Platūs vestuviniai žiedai

FASHION GOLD

Platus vyriškas vestuvinis žiedas - Court IX (6,30 mm)

580,00 €

Platus, rankų darbo, auksinis vestuvinis vyriškas žiedas. Žiedo forma lengvai suapvalinta išorė ir vidus. Komforto zona viduje užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą kasdieniame nešiojime. Tai išskirtinis pasirinkimas vyrams, kurie vertina aukštą komforto lygį.

  GERSTNER

  7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Court

  826,00 €

  7 mm platus klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

   GERSTNER

   7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

   905,00 €

   7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

    GERSTNER

    7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat Court

    985,00 €

    Modernus 7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Tiesi žiedo forma iš išorės ir lengvai išlienkta viduje, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

     GERSTNER

     7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

     1 016,00 €

     Platus rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus

      GERSTNER

      7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Flat-sided Court

      1 090,00 €

      Klasikinis 7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Išlienkta žiedo forma iš išorės ir viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

       GERSTNER

       7 mm vestuvinis žiedas iš platinos Concave

       1 110,00 €

       Modernus, platus 7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, sukurtas rankomis. Aukščiausios kokybės žiedas iš Vokietijos. Žiedo paviršiaus forma įlenkta į vidų, apsaugantį nuo susibraižymų, ir suapvalintas žiedo vidus - tai komforto zona, suteikianti maksimalų patogumą. Pagaminta Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų.

        GERSTNER

        7 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

        1 130,00 €

        Modernus 7 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

         GERSTNER

         8 mm vestuvinis žiedas iš platinos Double Comfort

         1 212,00 €

         Platus rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlenkta žiedo forma iš išorės ir vidaus, siekiant maksimalaus patogumo kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

          GERSTNER

          8 mm vestuvinis žiedas iš platinos U-shape

          1 390,00 €

          Modernus 8 mm vestuvinis žiedas iš platinos, rankų darbo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Lengvai išlienkta žiedo forma iš išorės ir stipriai viduje, siekiant maksimalaus patogumo. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komforto lygį. Pagaminta Vokietijoje, vadovaujantis aukščiausiais standartais.

           GERSTNER

           Platus modernus vestuvinis žiedas be deimantu - Urban

           1 596,00 €

           Modernus 7 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Puikus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės tiesi ir viduje lengvai išlienkta, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

            GERSTNER

            Platus vestuvinis žiedas be deimanto - Aukso Tradicija

            1 642,00 €

            Platus, klasikinis 7 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

             GERSTNER

             Platus vestuvinis žiedas be deimanto - Klasikinis Grožis

             1 738,00 €

             Klasikinis 8 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

              GERSTNER

              Platus modernus vestuvinis žiedas su deimantais - Urban (0,04 ct)

              1 808,00 €

              Modernus 7 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo, papuoštas 0,04 ct deimantais. Puikus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės tiesi ir viduje lengvai išlienkta, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

               GERSTNER

               Tekstūrinis vestuvinis žiedas be deimanto - Saulutė I

               1 884,00 €

               Platus vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 7 mm, kurie atrodo kaip saulė. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                GERSTNER

                Platus vestuvinis žiedas su šampaniniais deimantais (0,045 ct)

                1 920,00 €

                Platus, klasikinis 7 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo, puoštas 0,045 ct deimantu. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                 GERSTNER

                 Platus vestuvinis žiedas su deimantu - Aukso Tradicija (0,12 ct)

                 1 920,00 €

                 Platus, klasikinis 7 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo, puoštas 0,12 ct deimantu. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                  GERSTNER

                  Vokiškas vestuvinis žiedas be deimantu III

                  1 960,00 €

                  5.0 mm modernus vestuvinis žiedas iš „Gerstner“. Žiedas išsiskiria lengvai išlenkta išorine forma ir viduje subtilia išlenkta linija, užtikrinanti maksimalų komfortą kasdieniam naudojimui. Rinkitės Vokietijos kokybę!

                   GERSTNER

                   Platus vestuvinis žiedas su deimantu - Klasikinis Grožis (0,08 ct)

                   2 139,00 €

                   Platus, klasikinis 8 mm vestuvinis žiedas iš aukso su 0,08 ct deimatu, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje tiesi su suapvalintais kraštais, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                    GERSTNER

                    Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Kvadratas

                    2 568,00 €

                    Platus, modernus 7.5 mm vestuvinis žiedas, tarsi iš trijų aukso linijų, yra prabangus ir subtilus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų, šis žiedas turi išorėje tiesią formą, o viduje švelniai išlienkta, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui. Galimybė pasirinkti auksą spalvą leidžia jums pritaikyti šį žiedą savo skoniui. 

                     GERSTNER

                     Tekstūrinis vestuvinis žiedas su deimantais - Saulutė I (0,15 ct)

                     2 777,00 €

                     Platus vestuvinis žiedas su matine tekstūra, 7 mm, su deimantais, kurie atrodo kaip saulė. Vokiška kokybė iš „Gerstner“ kompanijos - aukščiausia kokybė ir rankų darbas. Tiesi forma iš išorės ir maksimaliai išlenkta vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                      GERSTNER

                      Modernus vestuvinis žiedas su deimantu - Kvadratas (0,16 ct)

                      3 329,00 €

                      Modernus 7.5 mm vestuvinis žiedas, tarsi iš trijų aukso linijų, papuoštas 0,16 ct princesės formos deimantu, yra prabangus ir subtilus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų, šis žiedas turi išorėje tiesią formą, o viduje švelniai išlienkta, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui. Galimybė pasirinkti auksą spalvą leidžia jums pritaikyti šį žiedą savo skoniui.