaikę patirtį, tik taip galėsite užtikrinti aukštą produktų kokybę. Mes, Fashion Gold, turime 30 metų patirtį ir pasižymime nepriekaištingu klientų aptarnavimu bei aukštą gaminių kokybę. Kiekvienais metais pagaminame didelį kiekį juvelyrinių gaminių, kuriais džiuginame savo klientus ir gaminiai perduodami iš kartos į kartą.

Fashion Gold juvelyrikos namų kurti auskarai su deimantais privalumai:

 • Ilgaamžiškumas: Mes naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir deimantus, užtikrinant ilgalaikį jų išvaizdos išsaugojimą. Kuriant auskarus su deimantais, ar tai būtų auksiniai auskarai vinukai, ar rinkės auskarai, atsižvelkite į patogų ir komfortišką nešiojimą kasdiena ar ypatingoms progoms.
 • Unikalumas: Kuriant išskirtinius auskarus su deimantais, pagal individualų užsakymą, atsižvengiame į kliento poreikius bei norus, tokiu atveju auskarai su deimantais tampa išskirtiniu dizainu, kuris tikrai leis jums išsiskirti iš minios.
 • Aukštos kokybės deimantai: Natūralius deimantus atvežame į Lietuvą jau 30 metų iš viso pasaulio deimantų biržų , esame didmenininkai Lietuvos rinkoje. Todėl deimantų pasirinkimas yra ypatingai platus, galime pasiūlyti įvairių specifikacijų (charakteristikų). Mūsų klientams visada siūlome tik aukščiausios kokybės deimantus už patrauklią kainą.
 • Platus dizainų pasirinkimas: Mūsų asortimente galite rasite įvairių auskarų su deimantais dizainų, esame atrinkę populiariausius modelius, taip pat turime išskirtinių auskarų su deimantais dizainų pritaikytų skirtingoms skoniams ir stiliams.
 • Individuali gamyba: Jeigu turite svajonę pagaminti auskarus su deimantais pagal savo eskizą arba radote patinkančius auskarus interneto platybėse, mums užtenka parodyti piešinį ar ekrano nuotrauką ir mūsų juvelyrai sukurs Jums 3D projekciją, pagal kurią galėsite pamatyti būsimus auskarus su deimantais iš visų pusių.

Per pastaruosius metu, pastebėjome, kad klientai vis dažniau renkasi asmeninius papuošalus: sužadėtuvių žiedus, vestuvinius žiedus, pakabukus su deimantais, grandinėles su deimantais, apyrankes su deimantais bei auskarus su deimantais.

Atsižvelgiant į rinkos naujovės bei madą – galime pasiūlyti ne tik natūralius deimantus, bet ir užaugintus deimantus laboratorijoje (LAB grown deimantus). Auskarų su deimantais kaina skiriasi kartais renkantis tarp auskarų su užaugintais deimantais ir natūraliais, bet vaizdas išlieka toks pat kaip natūralių. Daugiau apie laboratorijoje užaugintus deimantus galite sužinoti atvykę į mūsų juvelyrikos namus.

Kartu su mūsų savo darbą mylinčiais juvelyrais galite sukurti unikalius auksinius auskarus su deimantais, atspindinčius Jūsų skonį ir stilių. Pasirinkite deimanto formą, dydį ir dizainą - mes įgyvendinsime Jūsų svajones. Apsilankykite Fashion Gold, Pamėnkalnio g. 5, ir įsitikinkite mūsų prabangos ir kokybės pasiūlymu patys! Susitikime ten!

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Geltono aukso auskarai su briliantais „Gėlelės"

99,00 €

Geltono aukso auskarai su briliantais, gėlytės formos - kiekvienos gelytės centras inkrustuotas briliantuku. Puiki dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su žėrinčiais auskarais!

  FASHION GOLD

  Balto aukso auskarai su briliantais „Gėlelės"

  99,00 €

  Balto aukso auskarai su briliantais, gėlytės formos - kiekvienos gelytės centras inkrustuotas briliantuku. Puiki dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su žėrinčiais auskarais!

   FASHION GOLD

   Geltono aukso auskarai su briliantais „Orbita"

   129,00 €

   Geltono aukso auskarai su briliantais - orbitos formos su deimantais. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, kurie žėri orbitų grožiu!

    FASHION GOLD

    Balto aukso auskarai su briliantais „Žvaigždutės"

    179,00 €

    Balto aukso auskarai su briliantais - šešių kojėlių karūnelė, žvaigždutes primenantys. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija!

     FASHION GOLD

     Auksiniai auskarai su briliantais „Svajok"

     229,00 €

     Klasikiniai minimalistiniai auskarai su briliantais - matyti tik deimantukai. Išskirtinė dovana: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija!

      FASHION GOLD

      Balto aukso auskarai su briliantais „Trio"

      240,00 €

      Balto aukso auskarai su briliantais - apvalios formos su trim deimantais apačioje. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais žėrinčiais auskarais, kurie žavi prabanga ir elegancija!

      • Turime vietoje
      Ingrid Inži

      Sidabro su aukso detalėmis auskarai "INGRID INŽI” kolekcija

      260,00 €

      585 prabos auksas. Svoris – apie 6,00 g. 

      Brangakmeniai: ametistas, safyras, akvamarinas, peridotas, citrinas, gintaras, granatas. Galite rinktis brangakmenį iš ametisto, safyro, akvamarino, peridoto, citrinos, gintaro, granato ir mes pagaminsime papuošalą pagal Jūsų individualų užsakymą!

       FASHION GOLD

       Auksiniai auskarai su briliantais „Pabučiuok"

       329,00 €

       Klasikiniai minimalistiniai balto aukso auskarai su briliantais - vinukai. Subtiliai įdėti į šešių kojų karūnelę, matosi tik briliantukai. Išskirtinė dovana gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija!

        FASHION GOLD

        Balto aukso auskarai su briliantais „Širdutės"

        350,00 €

        Balto aukso auskarai su briliantais - širdutės forma. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija! Jauskite meilės spindulius!

         FASHION GOLD

         Balto aukso auskarai su briliantais „Kvadratu"

         390,00 €

         Balto aukso auskarai su briliantais - kvadrato formos su žėrinčiais deimantais. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais elegantiškais auskarais, kurie žavi prabanga ir išskirtiniu dizainu!

          FASHION GOLD

          Auksiniai auskarai su briliantais „Nusijuok"

          399,00 €

          Balto aukso auskarai su briliantais, kaip dizainas išdidina deimanto dydį, su centriniu briliantu ir smulkiais briliantais aplinku, kurie žeri kaip vienas didesnis briliantas. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, žavi prabanga ir elegancija!

           FASHION GOLD

           Geltono aukso auskarai su briliantais „Spurgytės"

           410,00 €

           Geltono aukso apvalios formos su briliantais, sukuria nenutrūkstamą žėrėjimą. Išskirtinis grožis, puošni dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais žėrinti auskarais!

            FASHION GOLD

            Balto aukso auskarai su briliantais „Spurgytės"

            410,00 €

            Balto aukso apvalios formos auskarai su briliantais, sukuria nenutrūkstamą žėrėjimą. Išskirtinis grožis, puošni dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais žėrinti auskarais!

             FASHION GOLD

             Auksiniai auskarai su briliantais „Atsipalaiduok"

             449,00 €

             Balto aukso auskarai su briliantais "Atsipalaiduok", anglišku užsegimu. Matyti tik deimantinė juostelė iš priekio. Galima užkabinti pakabukus pagamintus pagal individualų užsakymą. Išskirtinė dovana: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija!

              FASHION GOLD

              Švytinčios gelytės - geltono aukso auskarai su deimantais (0,12 ct)

              450,00 €

              Priverskite save spinėti su geltono aukso auskarais su spindinčiais deimantais. Angliškas užsegimas ir deimantai sudėti į gelyčių formos karunelę leis jums žibėti kasdien. Šie auskarai ne tik stilingi, bet ir subtilūs, lyg švytinčios gelytės. Tinka kasdieniam dėvėjimui ir kaip dovana ypatingoms progoms, pridėdant elegancijos ir unikalumo jūsų stilui. Išreikškite savo grožį su šiais auskaramis kasdien.

               FASHION GOLD

               Švytinčios gelytės - balto aukso auskarai su deimantais (0,12 ct)

               450,00 €

               Priverskite save spinėti su balto aukso auskarais su spindinčiais deimantais. Angliškas užsegimas ir deimantai sudėti į gelyčių formos karunelę leis jums žibėti kasdien. Šie auskarai ne tik stilingi, bet ir subtilūs, lyg švytinčios gelytės. Tinka kasdieniam dėvėjimui ir kaip dovana ypatingoms progoms, pridėdant elegancijos ir unikalumo jūsų stilui. Išreikškite savo grožį su šiais auskaramis kasdien.

                FASHION GOLD

                AUKSINIAI AUSKARAI „TRYS DEIMANTAI“

                530,00 €

                Rankų darbo auksiniai auskarai su deimantais, elegantiški ir dailūs, klasikinio dizaino auskarai su angliškų užsegimu. Kiekvieną auskarą puošia po tris briliantus. Prie šių auskarų galima derinti specialius pakabukus, kuriuos pridėti galima ypatingomis progomis.