• sample-2

  Gerstner kompanija gali didžiuotis 150 metų darbo stažu. Ši firma specializuojasi vestuvinių bei sužadėtuvių žiedų rinkoje, o visu savo gyvavimo laikotarpiu teikė rinkai aukščiausios kokybės gaminius, kurie gerai žinomi visame pasaulyje. Gerstner yra garsi Vokietijos firma, o mes visi žinome šį tą apie vokišką kokybę, ar ne?

  Registruokitės asmeninei konsultacijai - 8 5 277 2222

 • Mirco Visconti

  Mirco Visconti – viena garsiausių Italų kompanijų, kurios juvelyrikos dirbiniuose gausu deimantų ir įvairių brangakmenių. Kiekviena moteris, pasipuošusi šiais juvelyrikos stebuklais, suspindės ir neabejotinai išsiskirs iš kitų.

 • PAPUOŠALAI

  Giovanni Ferraris papuošalai - prabangos ir išskirtinumo akcentai Jums

 • Mirco Visconti-2
 • Gaminame iš jūsų aukso

  Galime pagaminti vestuvinius, sužadėtuvių žiedus, papuošalus iš jūsų aukso! Jums kainuos tik darbas. Suteikiame garantiją, prabuojame gaminius, pasiūlome individualius sprendimus. 

  Daugiau informacijos info@fashiongold.lt

 • Gerstner 2
 • Gerstner 3
 • Mirco Visconti 3
 • Giovani Ferraris

Papuošalai

Kuriame papuošalus pagal individualų dizainą ir iš jūsų aukso. Kiekvienam papuošalui suteikiame kokybės sertifikatą ir 5 metų garantiją. Taip pat galite pirkti išsimokėtinai.

Prekių ženklai

Naujienos

Kaip prižiūrėti ir valyti sužadėtuvių žiedus?

Kaip prižiūrėti ir valyti sužadėtuvių žiedus?

Kiekvienas turimas daiktas reikalauja priežiūros. Ar tai bus aksominė suknelė, auskarai ar sužadėtuvių žiedai. Norint, kad papuošalas išlaikytų savo pradinę išvaizdą kuo ilgesnį laiką, rekomenduojama jo priežiūrai ir valymui skirti daugiau dėmesio. Kaip tai daryti bei kokias priemones vertėtų naudoti, kad žiedas atrodytų kaip naujas?

Ką turėtumėte žinoti prieš perkant mylimajai sužadėtuvių žiedą?

Ką turėtumėte žinoti prieš perkant mylimajai sužadėtuvių žiedą?

Sužadėtuvės – vienas gražiausių gyvenimo įvykių tiek merginai, tiek vaikinui. Tačiau tam, kad jos įvyktų, reikalingas sužadėtuvių žiedas. Ir šis dažnam vaikinui atrodo milžiniška problema – kokį žiedą rinktis? Ar sužadėtuvių žiedai turi būti auksiniai? Kaip išsirinkti žiedo stilių? Galiausiai – kaip įteikti žiedą mylimajai? Tai yra dalykai, kuriuos vertėtų žinoti dar prieš keliaujant į juvelyrikos saloną.

Kokie deimantai madingiausi 2018

Kokie deimantai madingiausi 2018

Beveik neįsivaizduojami vestuviniai žiedai be deimantų. Žinoma, dažniausiai juos renkasi moterys, bet tikrai dažnas atvejis, kai ir vyrišką žiedą puošiame vienu kitu brangakmeniu. "Fashion Gold" įkūrėja Julija Gerlich dalinasi patarimais, kokios dabar yra deimantinės tendencijos.

Raudonas auksas vėl madingas!

Raudonas auksas vėl madingas!

Manote, kad raudonas, kartais vadinamas „rusišku“ auksu yra atgyvena? Anaiptol! Pasauliniai vestuvinių žiedų kūrėjai šią spalvą pripažįsta, kaip vieną madingiausių ateinančius sezonus.

 

NEMOKAMAS siuntimas

Nemokamai siunčiame visus užsakymus Lietuvoje

Užsakymas pasieks jus bet kuriame šalies kampelyje

 

GRĄŽINIMO galimybė

Jeigu jums prekė netiko - galėsite ją grąžinti!

Per 15 darbo dienų prekę priimsime atgal arba pakeisime jums patikusia

 

ASMENINĖS konsultacijos

Užsukite į juvelyrikos namus ir gaukite nemokamą konsultaciją

Užsiregistruokite 8-5-277-2222 ir laikas bus skirtas TIK jums!

 

NEMOKAMAS graviravimas

Komentaruose prie prekės įveskite ką norite graviruoti

Pasiūlymas galioja visiems papuošalams