Balto aukso vestuviniai žiedai

FASHION GOLD

3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

219,00 €

Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

  FASHION GOLD

  Vestuvinis žiedas „Klasika" 4 mm

  249,00 €

  Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali būti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

   FASHION GOLD

   Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4,5 mm

   249,00 €

   Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

    FASHION GOLD

    Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4 mm

    249,00 €

    Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

     FASHION GOLD

     3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

     249,00 €

     Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

      GERSTNER

      Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas I

      533,00 €

      Modernus 2.5 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškas kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

       FASHION GOLD

       Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

       550,00 €

       Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

        GERSTNER

        Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas III

        557,00 €

        Modernus auksinis 2.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

         GERSTNER

         Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas II

         680,00 €

         Modernus auksinis 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

          FASHION GOLD

          0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

          700,00 €

          Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

           GERSTNER

           Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai VI

           735,00 €

           Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais geometriniai raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

            GERSTNER

            Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu V

            809,00 €

            Klasikinis 3.5 mm vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine ir vidine forma, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

             GERSTNER

             Minimalistinis vestuvinis žiedas - Emerald II

             816,00 €

             Minimalistinis vestuvinis žiedas, 3 mm be deimanto. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

              GERSTNER

              Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai III

              888,00 €

              Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais kubizmo raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

               FASHION GOLD

               Vestuviniai žiedai - Bangelės (0,03 ct) (4.5 mm) (pora)

               975,00 €

               Vestuviniai žiedai tarsi dviejų spalvų šedevras. Moteriškas žiedas išskirtinai puoštas deimantais, subtiliai sudėtais į banguotas linijas, o vyriškas žiedas tarsi bangelė. Žiedai yra 4.5 mm pločio ir turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, lydintys jus visą gyvenimą.

                FASHION GOLD

                Vestuviniai žiedai - Spindintis matas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

                1 050,00 €

                Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su spindinčiu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

                 FASHION GOLD

                 Vestuviniai žiedai - Šilkinis matas (0,01 ct) (6 mm) (pora)

                 1 050,00 €

                 Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su švelniu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

                  GERSTNER

                  Vestuvinis žiedas be deimanto - Emerald IV

                  1 052,00 €

                  Vestuvinis žiedas šilkinės matinės faktūros, 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                   FASHION GOLD

                   Vestuviniai žiedai - Širdelės (0,03 ct) (5 mm) (pora)

                   1 075,00 €

                   Unikalūs rankų darbo vestuviniai žiedai, kurie, susijungę, sudaro širdutę. Moteriškas žiedas su deimantais, kurie elegantiškai įkomponuoti į vieną sirdelės pusę, o vyriškas žiedas puoštas antros pusės sirdies formos piešiniu. Žiedų plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie jus lydės per visą gyvenimą.

                    FASHION GOLD

                    Vestuviniai žiedai - Deimantinės Bangelės (0,03 ct) (5 mm) (pora)

                    1 075,00 €

                    Vestuviniai žiedai - dviejų spalvų šedevras. Moteriškas žiedas išskirtinai puoštas deimantais, subtiliai sudėtais į banguotas linijas, o vyriškas žiedas tarsi bangelė. Žiedai yra 5 mm pločio ir turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, lydintys jus visą gyvenimą.

                     FASHION GOLD

                     1,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                     1 100,00 €

                     Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                      GERSTNER

                      Minimalistinis vestuvinis žiedas - Emerald deimantas II (0,11 ct)

                      1 100,00 €

                      Minimalistinis vestuvinis žiedas, 2.3 mm, su išskirtinio grožio 0,11 karato Emerald (smaragdo) deimantu. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                       GERSTNER

                       Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai VII

                       1 107,00 €

                       Išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                        GERSTNER

                        Klasikinis vestuvinis žiedas be brilianatu - Žvaigždės

                        1 133,00 €

                        Aukštos kokybės ir komforto simbolis - klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas su matine faktūra. „Gerstner“ kompanijoje Vokietijoje gaminamas pagal aukščiausius standartus. Lengvai išlienkta forma ir maksimali komforto zona užtikrina nepakartojamą patogumą kasdieniam nešiojimui.

                         FASHION GOLD

                         Vestuviniai žiedai - Meilės širdelės (0,07 ct) (5 mm) (pora)

                         1 150,00 €

                         Unikalūs rankų darbo vestuviniai žiedai, kurie, susijungę, sudaro širdutę. Moteriškas žiedas papuoštas deimantais, kurie elegantiškai įkomponuoti į vieną sirdelės pusę, o vyriškas žiedas puoštas antros pusės sirdies formos piešiniu. Žiedų plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie jus lydės per visą gyvenimą.

                          GERSTNER

                          Klasikinis vestuvinis žiedas be deimantu - Šypsena

                          1 198,00 €

                          Klasikinis 5 mm auksinis vestuvinis žiedas matinės faktūros - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Lengvai išlienkta forma su suapvalintais kraštais ir maksimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                           GERSTNER

                           Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai

                           1 232,00 €

                           Modernus, išskirtinis 6 mm matinės faktūros su reljefiniais raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                            GERSTNER

                            Vestuvinis žiedas be deimanto - Emerald III

                            1 236,00 €

                            Vestuvinis žiedas 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                             GERSTNER

                             Tekstūrinis vestuvinis žiedas be deimanto - Saulutė

                             1 323,00 €

                             Vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 6 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui