Geltono aukso vestuviniai žiedai

FASHION GOLD

3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

219,00 €

Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

  FASHION GOLD

  3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

  249,00 €

  Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

   FASHION GOLD

   Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

   550,00 €

   Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

    FASHION GOLD

    Vestuviniai žiedai - Švytintys (4.5 mm) (pora)

    650,00 €

    Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose viduryje puikiai spindi dėka naujosios technologijos, lazerinis graviravimas. Šis spindėjimas lydės jus visą gyvenimą. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie atskleidžia jūsų meilės istorijos švytėjimą.

     FASHION GOLD

     Vestuviniai žiedai - Elegantiškas paviršius (4.5 mm) (pora)

     670,00 €

     Išskirtiniai vestuviniai žiedai pasižymi moderniu dizainu ir ypatingais matiniais paviršiais, kurie prideda elegancijos. Žiedų plotis siekia 4,5 mm, o abu turi komforto zonas, užtikrinančias jūsų patogumą. Tai puikus pasirinkimas, kuris pridės prabangos ir unikalumo jūsų gyvenimui ilgam

      FASHION GOLD

      Vestuviniai žiedai - Sujungimas (4.5 mm) (pora)

      900,00 €

      Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose trys žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

       FASHION GOLD

       Vestuviniai žiedai - Trys linijos (5 mm) (pora)

       975,00 €

       Tai unikalūs dviėjų spalvų vestuviniai žiedai, kuriuose trys skritingo aukso linijos sujungtos į vieną žiedą. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

        FASHION GOLD

        Vestuviniai žiedai - Meilės Sujungimas (5 mm) (pora)

        995,00 €

        Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose du žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys du mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

         FASHION GOLD

         Vestuviniai žiedai - Deimantai ratu (0,09 ct) (6 mm) (pora)

         1 100,00 €

         Blizgūs vestuviniai žiedai su subtiliais, ratu sustatytais deimantais, pridedančiais elegancijos. Aukštos kokybės, rankų darbo išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie ne tik akcentuos jūsų išskirtinumą, bet ir taps jūsų gyvenimo ilgos ir meilės pilnos kelionės simboliu.

          FASHION GOLD

          Vestuviniai žiedai - Deimantas (0,02 ct) (5 mm) (pora)

          1 150,00 €

          Švelnios matinės faktūros vestuviniai žiedai su deimantu - elegantiškas simbolis jūsų meilės istorijai. Aukštos kokybės, rankų darbo ir su komforto zona išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų gyvenimo ilgos ir meilės pilnos kelionės simboliu.

           FASHION GOLD

           Vestuviniai žiedai - Smėlinė faktūra (0,06 ct) (5 mm) (pora)

           1 200,00 €

           Modernūs vestuviniai žiedai su smėlinės faktūros paviršiumi, kuris suteikia žiedams elegantišką matinį spindesį. Aukštos kokybės, rankų darbo išskirtiniai vestuviniai žiedai, ne tik atspindi jūsų unikalumą, bet ir lydės jus per visą gyvenimą, tarsi amžinai tęsdami jūsų meilės istoriją.

            GERSTNER

            Klasikinis vestuvinis žiedas be deimanto - Prabanga

            1 256,00 €

            Klasikinis 4.5 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

             FASHION GOLD

             Vestuviniai žiedai - Trys linijos (0,08 ct) (6 mm) (pora)

             1 350,00 €

             Tai ypatingi vestuviniai žiedai, sukurti iš trijų atskirų žiedų, sujungtų į vieną, kuriuose viduryje spindi blizgantys deimantai. Kiekvieno žiedo plotis - 6 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie bus jūsų nuolatinis pasimatymo taškas gyvenimo kelyje.

              FASHION GOLD

              Vestuviniai žiedai - Švytėjimas (5.5 mm) (pora)

              1 375,00 €

              Rankų darbo ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie lydės visą gyvenimą

               GERSTNER

               Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantu - Prabanga (0,15 ct)

               1 812,00 €

               Klasikinis 4.5 mm vestuvinis žiedas iš aukso su 0,15 ct deimatu, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, minimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

                GERSTNER

                Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Stilius

                1 976,00 €

                Modernus 6 mm vestuvinis žiedas, tarsi iš dviejų aukso linijų, yra prabangus ir subtilus pasirinkimas vertinantiems aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų, šis žiedas turi išorėje tiesią formą, o viduje švelniai išlienkta, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui. Galimybė pasirinkti auksą spalvą leidžia jums pritaikyti šį žiedą savo skoniui. 

                 FASHION GOLD

                 Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų auksas (0,50 ct)

                 1 990,00 €

                 Auksinė deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

                  FASHION GOLD

                  Geltono aukso deimantinė juostelė - Deimantų kelias (1,68 ct)

                  2 850,00 €

                  Geltono aukso deimantinė juostelė, išpuošta prabangiais deimantais, kurie sudaro žėrinčią ir blizgančią liniją ant jūsų piršto. Šis deimantinis žiedas yra puikus pasirinkimas dėvėti kartu su kitais žiedais, ar tai būtų sužadėtuvės, vestuvės ar kiti ypatingi momentai. Jo elegantiškas dizainas leidžia jį nešioti kasdien ir yra idealus derinys su ypatingomis progomis.