News

DEIMANTO ISTORIJA ARBA NUO KO PRIKLAUSO BRILIANTO KAINA?

Kas yra briliantas?

  • Briliantai yra apdirbtas deimantas.
  • Deimantas - tai grynuolių klasės mineralas.
  • Mineralas, kurio cheminė sudėtis yra kristalinė anglies modifikacija.

KOKIOS VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KAINOS?

Sveikiname, jūs apsisprendėte sukurti šeimą ir dabar jūsų tikslas - tobuli vestuviniai žiedai. Prieš apsisprendžiant kuo įamžinsite savo santuokos įžadus, norime jums duoti keletą patarimų, kurie palengvintų jūsų apsisprendimą. 

Kaip atsiranda perlai? Moliuske, kriauklėje, austrėje, midijoje?

Galima tiksliai pasakyti, kad šiandien perlai yra vieni iš populiariausių papuošalų, kurie pagal mados ekspertų nuomones turi būti kiekvienos gerbiančios save moters arsenalas. Susipažinkite su perlais:

Akmenys pagal Zodiako ženklą - brangakmenių bei pusbrangių brangakmenių (pusbrangakmenių) reikšmė pagal Zodiako ženklus

Gali nusipirkti papuošalą, o gali turėti papuošalą – talismaną. Tinkamai išsirinkę brangakmenį, galite sukurti papuošalą su prasme. Patarsime Jums, kaip išsirinkti papuošalą, kuris taptų jūsų talismanu, o jo brangakmenio energija teigiamai veiktų jūsų sveikatą ir apsaugotų nuo nelaimių.

Dovanos išleistuvėms

Prasidėjus pavasariui ir mokslo metams ritantis į pabaigą dalis mokyklų ar kitų mokymosi įstaigų moksleiviai/studentai skaičiuoja paskutinius mėnesius mokyklos ar aukštosios mokyklos suole.

Laboratorijoje užauginti deimantai: kas tai ir kuo jie išskirtiniai?

Deimantai apdainuoti, išliaupsinti, apie juos moterys kalba, svajoja, kai kurios skaičiuoja turimus ir planuoja tuos, kuriuos dar turės.

Deimantinės juostelės – subtili elegancija su prabangos prieskoniu

Balto aukso žiedas su deimantu atrodo labai dailiai, tačiau dar didesnį įspūdį sukuria deimantinė juostelė – deimantų eilute nusagstytas minimalistinis žiedelis. 

Kaip išsirinkti žiedų dydį?

Juvelyrikos salonuose akys raibsta nuo įspūdingų žiedelių su brangakmeniais: vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, prabanga alsuojantys žiedai su perlu, juoduoju perlu, žiedai su ypatingą elegancija spinduliuojančiais briliantais ar spalvotais brangakmeniais. 

Dovanos krikštynoms

Ką galite padovanoti krikštynoms, jei renkate dovaną mergaitei arba berniukui.

Populiariausi vestuviniai žiedai

Vestuvinį žiedą pelnytai galime pavadinti svarbiausiu aksesuaru poros gyvenime. Šis papuošalas ne tik dailus, bet ir simboliškas, alsuojantis amžinai truksiančia meile, pagarba bei ištikimybe. Ypatingą dieną vienas kitam užmaunami žiedai renkami labai skrupulingai. Vieni ieško kažko įmantraus, o kiti prioritetą teikia klasikai, kai kurie nori vestuvinių žiedų iš balto aukso ar platinos, o kiti dievina nuo seno mėgiamą raudoną auksą.