Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond (užauginti deimantai)

Jei ieškote išskirtinio, inovatyvaus vestuvinio žiedo rinkitės - su laboratorijoje užaugintais deimantais. Šie deimantai yra auginami laboratorinėmis sąlygomis, kuriose pasitelkiama aukščiausios kokybės technologija, atkartojanti ir tuo pačiu tausojanti gamtą. Fashion Gold juvelyrikos namai kuria aukštos kokybės juvelyriką:...

Jei ieškote išskirtinio, inovatyvaus vestuvinio žiedo rinkitės - su laboratorijoje užaugintais deimantais. Šie deimantai yra auginami laboratorinėmis sąlygomis, kuriose pasitelkiama aukščiausios kokybės technologija, atkartojanti ir tuo pačiu tausojanti gamtą. Fashion Gold juvelyrikos namai kuria aukštos kokybės juvelyriką: sužadėtuvių žiedus su Lab grown deimantais, auksinius auskarus su Lab grown deimantais, auksinius pakabukus su Lab grown deimantais, auksinius vestuvinius žiedus su Lab grown deimantais ir t.t.

Šiuo metu ypač madingas pasirinkimas - vestuviniai žiedai su Lab grown diamond (laboratorijoje užaugintais deimantais). Mūsų aukštos kokybės standartai ir meistriškumas leidžia mums kiekvieną kartą sukurti unikalius vestuvinius žiedus su laboratorijoje užaugintais deimantais, kurie puikiai nešiosis ir niekuo nesiskiria nuo tikrų deimantų. Mes vertiname kiekvieną klientą ir jo individualius poreikius, todėl dirbame kartu, tam kad rastume žiedą, kuris patiks jums daugiausiai.

Vestuviniai žiedai su deimantais, ką turite nuspręsti:

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond forma. Dažniausiai forma neįtakoja, nes Lab grown diamond gali būti įstatomi į įvairių formų žiedus. Svarbiausia, kad žiedo aukštis būtų tinkamas deimantams įstatyti. Tai vestuvinio žiedo su Lab grown diamond forma gali būti: išgaubta – klasika, tiesi – moderni klasika.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond aukso spalva. Visos aukso spalvos: balto, geltono, raudono(rausvo), balto aukso padengtu rodžiu ir juodo aukso. Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond gali būti iš dviejų, trijų ar net keturių aukso spalvų.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond plotis. Reiktų nuspręsti kiek deimantų papuoš jūsų būsimą vestuvinį žiedą su Lab grown diamond. Tai gali būti klasikinis ar modernus žiedas 4-6 mm., kuriame yra įstatyti keli dar daugiau deimantų. Taip pat galite rinktis deimantinę juostelę, vestuvinio žiedo su Lab grown diamond (užaugintais deimantais) plotis priklausys nuo deimanto dydžio. Tai gali būti nuo 2-5 mm. ir daugiau. Kitas variantas žiedas gali būti sudarytas iš dviejų žiedų. Pavyzdžiui, 4 mm. žiedo ir deimantinės juostelės.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond svoris. Dažniausiai moteriški vestuviniai žiedai sveria apie 3-6 g., vyriški – apie 5-9 g. Toks vestuvinių žiedų svoris pernelyg neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad žiedas bus kokybiškas – juk žiedo svoris priklauso nuo aukso kiekio. Taip pat Fashion Gold juvelyrikos namuose vestuvinius žiedus galime pagaminti iš jūsų aukso.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond faktūra. Dažniausiai vestuvinis žiedas su Lab grown diamond (užauginti deimantai) būna blizgus. Žinoma, galite pasirinkti, bet kurį žiedo reljefą: lengvai matinis, su gilesne tekstūra ar įvairiais raštais.

