Geltono aukso vestuviniai žiedai

Daugiau nei 30 metų Fashion Gold juvelyrai kuria vestuvinius žiedus naudodami naujausią technologiją. Gamindami vestuvinių žiedų kolekcijas, žinome, ko reikia klientui – grožio, kokybės, patogumo, ilgaamžiškumo ir emocijos. Todėl stengiamės dalį savo pagamintų vestuvinių žiedų sudėti į fashiongold.lt elektroninę parduotuvę...

Daugiau nei 30 metų Fashion Gold juvelyrai kuria vestuvinius žiedus naudodami naujausią technologiją. Gamindami vestuvinių žiedų kolekcijas, žinome, ko reikia klientui – grožio, kokybės, patogumo, ilgaamžiškumo ir emocijos. Todėl stengiamės dalį savo pagamintų vestuvinių žiedų sudėti į fashiongold.lt elektroninę parduotuvę tam, kad jūs galėtumėte dar lengviau ir patogiau išsirinkti vestuvinį žiedą internetu. Fashion Gold siūlo platų asortimentą aukštos kokybės geltono aukso, balto aukso bei raudono aukso vestuvinių žiedų kolekcijose.

Geltono aukso vestuviniai žiedai tai klasika, išliekanti iš metų į metus. Apie trisdešimt procentų klientų renkasi geltono aukso vestuvinius žiedus, tačiau mažai kas iš klientų žino, kas daro įtaką aukso spalvai. Vestuvinio žiedo aukso spalva priklauso nuo priemaišų, esančių jame. Aukso praba rodo, kiek gryno aukso gramų yra kilograme. Pavyzdžiui, 585 aukso praba reiškia, kad bendrame lydinyje gryno aukso bus 585 gramai, likusį svorį sudaro – priemaišos ir kiti metalai, pvz. sidabras, kurie sutvirtina auksą, nes grynas auksas yra labai minkštas, būtent dėl priemaišų kiekio auksas ir keičia spalvą.

Geltono aukso vestuviniai žiedas šilto atspalvio, o blizgesys priduoda elegancijos ir prabangos. Geltonas auksas yra labai universalus - jis puikiai dera su įvairiais odos atspalviais, taip pat jį lengva derinti su kitais papuošalais.

 

Įvairūs dizainai ir kolekcijos

Fashion Gold siūlo platų geltono aukso vestuvinių žiedų asortimentą, kuris atitiks kiekvieno skonį ir bei norus. Galite rinktis nuo klasikinių ir minimalistinių žiedų iki modernių ir išskirtinių vestuvinių žiedų dizaino. Kiekvienas geltono aukso vestuvinis žiedas pabrėžia deimanto dydį bei formas. 

Brangakmeniai ir deimantai

Geltono aukso vestuviniai žiedai gaminami su įvairiais brangakmeniais: safyrais, smaragdais, rubinais, deimantais ir spalvotais deimantais. Juvelyrikos namuose Fashion Gold itin didelis geltono aukso vestuvinių žiedų su deimantais ir spalvotais brangakmeniais pasirinkimas. Įvairių dydžių bei formų, tam kad galėtumėte atrasti savo išskirtinį geltono aukso vestuvinį žiedą. 

Geltono aukso vestuviniai žiedai kaina

Aukso kaina priklauso tik nuo aukso prabos, bet ne nuo spalvos. Geltonas, baltas ar raudonas auksas kainuoja lygiai tiek pat. Geltono aukso vestuvinių žiedų kainą sudaro – vestuvinio žiedo gamybos darbo kaina, kuri tiesiogiai priklauso nuo gamybos laiko arba kitaip kalbant vestuvinio žiedo modelio sudėtingumo. Darbo kaina prasideda nuo 30 Eur. iki 1000 Eur. Aukso svorio, aukso kainą sudaro nuo 50 iki 600 Eur už žiedą, ir prabavimo arba deimantų sertifikavimo.

Leiskite mums padėti jums atrasti tobulo dizaino žiedą, kuris atitiks jūsų lūkesčius ir taps ypatinga dovana. Įamžinkite savo meilės istoriją su geltono aukso vestuviniu žiedu! Geltonas auksas yra kaip šiltas meilės apkabinimas - jis suteikia jaukumo ir šilumos jūsų meilės istorijai

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

219,00 €

Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

  FASHION GOLD

  3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

  249,00 €

  Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

   FASHION GOLD

   Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

   550,00 €

   Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

   • Turime vietoje
   FASHION GOLD

   Vestuviniai žiedai - Švytintys (4.5 mm) (pora)

   650,00 €

   Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose viduryje puikiai spindi dėka naujosios technologijos, lazerinis graviravimas. Šis spindėjimas lydės jus visą gyvenimą. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie atskleidžia jūsų meilės istorijos švytėjimą.

