Populiariausi vestuviniai žiedai

Vestuvinį žiedą pelnytai galime pavadinti svarbiausiu aksesuaru poros gyvenime. Šis papuošalas ne tik dailus, bet ir simboliškas, alsuojantis amžinai truksiančia meile, pagarba bei ištikimybe. Ypatingą dieną vienas kitam užmaunami žiedai renkami labai skrupulingai. Vieni ieško kažko įmantraus, o kiti prioritetą teikia klasikai, kai kurie nori vestuvinių žiedų iš balto aukso ar platinos, o kiti dievina nuo seno mėgiamą raudoną auksą. Taip pat ne paslaptis, kad daugelis besirinkdami vestuvinius žiedus trokšta ir vieno kito deimanto ar varianto su briliantais. Nepriklausomai nuo to, kokie vestuviniai žiedai labiausiai žavi jus, bene visi renkantis vestuvinius žiedus pasidomi, kokie gi yra populiariausi vestuviniai žiedai, kokios jų tendencijos vyrauja šiais metais.

 

Klasika visuomet madinga

Kalbant apie vestuvinių žiedų tendencijas reikia pabrėžti, jog tie, kurie labiausiai mėgsta klasiką, gali būti ramūs – šio tipo vestuviniai žiedai kiekvienų metų tendencijų sąraše patenka į madingųjų gretas. Lygus, blizgus ar matinis balto, raudono, geltono aukso žiedelis arba pagamintas iš platinos alsuos minimalizmu ir nepriekaištinga estetika. Jis tobulai tiks tai porai, kuri nenori demonstruoti pernelyg didelės prabangos ir prioritetą teikia subtilumui.

Nors gali pasirodyti, kad klasikiniai auksiniai vestuviniai žiedai yra daugiau ar mažiau visi vienodi, šiek tiek klystate – šio stiliaus vestuvinių žiedų įvairovė gana didelė, mat jie skiriasi savo storiu, pločiu, faktūra ir kitais ypatumais.

 

Platina – prabanga ir maksimalus solidumas

Nors dažniausiai vestuviniai žiedai pasirenkami pagaminti iš aukso, visgi tarp populiarių metalų šiame kontekste dominuoja ir platina. Šis metalas žavi savo balta spalva, estetika ir elegancija. Platininis vestuvinis žiedas tobulai atrodo tiek būdamas minimalistinio stiliaus, be jokių akmenukų, tiek ir su vienu ar keliais deimantais. Platina bus prabangesni sprendimas nei balto aukso vestuviniai žiedai.

Dažnai simpatijas pelno paprasti klasikiniai vestuviniai žiedai iš platinos. Toks dizainas, regis, visiškai neveikiamas laiko ir visuomet lieka madingas.

 

Renkamės metalą: kas tinka vestuviniams žiedams 2023 metais

Neretai sklando tarsi nerašyta taisyklė, kad vestuvinis žiedas turi būti auksinis. Visgi norintys vaikytis mados tendencijų gali toli gražu neapsiriboti tik auksu – šįmet madingi ir vestuviniai žiedai iš platinos, taip pat iš paladžio. Verta paminėti ir tai, kad pasitaiko, jog vestuvinius žiedus užsisako sidabrinius (reikia paminėti, kad sidabras minkštas). Tai neretai lemia vestuvinių žiedų kaina, baltos spalvos sidabro estetika ir dizaino įvairovė. Sidabriniai vestuviniai žiedai bus geras pasirinkimas, jei norite žiedelių ne su deimantais, o su kitais brangakmeniais, pavyzdžiui, safyrais, – sidabras ir jie sudaro labai patrauklius derinius.

Viena iš šių metų tendencijų – skirtingų metalų tandemai, pavyzdžiui, auksas ir platina. Tai galimybė turėti išskirtinius žiedus, labiau asmeniškus.

 

Žiedų spalvos neribos!

Jei domina populiariausi vestuviniai žiedai 2023 metais spalvų kontekste, tai turėsite labai dideles pasirinkimo galimybes, mat madingi ir klasikiniai geltono aukso vestuviniai žiedai, ir rausvo, o taip pat, žinoma, ir balti: platininiai, auksiniai ar sidabriniai.

Viena iš šių metų tendencijų – skirtingų spalvų maišymas, pavyzdžiui, geltono ir balto aukso vestuviniai žiedai, arba rausvo aukso ir platinos arba kita.

