Dovanos išleistuvėms
Dovanos išleistuvėms

Prasidėjus pavasariui ir mokslo metams ritantis į pabaigą dalis mokyklų ar kitų mokymosi įstaigų moksleiviai/studentai skaičiuoja paskutinius mėnesius mokyklos ar aukštosios mokyklos suole. Išleistuvės tikrai ypatinga šventė kiekvienam abiturientui. Ji ypatinga tuo, jog sulig ja baigiasi vienas gyvenimo etapas ir prasideda naudas, ypatinga tuo, kad dažnas pradeda daugiau savarankišką gyvenimą, ypatinga ir tuo, kad daugelis renkasi savo gyvenimo kelią ir pan. Nenuostabu, jog tėvai ar kiti artimieji nori kažkaip šį įvykį įprasminti, o tam puikiai tinka išliekamąją vertę turinčios dovanos, kurios ir po daugelio metų galės dabartiniams abiturientams priminti apie šią gyvenimo stotelę. Taigi, ką galite įteikti išleistuvių proga ir kokios išleistuvių dovanos tinka merginoms bei vaikinams?

 

Dovanos merginai išleistuvių proga

Kalbant apie dovanas, kurios net ir po daugelio metų turi savo vertę, gali būti naudojamos, tampa tobulu prisiminimu, pirmiausia mintys ima suktis apie papuošalus. O juo labiau jei renkama dovana merginai. Auskarai, žiedas, apyrankė, pakabukas, grandinėlė su pakabuku – tai tik keli pavyzdžiai, kokios būtų labai šaunios dovanos išleistuvių proga iš artimųjų.

 

Auskarai

Jei dovanos gavėja nešioja auskarus, tai bus labai gerai įvertinta dovana, kadangi šis aksesuaras tarp moterų tikrai populiarus. Jei išrinksite kuklesnius, jie tobulai tiks kasdienai, o jei investuosite į kiek prabangesnius, pavyzdžiui, su briliantais, tai bus solidus papuošalas ypatingoms progoms ir kuris su metais tikrai nepraras savo vertės. Platų pasirinkimą turėsite ir nusprendę įteikti auskarus su spalvotais brangakmeniais, pavyzdžiui, su safyrais, rubinais, smaragdais ar kitais. Labai dailus variantas ir auskarai su perlais, kuriuos mergina vėliau net gali pasirinkti ir vestuvėms. Tiesa, renkant auskarus nereikėtų remtis vien tik asmeninėmis simpatijomis – auskarai renkami pagal veido formą. Kaip teisingai tai padaryti, informacijos galite rasti internete.

 

Žiedas

Žiedas merginai bus labai gera dovana išleistuvių proga nuo tėvų ar nuo senelių – bet kuriuo atveju tai liks priminimu ne tik apie šią progą, bet ir apie žiedą padovanojusius asmenims. Apskritai žiedas, kaip dovana, visuomet yra tarsi magiškas pasirinkimas, kitoks nei visi kiti papuošalai – gal tai lemia žiedo simbolika: meilė, begalybė.

Jaunai merginai labai tiks deimantinė juostelė – įstabaus grožio pasirinkimas, kurį ji ateityje priderins daugeliui ypatingų progų.

 

Apyrankė

Jei išleistuvių „kaltininkė“ mėgsta rankų papuošalus, tiks ir stilinga apyrankė. Puikus variantas bus minimalistinė, bet elegantiška, pavyzdžiui, raudono, geltono ar balto aukso plona grandinėlė su mažu deimantu ar spalvotu brangakmeniu (rubinu, safyru ar kt.) – ji alsuos subtilumu ir elegancija. Jei ieškote dovanos už nedidelį biudžetą, geras variantas bus siūlo apyrankės, kurios – tikima – traukia sėkmę.

 

Pakabukas

Damos mėgsta ir kaklo papuošalus, todėl išskirtinis pakabukas arba grandinėlės ir pakabuko duetas taip pat bus labai graži dovana išleistuvių proga. Pasirinkimas labai platus, todėl galite už dailų pakabuką išleisti ir visai nedidelę sumą – pigiau atsieis sidabriniai kaklo papuošalai, taip pat paauksuoti. Tiesa, renkantis paauksuotą verta prioritetą teikti žinomiems pardavėjams, kad būtumėte tikri, jog įsigyjate kokybišką daiktą ir tas paauksavimas po neilgo laiko nepraras savo pirminės išvaizdos.