    FASHION GOLD

    Vestuviniai žiedai - Elegantiškas paviršius (4.5 mm) (pora)

    670,00 €

    Išskirtiniai vestuviniai žiedai pasižymi moderniu dizainu ir ypatingais matiniais paviršiais, kurie prideda elegancijos. Žiedų plotis siekia 4,5 mm, o abu turi komforto zonas, užtikrinančias jūsų patogumą. Tai puikus pasirinkimas, kuris pridės prabangos ir unikalumo jūsų gyvenimui ilgam

     FASHION GOLD

     Vestuviniai žiedai - Sujungimas (4.5 mm) (pora)

     900,00 €

     Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose trys žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

      FASHION GOLD

      Vestuviniai žiedai - Trys linijos (5 mm) (pora)

      975,00 €

      Tai unikalūs dviėjų spalvų vestuviniai žiedai, kuriuose trys skritingo aukso linijos sujungtos į vieną žiedą. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

       FASHION GOLD

       Vestuviniai žiedai - Meilės Sujungimas (5 mm) (pora)

       995,00 €

       Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose du žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys du mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

        FASHION GOLD

        Vestuviniai žiedai - Deimantas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

        1 150,00 €

        Švelnios matinės faktūros vestuviniai žiedai su deimantu - elegantiškas simbolis jūsų meilės istorijai. Aukštos kokybės, rankų darbo ir su komforto zona išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų gyvenimo ilgos ir meilės pilnos kelionės simboliu.

         FASHION GOLD

         Vestuviniai žiedai - Smėlinė faktūra (0,06 ct) (5 mm) (pora)

         1 200,00 €

         Modernūs vestuviniai žiedai su smėlinės faktūros paviršiumi, kuris suteikia žiedams elegantišką matinį spindesį. Aukštos kokybės, rankų darbo išskirtiniai vestuviniai žiedai, ne tik atspindi jūsų unikalumą, bet ir lydės jus per visą gyvenimą, tarsi amžinai tęsdami jūsų meilės istoriją.

          GERSTNER

          Klasikinis vestuvinis žiedas be deimanto - Prabanga

          1 256,00 €

          Klasikinis 4.5 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

           FASHION GOLD

           Vestuviniai žiedai - Deimantai ratu (0,09 ct) (6 mm) (pora)

           1 280,00 €

           Blizgūs vestuviniai žiedai su subtiliais, ratu sustatytais deimantais, pridedančiais elegancijos. Aukštos kokybės, rankų darbo išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie ne tik akcentuos jūsų išskirtinumą, bet ir taps jūsų gyvenimo ilgos ir meilės pilnos kelionės simboliu.

            FASHION GOLD

            Vestuviniai žiedai - Trys linijos (0,08 ct) (6 mm) (pora)

            1 350,00 €

            Tai ypatingi vestuviniai žiedai, sukurti iš trijų atskirų žiedų, sujungtų į vieną, kuriuose viduryje spindi blizgantys deimantai. Kiekvieno žiedo plotis - 6 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie bus jūsų nuolatinis pasimatymo taškas gyvenimo kelyje.

             FASHION GOLD

             Vestuviniai žiedai - Švytėjimas (5.5 mm) (pora)

             1 375,00 €

             Rankų darbo ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie lydės visą gyvenimą

              GERSTNER

              Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantu - Prabanga (0,15 ct)

              1 812,00 €

              Klasikinis 4.5 mm vestuvinis žiedas iš aukso su 0,15 ct deimatu, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

               GERSTNER

               Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Stilius

               1 976,00 €

               Modernus 6 mm vestuvinis žiedas, tarsi iš dviejų aukso linijų, yra prabangus ir subtilus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų, šis žiedas turi išorėje tiesią formą, o viduje švelniai išlienkta, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui. Galimybė pasirinkti auksą spalvą leidžia jums pritaikyti šį žiedą savo skoniui. 

                FASHION GOLD

                Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų auksas (0,50 ct)

                1 990,00 €

                Auksinė deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

                 FASHION GOLD

                 Geltono aukso deimantinė juostelė - Deimantų kelias (1,68 ct)

                 2 850,00 €

                 Geltono aukso deimantinė juostelė, išpuošta prabangiais deimantais, kurie sudaro žėrinčią ir blizgančią liniją ant jūsų piršto. Šis deimantinis žiedas yra puikus pasirinkimas dėvėti kartu su kitais žiedais, ar tai būtų sužadėtuvės, vestuvės ar kiti ypatingi momentai. Jo elegantiškas dizainas leidžia jį nešioti kasdien ir yra idealus derinys su ypatingomis progomis.