Vokiški vestuviniai žiedai Gerstner

Vokiškų vestuvių žiedų gamintojas "Gerstner" jau 150 metų specializuojasi vestuvinių žiedų gamyboje ir gamina pagal aukščiausius standartus vestuvinius žiedus, kurie lydės jūs visą gyvenimą. Ši įmonė, didžiuojasi jau 150 metų, kuria ir išsiskiria ne tik ilga patirtimi, bet ir nepakartojamu meistriškumu tobulinant vestuvinių...

Vokiškų vestuvių žiedų gamintojas "Gerstner" jau 150 metų specializuojasi vestuvinių žiedų gamyboje ir gamina pagal aukščiausius standartus vestuvinius žiedus, kurie lydės jūs visą gyvenimą. Ši įmonė, didžiuojasi jau 150 metų, kuria ir išsiskiria ne tik ilga patirtimi, bet ir nepakartojamu meistriškumu tobulinant vestuvinių žiedų gamybos technologiją. Gerstner pasižymi išskirtiniu dizainu, kuris ne kartą yra laimėjęs pirmas vietas tarp kitų gamintojų.

Aukščiausios kokybės vokiški vestuviniai žiedai Gerstner pagaminti pagal naujausią technologiją, išsiskiria iš kitų vestuvinių žiedų gamintojų - vestuviniai žiedai gaminami iš grūdinto aukso šaltuojo būdu, dėl to auksas atsparus mikro įtrūkimams, bei mažiau braižosi. Visi Gertner vestuviniai žiedai neturi sudėtyje nikelio. Tai reiškia, kad kiekvienas žiedas tampa ilgaamžiu ir puikiai išlaikys savo prabangą, bei kokybę ilgus metus.

Gerstner vestuviniai žiedai turi didelį vestuvinių žiedų dizaino pasirinkimą ir yra lyderiai vestuvinių žiedų rinkoje. Visi vestuviniai žiedai turi komforto zona – jūsų patogumui.

Gerstner vestuvinį žiedą - išsirinkite Fashion Gold salone iš daugiau kaip tūkstančio jau pagamintų žiedų. Vestuviniai žiedai gali būti pagaminti pagal individualų užsakymą iš balto, geltono arba raudono aukso, už papildomą mokestį galite pakeisti vestuvinio žiedo plotį, pasirinkti vestuvinį žiedą su briliantais arba deimantu.

Skaityti plačiau..
GERSTNER

Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas I

533,00 €

Modernus 2.5 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškas kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

  GERSTNER

  Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas III

  557,00 €

  Modernus auksinis 2.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

   GERSTNER

   Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu - Happy Diamonds I

   639,00 €

   Vokiškos kokybės klasikinis vestuvinis žiedas, 3.5 mm - „Gerstner“ kompanijos kūrinys. Šio aukščiausios kokybės žiedo forma lengvai išlenkta iš išorės ir maksimaliai išlenktas viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

    GERSTNER

    Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu - Happy Diamonds X

    646,00 €

    Vokiškos kokybės klasikinis vestuvinis žiedas, 3.0 mm - „Gerstner“ kompanijos kūrinys. Šio aukščiausios kokybės žiedo forma lengvai išlenkta iš išorės ir maksimaliai išlenktas viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

     GERSTNER

     Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas II

     680,00 €

     Modernus auksinis 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

      GERSTNER

      Vestuvinis žiedas su tekstūra (be deimantu)

      680,00 €

      Vestuvinis žiedas su matine išskirtinė tekstūra, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir vidaus - užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

       GERSTNER

       Gerstner vestuvinis žiedas be deimantu - Pavasaris

       690,00 €

       Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

        GERSTNER

        Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai V

        704,00 €

        Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

         GERSTNER

         Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VI

         706,00 €

         Modernus 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

          GERSTNER

          Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VII

          730,00 €

          Modernus 3.5 mm auksinis vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

           GERSTNER

           Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai VI

           735,00 €

           Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais geometriniai raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

            GERSTNER

            Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top

            778,00 €

            3.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

             GERSTNER

             Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas V

             807,00 €

             Modernus 4 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

              GERSTNER

              Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu V

              809,00 €

              Klasikinis 3.5 mm vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine ir vidine forma, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

               GERSTNER

               Minimalistinis vestuvinis žiedas - Emerald II

               816,00 €

               Minimalistinis vestuvinis žiedas, 3 mm be deimanto. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                GERSTNER

                Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu - Happy Diamonds

                816,00 €

                Vokiškos kokybės klasikinis vestuvinis žiedas, 4.5 mm - „Gerstner“ kompanijos kūrinys. Šio aukščiausios kokybės žiedo forma lengvai išlenkta iš išorės ir maksimaliai išlenktas viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                 GERSTNER

