Vestuviniai žiedai iš platinos

Vestuviniai žiedai iš platinos: Neįprastas Blizgesys Vestuviniai žiedai iš platinos yra išskirtinis pasirinkimas norintiems neįprasto, prabangaus ir ilgaamžio žiedo savo ypatingai gyvenimo dienai. Platinos metalas turi ypatingų savybių, kurios jį išskiria iš kitų metalų ir suteikia ypatingą vertę vestuviniams žiedams iš...

Vestuviniai žiedai iš platinos: Neįprastas Blizgesys

Vestuviniai žiedai iš platinos yra išskirtinis pasirinkimas norintiems neįprasto, prabangaus ir ilgaamžio žiedo savo ypatingai gyvenimo dienai. Platinos metalas turi ypatingų savybių, kurios jį išskiria iš kitų metalų ir suteikia ypatingą vertę vestuviniams žiedams iš platinos.

Platininiai vestuviniai žiedai turi keletą pagrindinių savybių, kurios jį išskiria ir daro ypatingu pasirinkimu vestuviniam žiedui. Štai pagrindinės vestuvinio žiedo iš platinos savybės:

Apsauga nuo alergijos. Platina yra hipoalerginis metalas, todėl vestuviniai žiedai iš platinos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie linkę į alergijas arba turi jautrią odą. Platina nesukelia odos dirginimo ar alerginių reakcijų.

Vestuvinio žiedo iš platinos spalva ir atspalvis. Platinos natūrali spalva panaši į pilką baltumą, skirtingai nuo balto aukso, kuris turi šiltą šampaninį atspalvį. Dėl pilko atspalvio deimantas žiede nepagauna šiltų atspalvių ir spindi baltesne spalva. Tačiau taip buvo ankščiau, dabar balto aukso žiedus dengia rodžiu ir gauna baltą, ledinį, šaltą atspalvį, kuris nedaro įtakos deimanto spalvai.

Retumas ir vertė. Platina yra retesnis metalas, kuris naudojamas vestuviniams žiedams, dėl platinos metalo savybių – lydymui reikia aukštesnės temperatūros, negu auksui. Platina sunkiau apdirbama ir reikalauja kitų įrankių negu auksas. Ilgiau užtrunka gamybos procesas - dėl šitų priežasčių vestuviniai žiedai iš platinos yra brangesni.

Įdomus faktas. Geras marketingas - vestuviniai žiedai iš platinos turi aukštesnę vertę ir yra laikomi aukštos klasės ir prestižiniais aksesuarais, dėl gero marketingo. Tai gerai išreklamuota prekė garsių gamintojų. Šiai dienai platinos kaina biržoje yra daug pigesnė, nei auksas.

Įdomus faktai ir mitas. Mitai – vestuvinis žiedas iš platinos yra tvirtesnis ir nesibraižo. Tiesa yra tokia, kad platina kaip metalas, yra vienas iš minkščiausių, todėl vestuvinis žiedas iš platinos susibraižo dar greičiau negu auksinis vestuvinis žiedas, tačiau daugelis to nežino, ir galvoja atvirkščiai. Vestuviniai žiedai iš platinos skaitosi tvirtesni, ne dėl metalo ypatumų, bet dėl to, kad jų gamybai buvo naudojama kita technologija, negu auksiniams žiedams. Šiais laikais tokią pat technologiją, kaip buvo gaminami platininiai žiedai Fashion Gold juvelyrai naudoja gamybai visiems vestuviniams žiedams ir iš aukso. 

Minėtos savybės išskiria platininius vestuvinius žiedus ir jie laikomi ypatingais ir prestižiniais aksesuarais. Platininiai vestuviniai žiedai puikiai simbolizuoja meilę, tvirtą ryšį ir ilgaamžiškumą.

Platinos žiedų dizainai

Fashion Gold siūlo platų vestuvinių žiedų iš platinos asortimentą, kuriame rasite tiek klasikinius, tiek modernius dizainus. Galite pasirinkti nuo elegantiškų ir subtilių žiedų iki išraiškingų ir rafinuotų modelių su įvairiais brangakmeniais. Vestuviniai žiedai iš platinos puikiai dera prie bet kokios odos spalvos ar stiliaus.

Vestuviniai žiedai iš platinos su brangakmeniais ir deimantais

Vestuviniai žiedai iš platinos gali būti puošiami įvairiais brangakmeniais - nuo blizgančių deimantų iki spalvotų deimantų, safyrų, smaragdų, rubinų ar kitų brangakmenių. Šie akmenys ne tik prideda vestuviniam žiedui prabangos, bet ir puikiai dera su platinos baltumu ir blizgesiu, sukurdami nepakartojamą vestuvinį žiedą ypatingai progai.

Vestuviniai žiedai iš platinos kaina

Platina, kaip metalas tauriųjų metalų biržoje kainuoja pigiau nei auksas. Tačiau jeigu jus norite vestuvinio žiedo iš platinos jus mokėsite brangiau, nes gamybos procesas reikalauja specialios įrangos ir daugiau laiko.

