• sample-2

  Gerstner kompanija gali didžiuotis 150 metų darbo stažu. Ši firma specializuojasi vestuvinių bei sužadėtuvių žiedų rinkoje, o visu savo gyvavimo laikotarpiu teikė rinkai aukščiausios kokybės gaminius, kurie gerai žinomi visame pasaulyje. Gerstner yra garsi Vokietijos firma, o mes visi žinome šį tą apie vokišką kokybę, ar ne?

  Registruokitės asmeninei konsultacijai - 8 5 277 2222

 • Mirco Visconti

  Mirco Visconti – viena garsiausių Italų kompanijų, kurios juvelyrikos dirbiniuose gausu deimantų ir įvairių brangakmenių. Kiekviena moteris, pasipuošusi šiais juvelyrikos stebuklais, suspindės ir neabejotinai išsiskirs iš kitų.

 • PAPUOŠALAI

  Giovanni Ferraris papuošalai - prabangos ir išskirtinumo akcentai Jums

 • Mirco Visconti-2
 • Gaminame iš jūsų aukso

  Galime pagaminti vestuvinius, sužadėtuvių žiedus, papuošalus iš jūsų aukso! Jums kainuos tik darbas. Suteikiame garantiją, prabuojame gaminius, pasiūlome individualius sprendimus. 

  Daugiau informacijos info@fashiongold.lt

 • Gerstner 2
 • Gerstner 3
 • Mirco Visconti 3
 • Giovani Ferraris

Papuošalai

Kuriame papuošalus pagal individualų dizainą ir iš jūsų aukso. Kiekvienam papuošalui suteikiame kokybės sertifikatą ir 5 metų garantiją. Taip pat galite pirkti išsimokėtinai.

Prekių ženklai

Naujienos

2 dalykai į ką būtina atkreipti dėmesį perkant vestuvinius žiedus

2 dalykai į ką būtina atkreipti dėmesį perkant vestuvinius žiedus

„Kalbant apie vestuvinių žiedų tendencijas, norėčiau išskirti ne naujausius modelius ar formas, bet tai, kas yra praktiška. Technologijos tobulėja, juvelyrų patyrimas auga, todėl siūlau pasinaudoti šiomis naujovėmis ir džiaugtis, jeigu ne moderniomis formomis, tai praktiškiausiais sprendimais“, – teigia daugiau nei 1300 vestuvinių žiedų modelių siūlančio juvelyrikos salono vadovė.

Vestuviniai žiedai: kai norisi kažko netradicinio

Vestuviniai žiedai: kai norisi kažko netradicinio

Vestuvinių žiedų paieškos – ne visada lengva užduotis. Ši dilema dažnai kankina abi puses – tiek vyrą, tiek moterį. Įprastai vestuviniai žiedai gaminami iš geltonojo bei raudono aukso. Tokie papuošalai laikomi tradiciniais, tiesa pastaruoju metu su šio stiliaus žiedais pradėjo konkuruoti ir modernūs, išskirtiniai dirbiniai, skirti ypatingai dviejų žmonių dienai – vestuvėms. Poros ieško originalaus dizaino vestuvinių žiedų. Iš ko šiuo metu galima

Sužadėtuvių žiedų tendencijos: pagalba renkantis

Sužadėtuvių žiedų tendencijos: pagalba renkantis

Sužadėtuvės – didelis ir svarbus žingsnis svajojantiems sukurti šeimą. Mylimam žmogui norisi dovanoti visus pasaulio turtus, tačiau renkantis sužadėtuvių žiedą dažna iškyla sunkumų – kas madinga, koks papuošalas patiktų moteriai ir panašiai. Tam, kad netektų ilgai ir sunkiai svarstyti, kokie sužadėtuvių žiedai jums reikalingi, pateikiame naudingus patarimus.

Kuo skiriasi baltas auksas nuo balto padengtu rodžiu?

Kuo skiriasi baltas auksas nuo balto padengtu rodžiu?

70% pirkėjų, įsigijančių pas mus vestuvinius ar sužadėtuvių žiedus, kitus papuošalus, juos renkasi iš balto aukso. Jeigu mūsų tėvai ir seneliai žinojo tik vienos spalvos auksą - raudoną, kitaip vadinamą „rusišku“, dabar jis daug mažiau populiarus.Tiesa, tik baltas auksas irgi gali būti dvejopas. Todėl kai užduodame klausimą, kokį auksą rinksitės - baltą ar baltą padengtą rodžiu, daugelis pasimeta. Kuo tai skiriasi? Bandome paaiškinti.

 

NEMOKAMAS siuntimas

Nemokamai siunčiame visus užsakymus Lietuvoje

Užsakymas pasieks jus bet kuriame šalies kampelyje

 

GRĄŽINIMO galimybė

Jeigu jums prekė netiko - galėsite ją grąžinti!

Per 15 darbo dienų prekę priimsime atgal arba pakeisime jums patikusia

 

ASMENINĖS konsultacijos

Užsukite į juvelyrikos namus ir gaukite nemokamą konsultaciją

Užsiregistruokite 8-5-277-2222 ir laikas bus skirtas TIK jums!

 

NEMOKAMAS graviravimas

Komentaruose prie prekės įveskite ką norite graviruoti

Pasiūlymas galioja visiems papuošalams