                 Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas

                 828,00 €

                 Modernus 3.5 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                  GERSTNER

                  Modernus vestuvinis žiedas su deimantais - Reljefas (0,024 ct)

                  867,00 €

                  Modernus 3 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra ir 0,024 ct deimantu. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                   GERSTNER

                   Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai III

                   888,00 €

                   Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais kubizmo raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                    GERSTNER

                    Blizgus vestuvinis žiedas be deimantu - Ryšys

                    896,00 €

                    Modernus, išskirtinis 5 mm blizgios faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                     GERSTNER

                     Vestuvinis žiedas su tekstūra su deimantais (0,03 ct)

                     905,00 €

                     Vestuvinis žiedas su matine išskirtinė tekstūra su deimantais, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Lengvai išlienkta forma iš išorės ir vidaus - užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                      GERSTNER

                      Modernus vestuvinis žiedas su deimantu - Stilizuotas (0,01 ct)

                      915,00 €

                      Modern 3 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas su 0,01 ct deimantu. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                       GERSTNER

                       Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top II

                       941,00 €

                       3.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

                        GERSTNER

                        Vokiškas vestuvinis žiedas su deimantu - Top (0,01 ct)

                        956,00 €

                        2.5 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su deimantu ir taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

                         GERSTNER

                         Tekstūrinis vestuvinis žiedas be deimanto - Emerald

                         963,00 €

                         Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                          GERSTNER

                          Klasikinis vestuvinis žiedas be deimantu - Tradicinis

                          1 013,00 €

                          Klasikinis 5 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                           GERSTNER

                           Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Stilizuotas

                           1 028,00 €

                           Modern 4 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                            GERSTNER

                            Vestuvinis žiedas be deimanto - Emerald IV

                            1 052,00 €

                            Vestuvinis žiedas šilkinės matinės faktūros, 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                             GERSTNER

                             Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top I

                             1 059,00 €

                             4.0 mm vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

                              GERSTNER

                              Gerstner vestuvinis žiedas su deimantais - Pavasaris (0,045 ct)

                              1 066,00 €

                              Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4 mm, su deimantais, kurie atrodo kaip gėlytės. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                               GERSTNER

                               Vestuvinis žiedas be deimanto - Princess

                               1 085,00 €

                               Vestuvinis žiedas šilkinės matinės faktūros, 5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                GERSTNER

                                Minimalistinis vestuvinis žiedas - Emerald deimantas II (0,11 ct)

                                1 100,00 €

                                Minimalistinis vestuvinis žiedas, 2.3 mm, su išskirtinio grožio 0,11 karato Emerald (smaragdo) deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                 GERSTNER

                                 Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Banga

                                 1 100,00 €

                                 Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas matinės faktūros - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma su suapvalintais kraštais ir minimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                  GERSTNER

                                  Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai VII

                                  1 107,00 €

                                  Išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                   GERSTNER

                                   Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu I

                                   1 114,00 €

                                   Klasikinis 3.5 mm vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine forma ir viduje subtilia išlenkta linija, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

                                    GERSTNER

                                    Vestuvinis žiedas be deimanto - Klasikinis Grožis

                                    1 119,00 €

                                    Klasikinis 6 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                     GERSTNER

                                     Vokiškas vestuvinis žiedas TOP

                                     1 133,00 €

                                     5.0 mm vestuvinis žiedas – ekskliuzyvinis dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                      GERSTNER

                                      Minimalistinis vestuvinis žiedas be deimanto - Princess

                                      1 145,00 €

                                      Minimalistinis vestuvinis žiedas šilkinės matinės faktūros, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                       GERSTNER

                                       Vokiškas vestuvinis žiedas su deimantais - Happy Diamonds (0,05 ct)

                                       1 152,00 €

                                       Vokiškos kokybės klasikinis vestuvinis žiedas, 4.5 mm su aplink žiedą išmėtytais deimantais - „Gerstner“ kompanijos kūrinys. Šio aukščiausios kokybės žiedo forma lengvai išlenkta iš išorės ir maksimaliai išlenkta viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                        GERSTNER

                                        Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Tradicinis (0,03 ct)

                                        1 176,00 €

                                        Klasikinis 5 mm vestuvinis žiedas iš aukso su 0,03 ct deimatu, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                         GERSTNER

                                         Minimalistinis vestuvinis žiedas su Kvadratiniu deimantu (0,10 ct)

                                         1 181,00 €

                                         Minimalistinis vestuvinis žiedas 2.7 mm su išskirtinio grožio 0,10 karato Princess (kvadrato) formos deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                          GERSTNER

                                          Klasikinis vestuvinis žiedas be deimantu - Žvilgesys

                                          1 186,00 €

                                          Klasikinis 6 mm auksinis vestuvinis žiedas su spindinčia žiedo faktūra - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma su suapvalintais kraštais ir minimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                           GERSTNER