 

Tekstūrą turintys vestuviniai žiedai – galimybė individualumui

Medžio raštus primenanti tekstūra, raižiniai, suskaldymo efektas, dygsniai ar kitokie sprendimai leis mėgautis tikrai kitokiais vestuviniais žiedais. Jei norite šio to įmantresnio nei lygų paviršių turintys žiedai jam ir jai, bet negalite sau leisti brangaus varianto, išeitis – klasikiniai žiedeliai, iš didelės gausos išsiskiriantys paviršių puošiančia tam tikra faktūra. Ji juos išskirs ir suteiks individualumo. Faktūrų spektras gali būti labai įvairus, todėl pasižvalgykite, kas siūloma, įvertinkite tai, kas patinka jums, ir pasirinkti bus kur kas lengviau.

 

Originalių formų žavesys

Susukti vestuviniai žiedai, lenkti žiedai, plokšti ir kitokie – šiais metais labai populiari tendencija rinktis išskirtinių formų žiedus, kurie tikrai alsuos individualumu. Tiesa, formų įvairovė leidžia ne tik išsirinkti kažką išskirtinio, bet drauge ir atrasti jums patogiausią variantą, kad žiedo nešiojimas nekeltų visiškai jokio diskomforto.

Verta paminėti, jog viena iš ryškesnių šių metų tendencijų yra susukti vestuviniai žiedai . Toks žiedas yra ypač tinkamas vestuvėms. Kodėl? Vizualiai jie primena dvi grakščiai susipynusias metalo gijas. Tokia forma labai simbolinė, kadangi kelia asociacijas su tuo, jog ir jaunavedžiai po tuoktuvių supina savo gyvenimus. Toks vestuvinis žiedas gali būti be brangakmenių arba puošti akmenukais.

 

Vestuvinių žiedų graviravimas – nenusibostanti paslauga

Kai kurie gali pasakyti, kad vestuvinių žiedų graviravimas jau tikrai yra atgyvena. Tačiau klystate, jei taip manote! Graviruoti vestuviniai žiedai yra ant bangos, todėl drąsiai rinkitės šį variantą, jei norite žiupsnelio originalumo, paslapties, kažko, ką žinosite tik judu. Graviruojama paprastai vidinėje žiedo pusėje. Dažniausiai graviruojama vestuvių tada, jaunavedžių vardai ar vardų pirmosios raidės, pavardė arba prasmingi žodžiai, meilės simbolis. Gerą humoro jausmą turintys jaunavedžiai mėgsta graviruoti šį tą šmaikštaus – tai gali būti ir tekstas, ir paveikslėlis. Galima graviruoti ir atskirus žodžius, kurie jums kelia asociacijas su pažinties, draugystės istorija. Galimybių labai daug.

 

Deimantinės juostelės – subtili prabanga

Įstabiai žvilgantys deimančiukai atrodo išties nepriekaištingai. Deimantinės juostelės dažniausiai yra gana siauros, o deimantai gali eiti aplink visą žiedo perimetrą arba jo dalį. Brangakmeniai įstabiai atrodo tiek įstatyti į raudono, tiek į balto ar geltono aukso, platininius ar kito metalo vestuvinius žiedus. Šis variantas labai tinka, jei nešiojamas sužadėtuvių žiedas irgi su deimantais.

 

Spalvotų brangakmenių magija

Jau kuris laikas vestuvinių žiedų madose vyrauja ne tik įprasti brangakmeniai, tokie kaip briliantai, deimantai, bet ir suteikiantys žiedui spalvų, pavyzdžiui: safyrai, rubinai, smaragdai ar kiti. Toks variantas yra išskirtinis, jis tiks, jei norite įvairesnio kolorito, taip pat neretai tinka poroms, kurių vestuviniams žiedams skirtas biudžetas kiek ribotas, bet norisi žiedų su brangakmeniais.

Labai šaunus sprendimas renkantis vestuvinį žiedą – deimantų ir spalvotų akmenukų derinimas. Tokie vestuviniai žiedai spinduliuos prabangą ir originalumą.

Brangakmenius žiedeliams galima rinktis pagal mėgiamą spalvą, taip pat pagal akmenukų poveikį, Zodiako ženklus ar kitus kriterijus. Tokiu atveju žiedas su brangakmeniu gali tapti ir sėkmę traukiančiu talismanu.

 

Duokite kelią vintažui!

Šiandien stebimas labai ryškus vintažinių daiktų renesansas. Ne išimtis ir vestuvinių žiedų sektorius. Šių metų trendas – vintažiniai vestuviniai žiedai, simbolizuojantys ryšį su praeitimi, senove. Galite rasti net gana senus laikus menančių žiedelių. Tokie žiedai turi savitą aurą.

 

 

Share this post