KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS ŽIEDUS PER 2 VALANDAS?

Kiekviena detalė vestuvėse yra svarbi, bet tik trys išliks visam gyvenimui - vestuviniai žiedai, nuotraukos ir jūsų meilė. Todėl laiko bent pirmiems dviems išsirinkti skiriame labai daug. O gal per daug? 

Juvelyrikos namų “Fashion Gold” įkūrėja Julija Gerlich įsitikinusi, kad tobulus vestuvinius žiedus galima išsirinkti tik per dvi valandas. Skamba neįtikėtinai? 

“Svarbiausia ne laikas, kurį skiriate, o kaip juos renkatės. Tai, kad žiūrinėsite visuose salonuose ir internetiniuose puslapiuose kelias savaites, rezultato neduos”, - įsitikinusi juvelyrikos ekspertė.

Dalinamės naudinga informacija, kaip galite be didelio streso, daugybės valandų ir abejonių paaiškės vestuviniai žiedai, patinkantis ir jaunajai, ir jaunajam. 

„Fashion gold”  10 žingsnių metodas:

1. Išsirinkitę juvelyrikos namus, kuriais pasitikite, juos rekomendavo draugai ar skaitėte gerų atsiliepimų;

2. Pasirinkite ramią dieną, kuomet jūsų nuotaika bus puiki, turėsite laiko, nekankins stresas;

3. Rezervuokite iš anksto laiką - save gerbiantys juvelyrikos salonai poroms skiria konkretų laiką, kad neblaškytų pašaliniai;

4. Atvykę patogiai įsitaisykite, nusirenkite viršutinius drabužius, nusiteikite šventiškai;

5. Paprašykite parodyti visus salone esančius modelius BE KAINŲ. Nebijokite didelių nes Jūs tik renkatės ir galėsite atsisakyti, o gal pats brangiausias žiedas jums tiesiog nepatiks?

6. Svarbiausia dalis - RINKITĖS ATSKIRAI! Kiekvienas jūsų apžiūrėkite kuo daugiau modelių ir pasimatuokite nesitardami vienas su kitu. Matuokitės net ir tuos žiedus, kurie iš pirmo žvilgsnio jums nepatiko, nes ant piršto gali pasirodyti visai kitaip; 

7. Išsirinkite po penkis modelius, kurie patinka JUMS asmeniškai, negalvojant apie tai ko nori partneris;

8. Sulyginkite savo pasirinkimus - garantuojame, jog rasite du tris jeigu ir ne identiškus, bet itin panašius modelius arba jūsų pasirinktų žiedų detales tiesiog galima suderinti, nes vyrai ir moterys turi labai skirtingą nuomonę apie grožį; 

9. Dabar kartu nuspręskite kurie vestuviniai žiedai jums ABIEMS labiausiai patinka!

10. Tik dabar tarkitės su salonu dėl vestuvinių žiedų kainos - tikrai rasite jums priimtiną sprendimą. Jeigu kaina bus per didelė, vietoje tikrų deimantų galėsite naudoti cirkonį, sumažinti žiedo plotį arba pasirinkti kitą gamintoją, nes visuomet galime pasiūlyti analogų su geresne kaina. Per daugelį metų pastebėjome, kad jaunavedžiai intuityviai pasirenka žiedus, kurių kaina jiems tinka :)

Sveikiname išsirinkus žiedus!

www.fashiongold.lt

Share this post