Patarimai

DEIMANTO ISTORIJA ARBA NUO KO PRIKLAUSO BRILIANTO KAINA?

Kas yra briliantas?

  • Briliantai yra apdirbtas deimantas.
  • Deimantas - tai grynuolių klasės mineralas.
  • Mineralas, kurio cheminė sudėtis yra kristalinė anglies modifikacija.

KOKIOS VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KAINOS?

Sveikiname, jūs apsisprendėte sukurti šeimą ir dabar jūsų tikslas - tobuli vestuviniai žiedai. Prieš apsisprendžiant kuo įamžinsite savo santuokos įžadus, norime jums duoti keletą patarimų, kurie palengvintų jūsų apsisprendimą. 

Laboratorijoje užauginti deimantai: kas tai ir kuo jie išskirtiniai?

Deimantai apdainuoti, išliaupsinti, apie juos moterys kalba, svajoja, kai kurios skaičiuoja turimus ir planuoja tuos, kuriuos dar turės.

Deimantinės juostelės – subtili elegancija su prabangos prieskoniu

Balto aukso žiedas su deimantu atrodo labai dailiai, tačiau dar didesnį įspūdį sukuria deimantinė juostelė – deimantų eilute nusagstytas minimalistinis žiedelis. 

Kaip iKaip išsirinkti žiedų dydį?

Juvelyrikos salonuose akys raibsta nuo įspūdingų žiedelių su brangakmeniais: vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, prabanga alsuojantys žiedai su perlu, juoduoju perlu, žiedai su ypatingą elegancija spinduliuojančiais briliantais ar spalvotais brangakmeniais. 

Dovanos krikštynoms

Ką galite padovanoti krikštynoms, jei renkate dovaną mergaitei arba berniukui.

Populiariausi vestuviniai žiedai

Vestuvinį žiedą pelnytai galime pavadinti svarbiausiu aksesuaru poros gyvenime. Šis papuošalas ne tik dailus, bet ir simboliškas, alsuojantis amžinai truksiančia meile, pagarba bei ištikimybe. Ypatingą dieną vienas kitam užmaunami žiedai renkami labai skrupulingai. Vieni ieško kažko įmantraus, o kiti prioritetą teikia klasikai, kai kurie nori vestuvinių žiedų iš balto aukso ar platinos, o kiti dievina nuo seno mėgiamą raudoną auksą. 

Patarimai, kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą

Anksčiau svarbiausia poros gyvenimo šventė buvo vestuvės, tačiau jau kuris laikas stiprėja ir sužadėtuvių reikšmė. Damos šio momento ypatingai laukia, o vyrų nervų ląstelėms sužadėtuvės neretai tampa tikrų tikriausiu išbandymu. Bene ilgiausiai trunka sužadėtuvių žiedų apžvalga, vertinimas ir to vienintelio žiedo paieška.

Vestuvinių žiedų gamyba iš savo aukso

Vestuves planuojantys kelti sužadėtiniai turi išties daug rūpesčių, vienas iš jų – žiedai. Nors tokio simboliško ir visam gyvenimui renkamo aksesuaro pasirinkimas yra malonus bei jaudinantis, visgi drauge atneša ir nemažai susirūpinimo bei kantrybės išbandymo. 

Deimanto kainos

Kažkada Merlin Monro išdainuota frazė, jog „deimantai – geriausi moterų draugai“ aktuali iki šių dienų. Juk kiekviena dama svajoja turėti savo papuošalų skrynutėje bent vieną deimančiuką arba papuošalą su deimantu, tiesa?