KOKIOS VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KAINOS?
KOKIOS VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KAINOS?

Sveikiname, jūs apsisprendėte sukurti šeimą ir dabar jūsų tikslas - tobuli vestuviniai žiedai. Prieš apsisprendžiant kuo įamžinsite savo santuokos įžadus, norime jums duoti keletą patarimų, kurie palengvintų jūsų apsisprendimą. 

“Fashion Gold” internetiniame puslapyje yra tik populiariausi vestuviniai žiedai - visą asortimentą, apie 1300 modelių, rasite juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje.

Esame žinomiausių Vokietijos vestuvinių žiedų gamintojų “Gerstner”, “Raushmayer” ir EGF atstovai Lietuvoje. Jie išsiskiria gamybos technologija - vestuviniai žiedai liejami iš grūdinto aukso, kuris yra atsparus mikro įtrūkimams, neturi sudėtyje nikelio bei mažiau braižosi. Vokiškų žiedų kainų ribos taip pat labai plačios ir priklauso nuo aukso prabos - prasideda nuo 800 Lt, sidabrinių žiedų nuo 200 Lt, o platinos - nuo 1800 Lt.

Taip pat pristatome ir per daugybę darbo metų ištobulintus bei daugelio jaunavedžių pamėgtus rankų darbo vestuvinius žiedus, kuriuos gamina “Fashion Gold” juvelyrai, o jų kainos prasideda nuo 700 Lt. Rinktis galėsite iš 400 modelių!

Daugybė porų turi iš tėvų ar senelių paveldėto šeimos aukso, kurį nori panaudoti savo vestuviniuose žieduose - tuomet jums reikės mokėti tik už vestuvinių žiedų gamyba. Vestuvinių žiedų pagaminimas su komforto zona “Fashion Gold” juvelyrikos namuose kainuos nuo 150 Lt.

Jeigu skubate - jūsų laukia jau pagaminti klasikinio dizaino vestuviniai žiedai. O ieškantiems kažko ypatingo ir savo svajonėse jau įsivaizduojantiems vestuvinius žiedus galime juos pagaminti iš paveiksliuko ar piešinio.

Visos kainos yra nurodytos šalia kiekvieno modelio, o atsakymus į klausimus visad gausite paspaude ten pat esantį rudą mygtuką. Arba rašykite mums info@fashiongold.lt.

Siūlome taip pat išmėginti “Gerstner” kompanijos žiedų kūrimo programą http://v2.crearing.de/start.php?start=default, kurioje ne tik galėsite patys susikurti kokius norite žiedus, bet ir iškart pamatyti jų kainą. Tiesa, prieš užsisakant pagal šią programą žiedus rekomenduojame apsilankyti ir pasitarti dėl proporcijų - tuomet tikrai gausite tobulą variantą.

Share this post