                                           Klasikinis vestuvinis žiedas be deimantu - Šypsena

                                           1 198,00 €

                                           Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas matinės faktūros - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Lengvai išlienkta forma su suapvalintais kraštais ir maksimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                            GERSTNER

                                            Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Elegancija

                                            1 203,00 €

                                            Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                             GERSTNER

                                             Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai

                                             1 232,00 €

                                             Modernus, išskirtinis 6 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                              GERSTNER

                                              Vestuvinis žiedas be deimanto - Emerald III

                                              1 236,00 €

                                              Vestuvinis žiedas 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                               GERSTNER

                                               Klasikinis vestuvinis žiedas be deimanto - Prabanga

                                               1 256,00 €

                                               Klasikinis 4.5 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                GERSTNER

                                                Gerstner vestuvinis žiedas be deimantu - Reljefas X

                                                1 258,00 €

                                                Modernus 4 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                 GERSTNER

                                                 Matinis vestuvinis žiedas su deimantais - Raštai (0,03 ct)

                                                 1 287,00 €

                                                 Modernus, išskirtinis 6 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas su deimantais 0,03 ct- Ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                  GERSTNER

                                                  Tekstūrinis vestuvinis žiedas su deimantu - Emerald (0,12 ct)

                                                  1 316,00 €

                                                  Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 3.7 mm, papuoštas išskirtinio grožio 0,12 karato Emerald (smaragdo) formos deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                                   GERSTNER

                                                   Tekstūrinis vestuvinis žiedas be deimanto - Saulutė

                                                   1 323,00 €

                                                   Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 6 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                                    GERSTNER

                                                    Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai II

                                                    1 328,00 €

                                                    Modernus, išskirtinis 6 mm matinės faktūros su reljefiniais saulės raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                     GERSTNER

                                                     Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai VI

                                                     1 359,57 €

                                                     Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                      GERSTNER

                                                      Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Elegancija (0,05 ct)

                                                      1 364,00 €

                                                      Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas su 0,05 ct deimantais, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                      • Turime vietoje
                                                      GERSTNER

                                                      Vokiškas vestuvinis žiedas su deimantu - Top I (0,04 ct)

                                                      1 378,00 €

                                                      4.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su deimantu ir taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

                                                       GERSTNER

                                                       Vestuvinis žiedas su deimantu - Klasikinis Grožis (0,05 ct)

                                                       1 380,00 €

                                                       Klasikinis 6 mm vestuvinis žiedas iš aukso su 0,05 ct deimatu, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                        GERSTNER

                                                        Modernus vestuvinis žiedas be deimantu - Meilė

                                                        1 383,00 €

                                                        Modernus 5 mm aukso vestuvinis žiedas. Individualumo žiedui pridedamas graviravimas ant briaunos - galite pasirinkti savo vardus arba vestuvių datą. Šis unikalus žiedas atspindi išskirtinę vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Lengvai išlienkta išorė ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                         GERSTNER

                                                         Klasikinis vestuvinis žiedas be deimantu - Švelnumas

                                                         1 388,00 €

                                                         Klasikinis 6 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, maksimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                          GERSTNER

                                                          Vestuvinis žiedas be deimanto - Princess II

                                                          1 443,00 €

                                                          Modernus vestuvinis žiedas 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                                           GERSTNER

                                                           Vestuvinis žiedas be deimanto - Stilingas Modernas

                                                           1 450,00 €

                                                           Modernus 5 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo, papuoštas 0,08 ct princesės formos deimantu. Puikus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės tiesi ir viduje lengvai išlienkta, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                            GERSTNER

                                                            Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Baguette

                                                            1 455,00 €

                                                            Modernus 6 mm auksinis vestuvinis žiedas. Puikus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės tiesi ir viduje lengvai išlienkta, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                             GERSTNER

                                                             Matinis vestuvinis žiedas su deimantais - Raštai II (0,035 ct)

                                                             1 462,00 €

                                                             Modernus, išskirtinis 6 mm matinės faktūros su reljefiniais saulės raštais vestuvinis žiedas su deimantais 0,035 ct- Ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                                                              GERSTNER

                                                              Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Žvilgesys (0,06 ct)

                                                              1 467,00 €

                                                              Klasikinis 6 mm auksinis vestuvinis žiedas su spindinčia žiedo faktūra ir 0,06 ct deimantais - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma su suapvalintais kraštais ir minimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                                                               GERSTNER

                                                               Tekstūrinis vestuvinis žiedas su deimantu - Emerald I (0,11 ct)

                                                               1 479,00 €

                                                               Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4.5 mm, papuoštas išskirtinio grožio 0,11 karato Emerald (smaragdo) formos deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui