Deimantinės juostelės – subtili elegancija su prabangos prieskoniu

Balto aukso žiedas su deimantu atrodo labai dailiai, tačiau dar didesnį įspūdį sukuria deimantinė juostelė – deimantų eilute nusagstytas minimalistinis žiedelis. Galimos variacijos ir su raudonu ar geltonu auksu, bet baltas šiame kontekste dominuoja. Tokie žiedai tiks daugeliui progų, o moteriai leis pasijusti tikra karaliene.

Kokios gali būti deimantinės juostelės?

Pirmiausia tai galime drąsiai teigti, kad visos deimantinės juostelės bus ypatingas akcentas ant moters rankos. Šie prabangiai atrodantys žiedai masina savo spindesiu, elegancija, rafinuotumu ir atrodo labai dailiai.

Rasite platų deimantinių juostelių pagal dydį pasirinkimą, todėl tikrai tokiu žiedu galite nudžiuginti bet kurią damą.

Aukso spalva

Deimantinės juostelės yra auksinės: balto aukso, geltono aukso arba raudono. Kuris variantas patraukliausias, priklauso tik nuo jūsų – tai individualu. Jei renkate žiedą ne sau, tuomet atkreipkite dėmesį, kokios spalvos žiedus daugiausia nešioja moteris, kuriai jį renkate. Jei aktuali deimantinė juostelė sužadėtuvėms, tai bene populiariausias variantas yra balto aukso žiedas su deimantu, jei žiedą renkate vestuvėms, geras variantas bus bet kurios spalvos aukso žiedelis.

Deimantų skaičius

Žiedelių įvairovę lemia ir tai, kiek deimantų yra. Deimantinė juostelė gali turėti akmenukus per visą savo perimetrą arba per pusę. Taip pat galimas variantas – konkretus briliantų skaičius žiede, pavyzdžiui, 5, 10 ar 15 briliantų.

Brangakmenių dydis

Deimantinės juostelės skiriasi dar ir tuo, kad patys akmenukai gali būti mažesni ar didesni, būna ir gana masyvių, tai iš esmės keičia žiedo išvaizdą. Minimalistiniam variantui idealiai tiks maži akmenukai arba vienas didesnis, o kiti mažesni, jei norisi didesnio įspūdžio.

Masyvūs briliantai traukia akį, tačiau drauge žiedui suteikia svorio, tad jei jis bus nešiojamas kasdien, verta pagalvoti, ar tai bus patogus variantas.

Galimi skirtingų dydžių briliantų deriniai vienoje deimantinėje juostelėje. Brangakmenių dydžiai suteikia itin daug variacijų galimybių. Tiesa, deimantų dydis lemia ir žiedo plotį.

Brangakmenių tipas

Dažniausiai aptarinėjamos deimantinės juostelės su briliantais, t. y. populiarios round formos deimantais. Tačiau labai dailūs variantai yra ir su kitų formų deimantais, pavyzdžiui, lašo, bagetės ar kitų. Jei domina kiek netradiciniai variantai ir originalūs sužadėtuvių žiedai, jums patiks su spalvotais brangakmeniais, pavyzdžiui, labai mėgiami yra su safyrais, su rubinais, su smaragdais. Galimi briliantų ir spalvotų brangakmenių deriniai.

Deimantinė juostelė įvairioms progoms

Šios nuostabaus tipo žiedeliai žavi ne tik savo išvaizda, bet ir universalumu – tiks daugeliui progų: sužadėtuvėms, vestuvėms, jubiliejui, vestuvių metinėms, vaikelio gimimo proga ir kt. Vyrai, o galbūt jūs norite savo damą palepinti be jokios progos? Tuomet deimantinė juostelė bus ypatingas siurprizas.

Sužadėtuvėms

Deimantinė juostelė neabejotinai yra vienas iš pačių populiariausių pasirinkimų, kai reikalingas įstabaus grožio sužadėtuvių žiedas. Variacijų daug: minimalistiniai sužadėtuvių žiedai su mažais deimančiukais, vidutinio dydžio žiedai, deimantai aplink visą žiedą ar pusę, o taip pat ir masyvūs, didelius briliantus turintys žiedai.

Tiesa, kadangi sužadėtuvių žiedai paprastai renkami paslapčia nuo nuotakų, tai gali kilti keblumų dėl žiedo dydžio. O jį reikėtų žinoti kuo tiksliau, nes deimantinių juostelių mažinimas arba didinimas kai kuriais atvejais gali būti ir nerekomenduojamas. Tad kaip galite sužinoti, kokio dydžio sužadėtuvių žiedas tiks jūsų išrinktajai:

·        Jei būsimoji sužadėtinė nešioja žiedus, vieną reikėtų paslapčia nugvelbti. Tiesa, labai svarbu, ant kurio piršto jį nešioja – geriausia imti tą, kurį nešioja ant bevardžio. Kiti žingsniai pagal galimybes: galite nešti į juvelyrikos saloną, kur jums tiksliai pasakys žiedo dydį, arba galite pamatuoti žiedo vidinį skersmenį (labai svarbus tikslumas!).

·        Jei mergina žiedų nenešioja, bus reikalinga jos piršto apimtis. Galbūt pavyktų pamatuoti jai miegant? Kai kurie žmonės miega labai kietai. Tokiu atveju tiksliai išmatuokite piršto apimtį su siūlu (bet nespauskite siūlo) ir keliaukite į juvelyrikos saloną – jums tiksliai paskaičiuos, kokio dydžio žiedas reikalingas.

·        Dar vienas variantas – į pagalbą pasitelkite išrinktosios drauges, sesę, mamą ar kitus asmenis, kurie gali žinoti, kokio dydžio žiedas tiks jūsų damai.

Taigi žinodami žiedo dydį pasižvalgykite po deimantinių juostelių pasiūlą ir atraskite variantą, kuris atitiks jūsų finansines galimybes bei, tikėtina, patiks būsimai sužadėtinei.

Išskirtiniai vestuviniai žiedai

Deimantinė juostelė nuotakos žiedui bus tobulas pasirinkimas. Prabanga ir elegancija, kuri visuomet puoš jūsų ranką. Negana to, toks žiedas derės tiek prie oficialaus, tiek prie puošnaus stiliaus, puikiai papildys įvairius drabužių derinius, todėl jį drąsiai galėsite nešioti kasdien. Tačiau būtent dėl to, kad vestuvinis žiedas bus nešiojamas kiekvieną dieną, rinkdamiesi turite įvertinti ne tik deimantinės juostelės grožį, brangakmenių dydį, spindesį, tačiau ir kai kuriuos praktinius aspektus.

Pirmiausia, nesirinkite itin sunkaus vestuvinio žiedo, nes jo svoris kels diskomfortą. Taip pat apsvarstykite pageidaujamą plotį – standartinis vestuvinis žiedas bus 4–6 mm pločio. Deimantinei juostelei geriausiai tiks balti briliantai, galite rinktis ir turinčius minimalų atspalvį, bet patariame vengti juodų, kadangi jie trapesni ir prastesnės kokybės. Jei visgi labai domina žiedas su juodu deimantu, pavyzdžiui, vyrui, rinkitės itin patikimą juvelyrą.

Ne visi žino, bet labai svarbus aspektas – kaip deimantai įsodinti į žiedą. Dėl to rinkitės tik patikimus juvelyrikos salonus, kuriuose dirba savo srities profesionalai, užtikrinsiantys, kad visi brangakmeniai deimantinėje juostelėje bus įstatyti patikimai, kokybiškai ir ilgalaikėje perspektyvoje neiškris. Juo labiau kad šiame kontekste dar svarbu ir tai, kokiu kampu briliantas įsodintas.

Jei vestuvėms domina originalūs žiedai pagal užsakymą ar vestuviniai žiedai iš savo aukso, kreipkitės į mūsų juvelyrikos saloną – realizuosime net įmantriausias idėjas, jei domina išskirtinė forma ar kiti sprendimai.

Dovana vestuvių metinėms

Vestuvių metinės yra ypatinga šventė, simbolizuojanti poros drauge einamą kelią, bendrus pasiekimus, puoselėjamą meilę ir pan. Kiekvienos metinės yra reikšmingos, bet per jubiliejines, pavyzdžiui, penktąsias, dešimtąsias ir t.t., dažnas vyras savo žmonai nori įteikti išskirtinę dovaną. Žiedas su briliantais, tiksliau – deimantinė juostelė, tokiu atveju bus labai geras pasirinkimas.

Jei ieškote išskirtinės dovanos vestuvių metinių proga, geltono, rausvo ar balto aukso deimantinė juostelė tobulai tiks. Vestuvių metinėms šauniai derės žiedai su deimantais, o taip pat ir su spalvotais brangakmeniais, atsižvelgiant į vestuvių metines – juk yra perlinės, safyrinės, rubininės, smaragdinės ir kitokios metinės, kuomet nuo jų pavadinimo gali priklausyti akmens žiedui pasirinkimas.

Dovana žmonai vaiko gimimo proga

Gimus vaikui dviejų asmenų šeima žengia didelį žingsnį į priekį kaip dar stipresnė komanda. Vaiko gimimas yra nuostabus įvykis šeimoje, kur labai didelį darbą atlieka moteris, todėl vyrai gimus vaikučiui dažnai nori savo gyvenimo moterį palepinti šiuo tuo ypatingu, kas visą gyvenimą primins tokį įvykį. Įstabi deimantinė juostelė bus idealus sprendimas.

Išleistuvėms

Deimantinės juostelės su briliantais ar spalvotais brangakmeniais bus labai gera idėja, jei ieškote dovanos dukrai mokyklos ar universiteto baigimo proga. Dovana bus prasminga ir išlaikys savo vertę ilgalaikėje perspektyvoje.

Gimtadieniui

Papuošalai dažnai pasirenkami dovanoji jubiliejaus, o kartais ir eilinio gimtadienio proga. Jei ieškote moteriai su gimtadieniu kažko subtilaus, elegantiško, bet drauge spindinčio prabanga, deimantinė juostelė bus nepriekaištingas sprendimas.

Žiedai su deimantu: ką reikia žinoti renkantis?

Žiedai su deimantais išties atrodo įspūdingai, tačiau pasirinkti geriausią, kai pasiūla didžiulė, gali būti nelengva. Štai keli aspektai, į ką verta atkreipti dėmesį.

Spalva

Briliantų spalvų paletė gana plati: nuo skaidraus iki geltono atspalvio. Verta paminėti, jog spalva lemia akmenuko kainą. Puikus pasirinkimas bus H (W) spalvos briliantas, o jei norite kiek pigiau, galite rinktis ir G, F, E, D.

Švarumas

Briliantų švarumas glaudžiai susijęs ne tik su jų išvaizda, bet ir su verte. Visiškai švarus akmenukas savo viduje neturės jokių dėmelių ir, žinoma, išsiskirs aukšta kaina. Kuo daugiau nešvarumų briliantas turi, tuo jis mažiau žėrės, o taip pat ir kainuos pigiau. Rekomenduojame rinktis SI1 arba dar aukštesnio švarumo briliantą.

Apdirbimas

Šiame kontekste itin svarbūs trys aspektai: deimanto pjūvis, jo briaunavimas ir simetrija. Nuo to priklauso brangakmenio šviesos atspindėjimas. Todėl jei akmenukas bus apdirbtas neprofesionaliai, kreivai, jis kur kas mažiau švytės.

Share this post