Vestuviniai žiedai su spalvotais Lab grown diamond (užaugintais deimantais). Tai sprendžiate jūs. Galite įdėti vieną arba kelis spalvotus Lab grown diamond, kartais Lab grown diamond (užaugintais deimantais) sudeda aplink visą vestuvinį žiedą, įdeda vieną kaip akcentą arba spalvotą briliantą pvz. rubiną įstato į žiedo vidų.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond graviravimas. Juvelyrikos namuose Fashion Gold graviravimas ant vestuvinių žiedų su Lab grown diamond yra nemokamas. Galite nuspręsti ar norite viduje vestuvinio žiedo palikti nedidelę žinutę ar datą apie kurią žinosite tik judu. Šiuo metu ypač populiaru į vidų įstatyti brangakmenį.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond dydis. Labai svarbu žiedus pamatuoti ir net patariam, tai padaryti kelis kartus, rekomenduojama pasikeitus orams, pvz. žiemos ir vasaros laikotarpiais.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond komforto zona. Turite nuspręsti ar norite komforto zonos ar ne. Vestuvinio žiedo komforto zona yra pagaminta jūsų patogumui, toks žiedas turi išlenkimo linija iš vidaus ir žiedas minimaliai prigula prie jūsų piršto. Visai kitaip negu mūsų tėvų, kai žiedai palikdavo net įspaudus ant piršto.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond kaina. Laboratorijoje užauginti deimantai yra 8 kartus pigesni nei natūralūs deimantai. Pvz. vienas 0,01 ct deimantas kainuoja 5 Eur., kuo jis didesnis tuo kaina kyla. Turite nuspręsti kiek ir kokio dydžio deimantai bus jūsų vestuviniame žiede.

Vestuviniai žiedai su Lab grown diamond sertifikavimas. Visi vestuviniai žiedai privalo būti suprabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose, jeigu vestuvinis žiedas su Lab grown diamond (užaugintais deimantais) – deimantų sertifikatas nėra privalomas.

Vestuviniai žiedai su deimantais gamyba ar pirkimas. Priklausomai nuo žiedo su deimantais modelio, tačiau dažniausiai vestuvinio žiedo su Lab grown diamond, kainą sudaro deimantai. Tad jeigu apsisprendėte įsigyti vestuvinį žiedą su Lab grown diamond, rekomenduojame rinktis juvelyrą ir kitas juvelyrikos parduotuves su gera reputacija ir atsiliepimais. Kodėl?

§  Deimantus, kaip ir Lab grown diamond reikia mokėti kokybiškai įstatyti į žiedą, tam kad juo galėtumėte džiaugtis ilgus metus.

§  Deimantų kokybė ir kainų skirtumas. Neišmanant apie deimantus ir Lab grown diamond, jų kokybę, švarumą ir kainą -  tam kad neapsigauti, rekomenduojame rinktis kartu su mūsų deimanto ekspertu, gemologu ir jo patarimais. Reikia pagalbos? Galite drąsiai prašyti pagalbos rašydami info@fashiongold.lt arba tel. +37061008501.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0.27 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

490,00 €

Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,27 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

  FASHION GOLD

  0.29 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

  490,00 €

  Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,29 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   FASHION GOLD

   0.28 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

   490,00 €

   Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,28 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

    FASHION GOLD

    0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

    700,00 €

    Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

     FASHION GOLD

     1.12 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

     810,00 €

     Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

      FASHION GOLD

      1,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

      1 100,00 €

      Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

       FASHION GOLD

       1,60 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

       1 200,00 €

       Deimantinė juostelė - žiedas su 1,60 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą.

       • Turime vietoje
       FASHION GOLD

       0.63 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

       1 300,00 €

       Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,63 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

        FASHION GOLD

        2,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

        1 900,00 €

        Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

         FASHION GOLD

         3.75 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

         3 390,00 €

         Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 3.75 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

          FASHION GOLD

          4.70 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

          3 990,00 €

          Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 4,70 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

           FASHION GOLD

           5.85 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

           4 050,00 €

           Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 5.85 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

            FASHION GOLD

            6.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

            4 150,00 €

            Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

             FASHION GOLD

             6.00 ct auksinis žiedas su Oval Lab Grown deimantais

             4 150,00 €

             Ovalios formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

              FASHION GOLD

              5.25 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

              4 450,00 €

              Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 5.25 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

               FASHION GOLD

               6.40 ct auksinis žiedas su Cushion Lab Grown deimantais

               4 500,00 €

               Cushion formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.40 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                FASHION GOLD

                7.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

                5 200,00 €

                Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                 FASHION GOLD

                 7.00 ct auksinis žiedas su Princess Lab Grown deimantais

                 5 200,00 €

                 Kvadratinės formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                  FASHION GOLD

                  6.50 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                  6 250,00 €

                  Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 6.50 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.