Deimantinės juostelės su Lab grown diamond (užauginti deimantai)

Fashion Gold: inovatyvi prabanga su laboratorijoje užaugintais deimantais (Lab grow diamond) Jau 30 metų Fashion Gold juvelyrikos namai kuria išskirtinai aukštos kokybės papuošalus su deimantais. Laboratorijoje užauginti deimantai (angl. Lab Grown Diamond) yra itin populiarūs šiandien, dėl savo mažos kainos. Užaugintų...

Fashion Gold: inovatyvi prabanga su laboratorijoje užaugintais deimantais (Lab grow diamond)

Jau 30 metų Fashion Gold juvelyrikos namai kuria išskirtinai aukštos kokybės papuošalus su deimantais. Laboratorijoje užauginti deimantai (angl. Lab Grown Diamond) yra itin populiarūs šiandien, dėl savo mažos kainos. Užaugintų deimantų kokybę galite pasirinkti, kaip ir natūralių deimantų, bet kurios charakteristikos. Na, o pagrindinis užaugintų deimantų privalumas yra ekologija bei žemės tausojimas – auginimo procesas sukurtas nedarant jokios žalos gamtai. Užaugintų deimantų augimo procesas yra tvarus su žalios energijos panaudojimu. Vienas iš populiariausių papuošalų su užaugintais deimantais – deimantinės juostelės su laboratorijoje užaugintais deimantais. Fashion Gold gamina šias deimantines juosteles pagal naujausią technologiją, todėl deimantinė juostelė atrodo prabangiai ir yra  patvari nešiojimui.

Kas yra laboratorijoje užauginti deimantai?

Laboratorijoje užauginti deimantai yra deimantai kurie turi tokią pačią cheminę, fizinę ir optinę struktūrą kaip ir natūralūs deimantai, skirtumas vienas – auginami kontroliuojamoje aplinkoje naudojant pažangias technologijas, kurios atkartoja natūralius deimantų augimo procesus, tik kur kas spartesnius. Užauginti deimantai yra ne tik tvarus ir draugiškas aplinkai, bet ir užtikrinamas visų darbuotojų geros darbo sąlygos, kadangi natūralių deimantų formavimas užtrunka milijardai metų, užaugintų deimantų procesas skaičiuojamos valandomis – todėl užaugintų laboratorijoje deimantų kaina yra prieinamesnė už natūralių deimantų kainą.

Fashion Gold deimantinių juostelių asortimentas

Fashion Gold siūlo įvairių formų, dydžių ir dizainų žiedus su laboratorijoje užaugintais deimantais, kad kiekvienas klientas rastų savo tobulą žiedą.

Įvairios formos: Fashion Gold siūlo deimantus įvairių formų, tai gali būti: apvalūs deimantai, jie žėri labiausiai, tačiau jeigu norite originalaus žiedo galime pagaminti su stačiakampiu deimantu (Emerald diamond), kvadratiniu deimantu arba princesės formos deimantu (Princess diamond), ovaliu deimantu (Oval diamond), lašo formos deimantu (Pear diamond), širdelės formos deimantu (Heart diamond), Asscher deimantu, Cushion deimantu, Marqiuse deimantu, Radiant deimantu. Šitos deimantų formos – suteikia žiedui unikalų blizgesį ir stilių.

Skirtingi dydžiai: Galite rinktis deimantus nuo mažiausių iki didžiausių, priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir biudžeto. Fashion Gold siūlo platų deimantų dydžių asortimentą, kad kiekvienas rastų tinkamą variantą.

Aukso spalvos: Deimantinės juostelės gaminamos iš įvairių aukso spalvų, įskaitant geltoną, baltą ir raudoną (rožinį) auksą. Kiekviena spalva suteikia žiedui savitą eleganciją ir stilių.

Dizainų įvairovė: Fashion Gold dizaineriai kuria įvairius papuošalus su užaugintais deimantais – auskarai su užaugintais deimantais, pakabukai su užaugintais deimantais, žiedai su užaugintais deimantais, apyrankės su užaugintais deimantais ir žinoma, deimantinės juostelės su užaugintais deimantais.

Privalumai pasirinkus laboratorijoje užaugintus deimantus

Ekologiškumas: Laboratorijoje užauginti deimantai yra ekologiškesni, nes jų gamyba nesukelia žalos gamtai ir tausoja mūsų žemę nuo kasimo darbų.

