News

DEIMANTO ISTORIJA ARBA NUO KO PRIKLAUSO BRILIANTO KAINA?

Kas yra briliantas?

  • Briliantai yra apdirbtas deimantas.
  • Deimantas - tai grynuolių klasės mineralas.
  • Mineralas, kurio cheminė sudėtis yra kristalinė anglies modifikacija.

KOKIOS VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KAINOS?

Sveikiname, jūs apsisprendėte sukurti šeimą ir dabar jūsų tikslas - tobuli vestuviniai žiedai. Prieš apsisprendžiant kuo įamžinsite savo santuokos įžadus, norime jums duoti keletą patarimų, kurie palengvintų jūsų apsisprendimą. 

Valentino dienos dovanos

Sukurkime meilės simbolį su „Fashion Gold “. Paruošiame Jums prekių net su -30% nuolaida.

Dovanos išleistuvėms

Prasidėjus vasarai ir mokslo metams ritantis į pabaigą dalis mokyklų ugdytinių skaičiuoja paskutines dienas mokyklos suole.

Laboratorijoje užauginti deimantai: kas tai ir kuo jie išskirtiniai?

Deimantai apdainuoti, išliaupsinti, apie juos moterys kalba, svajoja, kai kurios skaičiuoja turimus ir planuoja tuos, kuriuos dar turės.

Deimantinės juostelės – subtili elegancija su prabangos prieskoniu

Balto aukso žiedas su deimantu atrodo labai dailiai, tačiau dar didesnį įspūdį sukuria deimantinė juostelė – deimantų eilute nusagstytas minimalistinis žiedelis. 

Kaip išsirinkti žiedų dydį?

Juvelyrikos salonuose akys raibsta nuo įspūdingų žiedelių su brangakmeniais: vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, prabanga alsuojantys žiedai su perlu, juoduoju perlu, žiedai su ypatingą elegancija spinduliuojančiais briliantais ar spalvotais brangakmeniais. 

Dovanos krikštynoms

Ką galite padovanoti krikštynoms, jei renkate dovaną mergaitei arba berniukui.

Populiariausi vestuviniai žiedai

Vestuvinį žiedą pelnytai galime pavadinti svarbiausiu aksesuaru poros gyvenime. Šis papuošalas ne tik dailus, bet ir simboliškas, alsuojantis amžinai truksiančia meile, pagarba bei ištikimybe. Ypatingą dieną vienas kitam užmaunami žiedai renkami labai skrupulingai. Vieni ieško kažko įmantraus, o kiti prioritetą teikia klasikai, kai kurie nori vestuvinių žiedų iš balto aukso ar platinos, o kiti dievina nuo seno mėgiamą raudoną auksą. 

Patarimai, kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą

Anksčiau svarbiausia poros gyvenimo šventė buvo vestuvės, tačiau jau kuris laikas stiprėja ir sužadėtuvių reikšmė. Damos šio momento ypatingai laukia, o vyrų nervų ląstelėms sužadėtuvės neretai tampa tikrų tikriausiu išbandymu. Bene ilgiausiai trunka sužadėtuvių žiedų apžvalga, vertinimas ir to vienintelio žiedo paieška.