Minimalistiniai vestuviniai žiedai

Minimalistiniai vestuviniai žiedai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina paprastumą ir subtilumą. Šie žiedai puikiai atspindi šiuolaikinį stilių ir skatina atkreipti dėmesį į esmines detales, pradedant subtiliu minimalistinio vestuvinio žiedo dizainu ir baigiant aukštos kokybės juvelyrika. Šių dienų poros vis dažniau...

Minimalistiniai vestuviniai žiedai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina paprastumą ir subtilumą. Šie žiedai puikiai atspindi šiuolaikinį stilių ir skatina atkreipti dėmesį į esmines detales, pradedant subtiliu minimalistinio vestuvinio žiedo dizainu ir baigiant aukštos kokybės juvelyrika. Šių dienų poros vis dažniau renkasi minimalistinius vestuvinius žiedus, dėl to, kad primena tėvų klasikinius vestuvinius žiedus bei ieško elegantiškų minimalistinių žiedų. Šie žiedai paprastai turi ploną, subtilų žiedo profilį be didelių papuošalų ar iškilusių detalių. Jie puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui ir lengvai derinami su kitais aksesuarais.

Minimalistiniai vestuviniai žiedai aukso spalvos. Minimalistiniai vestuviniai žiedai gali būti skirtingų aukso spalvų: balto aukso, geltono aukso, raudono aukso (rožinio aukso) bei balto aukso padengto rodžiumi.

Minimalistiniai vestuviniai žiedai plotis. Minimalistiniai vestuviniai žiedai pasižymi subtiliu ir plonu dizainu. Jų plotis dažniausiai būna nuo 1,5 mm. iki 3 mm. Plonas žiedo profilis lengvai derinamas su kitais papuošalais.

Minimalistinis vestuvinis žiedas svoris. Minimalistiniai vestuviniai žiedai yra lengvi, nes gaminant juos naudojama nedaug aukso. Norint, kad žiedas būtų ilgaamžiškesnis reikėtų šiek tiek padidinti aukso kiekį, tam, kad žiedas atlaikytų mechaninius pažeidimus ir būtu atsparus susilenkimui nešiojant. Nepamirškite auksas yra minkštas metalas.

Minimalistinis vestuvinis žiedas faktūra. Dažniausiai minimalistiniai vestuviniai žiedai švaraus ir lygaus dizaino. Blizgaus arba matinio paviršiaus. Tačiau pagal poreikį galime pagaminti ir su jūsų pasirinkta faktūra arba reljefu.

Minimalistiniai vestuviniai žiedai graviravimas. Juvelyrikos namuose Fashion Gold vestuvinių žiedų graviravimas yra nemokamas. Galite nuspręsti ar norite viduje vestuvinio žiedo palikti nedidelę žinutę ar datą apie kurią žinosite tik judu. Tačiau jeigu jūsų žiedas itin plonas graviravimas gali nepavykti. Geriausia teirautis prieš užsakant.

Minimalistiniai vestuviniai žiedai kaina. Šių žiedų kaina priklauso nuo aukso svorio. Darbas nuo 65 Eur. iki 400 Eur. priklausomai nuo pasirinkto dizaino sunkumo. Jeigu minimalistinį vestuvinį žiedą norėsite papuošti deimantu tuomet skaičiuojame ir jo kainą. Deimantai nuo 0,005ct kaina 6 Eur., didesni kainuoja daugiau. 

Pasirinkite minimalistinį vestuvinį žiedą savo norimos aukso spalvos ir subtiliu dizainu iš Fashion Gold kolekcijos. Mes siūlome platų asortimentą minimalistinių žiedų, leidžiančių jums atrasti tobulo stiliaus ir kokybės žiedą, kuris atspindės jūsų ypatingą meilės istoriją.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

219,00 €

Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

  FASHION GOLD

  3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

  249,00 €

  Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

   GERSTNER

   2 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

   250,00 €

   Minimalistinis klasikinis 2 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

    GERSTNER

    2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

    257,00 €

    Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

     GERSTNER

     2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

     264,00 €

     Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

      GERSTNER

      2 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

      270,00 €

      Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

       GERSTNER

       2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

       270,00 €

       Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

        GERSTNER

        2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

        270,00 €

        Klasikinis 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

         GERSTNER

         2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

         340,00 €

         2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

          GERSTNER

          Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas I

          533,00 €

          Modernus 2.5 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškas kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

           FASHION GOLD

           Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

           550,00 €

           Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

           • Turime vietoje
           GERSTNER

           Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas III

           557,00 €

           Modernus auksinis 2.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

            GERSTNER

            Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu - Happy Diamonds X

            646,00 €

            Vokiškos kokybės klasikinis vestuvinis žiedas, 3.0 mm - „Gerstner“ kompanijos kūrinys. Šio aukščiausios kokybės žiedo forma lengvai išlenkta iš išorės ir maksimaliai išlenktas viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

             GERSTNER

             Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas II

             680,00 €

             Modernus auksinis 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

              GERSTNER

              Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VI

              706,00 €

              Modernus 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

               GERSTNER

               Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top

               778,00 €

               3.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

                GERSTNER

                Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu V

                809,00 €

                Klasikinis 3.5 mm vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine ir vidine forma, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

                 GERSTNER

                 Minimalistinis vestuvinis žiedas - Emerald II

                 816,00 €

                 Minimalistinis vestuvinis žiedas, 3 mm be deimanto. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                  GERSTNER

                  Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas

                  828,00 €

                  Modernus 3.5 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                   GERSTNER

                   Modernus vestuvinis žiedas su deimantais - Reljefas (0,024 ct)

                   867,00 €

                   Modernus 3 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra ir 0,024 ct deimantu. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                    GERSTNER

                    Modernus vestuvinis žiedas su deimantu - Stilizuotas (0,01 ct)

                    915,00 €

                    Modern 3 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas su 0,01 ct deimantu. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                     GERSTNER

                     Vokiškas vestuvinis žiedas be deimanto - Top II

                     941,00 €

                     3.0 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

                      GERSTNER

                      Vokiškas vestuvinis žiedas su deimantu - Top (0,01 ct)

                      956,00 €

                      2.5 mm minimalistinis vestuvinis žiedas – subtilus dizainas su deimantu ir taškiukais. Aukščiausios kokybės, pagamintas Vokietijoje - „Gerstner“ kompanijoje. Lengvai išlenkta forma iš išorės ir viduje. Komforto zona užtikrina maksimalų patogumą.

                       GERSTNER

                       Tekstūrinis vestuvinis žiedas be deimanto - Emerald

                       963,00 €

                       Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                        GERSTNER

                        Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Stilizuotas

                        1 028,00 €

                        Modern 4 mm išskirtinės matinės faktūros aukso vestuvinis žiedas. Tai unikalus žiedas atspindi aukščiausią vokišką kokybę, pagamintas „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona suteikia maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                         GERSTNER

                         Minimalistinis vestuvinis žiedas - Emerald deimantas II (0,11 ct)

                         1 100,00 €

                         Minimalistinis vestuvinis žiedas, 2.3 mm, su išskirtinio grožio 0,11 karato Emerald (smaragdo) deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                          GERSTNER

                          Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu I

                          1 114,00 €

                          Klasikinis 3.5 mm vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine forma ir viduje subtilia išlenkta linija, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

                           GERSTNER

                           Minimalistinis vestuvinis žiedas be deimanto - Princess

                           1 145,00 €

                           Minimalistinis vestuvinis žiedas šilkinės matinės faktūros, 3.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                            GERSTNER

                            Minimalistinis vestuvinis žiedas su Kvadratiniu deimantu (0,10 ct)

                            1 181,00 €

                            Minimalistinis vestuvinis žiedas 2.7 mm su išskirtinio grožio 0,10 karato Princess (kvadrato) formos deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                             GERSTNER

                             Tekstūrinis vestuvinis žiedas su deimantu - Emerald (0,12 ct)

                             1 316,00 €

                             Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 3.7 mm, papuoštas išskirtinio grožio 0,12 karato Emerald (smaragdo) formos deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui