Balto aukso vestuviniai žiedai

Daugiau nei 30 metų Fashion Gold juvelyrai kuria vestuvinius žiedus naudodami naujausią technologiją. Gamindami vestuvinių žiedų kolekcijas, suprantame, ko reikia klientui – išskirtinumo, grožio, kokybės, patogumo ir ilgaamžiškumo. Todėl stengiamės dalį savo pagamintų vestuvinių žiedų sudėti į fashiongold.lt elektroninę...

Daugiau nei 30 metų Fashion Gold juvelyrai kuria vestuvinius žiedus naudodami naujausią technologiją. Gamindami vestuvinių žiedų kolekcijas, suprantame, ko reikia klientui – išskirtinumo, grožio, kokybės, patogumo ir ilgaamžiškumo. Todėl stengiamės dalį savo pagamintų vestuvinių žiedų sudėti į fashiongold.lt elektroninę parduotuvę tam, kad Jūs galėtumėte dar lengviau ir patogiau išsirinkti, tai ko ieškote. Fashion Gold siūlo platų asortimentą aukštos kokybės balto aukso, geltono aukso, bei raudono aukso vestuvinių žiedų kolekcijose.

Balto aukso vestuviniai žiedai yra labai populiarus. Apie 50 procentų klientų renkasi vestuvinius žiedus iš balto aukso, tačiau mažai kas iš klientų žino, kad baltas auksas būna kelių spalvų. Užduodant klausimą, kokį auksą rinksitės: baltą ar baltą padengta rodžiu, daugelis klientų pasimeta, nesupranta skirtumo.

Balto aukso vestuviniai žiedai  arba šampaninio aukso vestuviniai žiedai

Aukso spalva priklauso nuo priemaišų, esančių aukse. Aukso praba rodo, kiek gryno aukso gramų yra kilograme. Pavyzdžiui, 585 aukso praba reiškia, kad bendrame lydinyje gryno aukso bus 585 gramai, likusį svorį sudaro – priemaišos, pvz. sidabras ir kt. cheminiai elementai, kurie sutvirtina auksą, nes grynas auksas yra labai minkštas, ir priemaišos pakeičia jo spalvą. Tačiau gautas baltas auksas nėra baltos spalvos, jis turi šiltų atspalvių ir labiau primena šampaninę spalvą. 

Balto aukso vestuviniai žiedai padengti rodžiu. Kodėl baltas auksas rodžiuojamas?

Kada pasirenkame balto aukso vestuvinį žiedą, turime nuspręsti ar jums tinka išgautas natūralus šampaninis atspalvis ar norite baltą auksą papildomai padengti rodžiu arba kitaip tariant - rodžiuoti. Rodis - tai metalas, kuris metalų biržoje yra dar brangesnis už auksą. Jo išskirtinumas - ledinis, baltas atspalvis, kuris itin gerai spindi, jo šaltas baltas atspalvis labai gerai išskiria deimanto žėrėjimą vestuviniam žiede ir priduoda deimantui baltumo. Todėl vestuviniai žiedai su deimantais yra kaip taisyklė papildomai rodžiuojamas, tam, kad būtu dar baltesnis.

Jeigu lyginsime sudėjus balto aukso vestuvinį žiedą ir rodžiuotą balto aukso vestuvinį žiedą, plika akimi matosi, kad pastarasis yra baltesnis. Rodžiu padengiamas tik žiedo paviršius, todėl jeigu žiedas dėvimas dažnai - rodis apsitrina ir netenka to ledinio atspalvio ir po truputi pradeda išlįsti šampaninio atspalvio baltas auksas, kuris būna apačioje. Tai yra natūrali dėvėjimo pasekmė. Todėl nenustebkite, kad po metų ar dviejų vestuvinius žiedus teks iš naujo rodžiuoti. 

Balto aukso vestuviniai žiedai kaina

Aukso kaina priklauso tik nuo aukso prabos, bet ne nuo spalvos. Baltas, geltonas ar raudonas auksas kainuoja lygiai tiek pat. Tačiau balto aukso žiedai padengti rodžiu kainuos brangiau, nes jus mokėsite už rodį – kaina gali svyruoti nuo 20 iki 50 Eur. už žiedą.

Balto aukso vestuvinių žiedų kaina sudaro – vestuvinio žiedo gamybos darbo kaina, kuri tiesiogiai priklauso nuo gamybos laiko arba kitaip kalbant vestuvinio žiedo modelio sudėtingumo. Kaina prasideda nuo 30 Eur. iki 1000 Eur. Aukso svorio, kaina sudaro nuo 50 Eur. iki 600 Eur. už žiedą. Padengimo rodžiu, kaina nuo 20 iki 50 Eur., jeigu buvo pasirinktas ledinis baltos spalvos atspalvis. Taip pat prabavimo arba deimantų sertifikavimo kaina.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

219,00 €

Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

  FASHION GOLD

  Vestuvinis žiedas „Klasika" 4 mm

  249,00 €

  Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali būti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

   FASHION GOLD

   Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4,5 mm

   249,00 €

   Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

    FASHION GOLD

    Vestuvinis žiedas „Moderni klasika" 4 mm

    249,00 €

    Klasikinis lygus vestuvinis žiedas neužapvalintais, bet kampuotais kraštais iš raudono, geltono arba  balto aukso - puikus pasirinkimas norintiems niekad iš mados neišeinančio dizaino ir patogumo. Šis žiedas gali b8ti papuoštas spindinčiu tikru deimantu.

     FASHION GOLD

     3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

     249,00 €

     Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

      GERSTNER

      Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas I

      533,00 €

      Modernus 2.5 mm aukso vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškas kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

       FASHION GOLD

       Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

       550,00 €

       Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

       • Turime vietoje
       GERSTNER

       Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas III

       557,00 €

       Modernus auksinis 2.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

        GERSTNER

        Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas II

        680,00 €

        Modernus auksinis 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

         FASHION GOLD

         0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

         700,00 €

         Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

          GERSTNER

          Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai VI

          735,00 €

          Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais geometriniai raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

           GERSTNER

           Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu V

           809,00 €

           Klasikinis 3.5 mm vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine ir vidine forma, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

            GERSTNER

            Minimalistinis vestuvinis žiedas - Emerald II

            816,00 €

            Minimalistinis vestuvinis žiedas, 3 mm be deimanto. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

             GERSTNER

             Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai III

             888,00 €

             Modernus, išskirtinis 5 mm matinės faktūros su reljefiniais kubizmo raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

              FASHION GOLD

              Vestuviniai žiedai - Bangelės (0,03 ct) (4.5 mm) (pora)

              975,00 €

              Vestuviniai žiedai tarsi dviejų spalvų šedevras. Moteriškas žiedas išskirtinai puoštas deimantais, subtiliai sudėtais į banguotas linijas, o vyriškas žiedas tarsi bangelė. Žiedai yra 4.5 mm pločio ir turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, lydintys jus visą gyvenimą.

               FASHION GOLD

               Vestuviniai žiedai - Spindintis matas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

               1 050,00 €

               Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su spindinčiu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

                GERSTNER

                Vestuvinis žiedas be deimanto - Emerald IV

                1 052,00 €

                Vestuvinis žiedas šilkinės matinės faktūros, 4.5 mm. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

                 FASHION GOLD

                 Vestuviniai žiedai - Šilkinis matas (0,01 ct) (6 mm) (pora)

                 1 070,00 €

                 Tai ypatingi platūs vestuviniai žiedai, sukurti rankų darbu su švelniu matiniu paviršiumi. Moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais, o žiedų plotis siekia 6 mm. Abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie praturtins jūsų gyvenimą ilgam.

                  FASHION GOLD

                  Vestuviniai žiedai - Deimantinės Bangelės (0,03 ct) (5 mm) (pora)

                  1 075,00 €

                  Vestuviniai žiedai - dviejų spalvų šedevras. Moteriškas žiedas išskirtinai puoštas deimantais, subtiliai sudėtais į banguotas linijas, o vyriškas žiedas tarsi bangelė. Žiedai yra 5 mm pločio ir turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, lydintys jus visą gyvenimą.