Prieinama kaina: Laboratorijoje užauginti deimantai yra kartais pigesni nei natūralūs deimantai, todėl galite įsigyti didesnius ar geresnės kokybės deimantus už tą pačią kainą. Pvz. vieno karato natūralaus deimanto kaina priklausomai nuo pasirinktų charakteristikų, prasideda nuo 1000 Eur. iki 15000 Eur., o vieno karato užauginto laboratorijoje deimanto kaina nuo 100 Eur. iki 600 Eur.

Aukšta kokybė: Šie deimantai turi tokią pačią kokybę kaip ir natūralūs deimantai, todėl galite būti užtikrinti, atskirti nuo natūralių deimantų be gemologo pagalbos yra neįmanoma.

Kaip pasirinkti tinkamą deimantinę juostelę su Lab grown diamond (užaugintais deimantais)?

Renkantis deimantinę juostelę su lab grow diamond, svarbu atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius aspektus:

Metalas: Pasirinkite metalą, kuris geriausiai atitinka jūsų stilių ir poreikius. Fashion Gold siūlo balto, raudono, geltono, juodo aukso deimantines juosteles ir deimantines juosteles iš platinos.

Dizainas: Pasirinkite dizainą, kuris geriausiai atitinka jūsų stilių. Fashion Gold turi platų modelių asortimentą – nuo klasikinio iki modernaus. Su apvaliais briliantais ir fantasy formos deimantais.

Dydis: Svarbu, kad deimantinė juostelė su lab grown diamond (užaugintais deimantais) būtų patogi dėvėti, todėl būtina teisingai pasirinkti dydį. Jeigu deimantinėje juostelėje, deimantai yra sustatyti aplink visą žiedą pilnai ratu jos dydį yra sudėtinga pakeisti, beveik neįmanoma.

Priežiūra ir išlaikymas

Norint išlaikyti deimantinių juostelių su laboratorijoje užaugintais deimantais grožį ir spindesį, būtina tinkamai ją prižiūrėti. Rekomenduojama reguliariai valyti juostelę šiltame vandenyje su muilu, naudojant minkštą šepetėlį. Taip pat patariama kas metus atlikti profesionalų patikrinimą pas Fashion Gold juvelyrą.

Kur įsigyti Fashion Gold deimantines juosteles su laboratorijoje užaugintais deimantais?

Fashion Gold juvelyrikos namai siūlo platų deimantinių juostelių su laboratorijoje užaugintais deimantais asortimentą, kurį galite apžiūrėti tiek jų fizinėse parduotuvėse, tiek internetu. Renkantis pardavėją, svarbu atkreipti dėmesį į jų reputaciją ir klientų atsiliepimus, kad būtumėte tikri, dėl tinkamos papuošalų kokybės.

Deimantinės juostelės su laboratorijoje užaugintais deimantais iš Fashion Gold yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško draugiško aplinkai, prabangaus ir aukštos kokybės žiedo. Mūsų pagamintų juostelių išskirtinis grožis ir elegancija traukia akį, o aukšta kokybė ir preciziškas atlikimas užtikrina, kad šie papuošalai taps ne tik mados aksesuaru, bet laikui bėgant ir vertinga šeimos relikvija. Išsirinkite savo tobulą deimantinę juostelę su laboratorijoje užaugintais deimantais ir mėgaukitės prabanga bei elegancija kiekvieną dieną.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

700,00 €

Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

  FASHION GOLD

  1,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

  1 100,00 €

  Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

   FASHION GOLD

   1,60 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

   1 200,00 €

   Deimantinė juostelė - žiedas su 1,60 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą.

   • Turime vietoje
   FASHION GOLD

   2,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

   1 900,00 €

   Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

    FASHION GOLD

    3.75 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

    3 390,00 €

    Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 3.75 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

     FASHION GOLD

     5.85 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

     4 050,00 €

     Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 5.85 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

      FASHION GOLD

      6.00 ct auksinis žiedas su Oval Lab Grown deimantais

      4 150,00 €

      Ovalios formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

       FASHION GOLD

       6.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

       4 150,00 €

       Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

        FASHION GOLD

        5.25 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

        4 450,00 €

        Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 5.25 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

         FASHION GOLD

         6.40 ct auksinis žiedas su Cushion Lab Grown deimantais

         4 500,00 €

         Cushion formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.40 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

          FASHION GOLD

          7.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

          5 200,00 €

          Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

           FASHION GOLD

           7.00 ct auksinis žiedas su Princess Lab Grown deimantais

           5 200,00 €

           Kvadratinės formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

            FASHION GOLD

            6.50 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

            6 250,00 €

            Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 6.50 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.