Lietuvoje kokybišką vestuvinį žiedą iš platinos pagaminti sudėtinga, nes tai reikalauja aukštos pradinės medžiagos, specialių įrankių, aukštos temperatūros ir patirties. Todėl rekomenduojame rinktis tik iš Vokietijos gamintus vestuviniai žiedus, kurie pagaminti laikantis aukščiausių standartų kurie taip reikalingi platininiams vestuviniams žiedams.

Skaityti plačiau..
GERSTNER

2 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

250,00 €

Minimalistinis klasikinis 2 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

  GERSTNER

  2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

  257,00 €

  Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

   GERSTNER

   2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

   264,00 €

   Minimalistinis klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

    GERSTNER

    2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

    270,00 €

    Klasikinis 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

     GERSTNER

     2 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

     270,00 €

     Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

      GERSTNER

      2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

      270,00 €

      Modernus 2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

       GERSTNER

       3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

       321,00 €

       Minimalistinis 3 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

        GERSTNER

        3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

        335,00 €

        Modernus 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

         GERSTNER

         2 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

         340,00 €

         2 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

          GERSTNER

          3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat Court

          370,00 €

          Modernus 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Tiesi žiedo forma iš išorės ir lengvai išlienkta viduje, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

           GERSTNER

           3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

           371,00 €

           Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

            GERSTNER

            4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

            390,00 €

            Modernus 4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

             GERSTNER

             3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

             390,00 €

             Klasikinis 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

              GERSTNER

              3 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

              410,00 €

              Modernus 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

               GERSTNER

               3 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

               426,00 €

               Klasikinis 3 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                GERSTNER

                4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

                430,00 €

                4 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                 GERSTNER

                 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                 450,00 €

                 3 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                  GERSTNER

                  4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat Court

                  490,00 €

                  Modernus 4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Tiesi žiedo forma iš išorės ir lengvai išlienkta viduje, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                   GERSTNER

                   4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                   497,00 €

                   Rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                    GERSTNER

                    4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

                    520,00 €

                    Klasikinis 4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                     GERSTNER

                     4 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

                     550,00 €

                     Modernus 4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                      GERSTNER

                      4 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                      560,00 €

                      4 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                       GERSTNER

                       5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

                       571,00 €

                       5 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                        GERSTNER

                        5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

                        590,00 €

                        Modernus 5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

                         GERSTNER

                         5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                         638,00 €

                         Rankų darbo klasikinis vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                          GERSTNER

                          5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                          660,00 €

                          5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                           GERSTNER

                           Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas II

                           680,00 €

                           Modernus auksinis 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                            GERSTNER

                            4 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

                            685,00 €

                            Klasikinis 4 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                             GERSTNER

                             5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat Court

                             690,00 €

                             Modernus 5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Tiesi žiedo forma iš išorės ir lengvai išlienkta viduje, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                              GERSTNER

                              5 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

                              690,00 €

                              Klasikinis 5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                               GERSTNER

                               6 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

                               692,00 €

                               6 mm klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                GERSTNER

                                5 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

                                710,00 €

                                Modernus 5 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                 GERSTNER

                                 6 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                                 755,00 €

                                 6 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                  GERSTNER

                                  6 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

                                  810,00 €

                                  Modernus 6 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

                                   GERSTNER

                                   6 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat Court

                                   820,00 €

                                   Modernus 6 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Tiesi žiedo forma iš išorės ir lengvai išlienkta viduje, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                    GERSTNER

                                    7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

                                    826,00 €

                                    7 mm platus klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                     GERSTNER

                                     6 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                                     836,00 €

                                     Rankų darbo klasikinis vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus

                                      GERSTNER

                                      6 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

                                      880,00 €

                                      Klasikinis 6 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                       GERSTNER

                                       6 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

                                       895,00 €

                                       Modernus 6 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                        GERSTNER

                                        7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                                        905,00 €

                                        7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                         GERSTNER

                                         7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat Court

                                         985,00 €

                                         Modernus 7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Tiesi žiedo forma iš išorės ir lengvai išlienkta viduje, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                          GERSTNER

                                          7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                                          1 016,00 €

                                          Platus rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus

                                           GERSTNER

                                           5 mm vestuvinis žiedas iš platinos D-shape

                                           1 028,00 €

                                           Klasikinis 5 mm rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Stipriai išlenkta žiedo forma iš išorės ir lengvai  vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                            GERSTNER

                                            7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

                                            1 090,00 €

                                            Klasikinis 7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                             GERSTNER

                                             7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

                                             1 110,00 €

                                             Modernus, platus 7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

                                              GERSTNER

                                              7 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

                                              1 130,00 €

                                              Modernus 7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

                                               GERSTNER

                                               8 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

                                               1 212,00 €

                                               Platus rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                                FASHION GOLD

                                                Žiedas iš platinos su 0,42 karato deimantu - Deimantinė juostelė

                                                1 300,00 €

                                                Deimantinė juostelė - žiedas iš platinos su 0,42 karato deimantu išsidėstę iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                                 GERSTNER

                                                 8 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

                                                 1 390,00 €

                                                 Modernus 8 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.