Jei galite sau leisti daugiau, tai auksiniai pakabukai, o juo labiau su brangakmeniais, bus nepriekaištinga dovana. Kaklo papuošalą mergina, moteris visuomet ras, kur užsidėti. Minimalistiniai, elegantiški, subtiliai prabanga alsuojantys kaklo papuošalai tiks prie oficialaus stiliaus, taip pat ir prie laisvalaikio aprangos derinių ar net labai puošnaus įvaizdžio.

Kaip dovana išleistuvių proga tiks pačių įvairiausių formų pakabukai: kryželis, lapas, angeliukas, žiedelis ar kt. Labai populiarūs raidės formos pakabukai – pasirinkti galite, pavyzdžiui, dovanos gavėjos vardo pirmąją raidę.

 

Vėrinys

Ieškantys solidžios dovanos išleistuvėms gali rinktis perlų vėrinį. Sutikite, kiekviena moteris savo papuošalų dėžutėje svajoja įkurdinti tokį grožį, todėl jei galimybės leidžia, perlų vėrinys bus tobulas pasirinkimas nuo tėvų išleistuvių proga.

 

Vaikinams tinkamos išleistuvių dovanos

Juvelyrinių dirbinių kategorijoje taip pat platų dovanų išleistuvėms pasirinkimą galite rasti ir tada, jei ieškote dovanos vaikinui. Puikiai tiks pakabukas, apyrankė ar dailios sąsagos.

 

Pakabukas

Jei nusprendėte vaikinui išleistuvių proga įteikti pakabuką arba pakabuką su grandinėle, rinkitės raidės formą – pirmąją vardo raidę. Geltono aukso papuošalas bus šaunus sprendimas. Tiesa, vaikinai ir vyrai gana dažnai renkasi ir kryželio formos pakabukus, todėl toks variantas taip pat – tikėtina – bus įvertintas labai gerai.

 

Apyrankė

Vaikinui tikrai geras dovanos išleistuvėms sprendimas bus karoliukų apyrankė, pavyzdžiui, juodojo gintaro ar juodųjų perlų, onikso.

Tačiau dar geresnis variantas, kurį vaikinas priderins ir prie laisvalaikio, kasdienio stiliaus, ir ypatingoms progoms, yra siūlo apyrankės. Pastarąsias galite rinktis raudonas, mėlynas ar juodas. Tai subtilus variantas, tačiau jei tokia apyrankė bus su mažyčiu deimantu, įgaus papildomo žavesio bei solidumo. Siūlo apyrankės traktuojamos kaip pildančios norus, nešančios laimę, todėl naujo gyvenimo etapo startui bus itin taikli dovana.

 

Sąsagos

Labai vyriška, solidi ir drauge praktiška dovana išleistuvėms. Sąsagų pasirinkimas platus, todėl išsirinksite atitinkančias jūsų biudžetą. Dailiai atrodo visiškai minimalistinis variantas – lygų paviršių turinčios, plokšteles primenančios sąsagos. Jeigu norite šio to prabangesnio, bet ne už itin aukštą kainą, rinkitės sidabrines sąsagas su briliantais – šie brangakmeniai dovanai suteiks prabangos prieskonį, o sidabras leis mėgautis mažesne kaina, nei kad pirktumėte auksines sąsagas. Negana to, vyrams sidabriniai aksesuarai labai patinka, o dėl spalvos tokias labai lengva bus priderinti prie bet kokio kolorito drabužių.

Jei norite brangios dovanos išleistuvėms – auksinės sąsagos tikrai bus ištaigingas pasirinkimas.

 

Ieškantiems universalios dovanos išleistuvių proga

Jeigu abiturientui ar abiturientei norite įteikti gražų papuošalą, bet šiek tiek abejojate, ar pavyks ištrinkti tai, kas patiks, arba tiesiog norite suteikti galimybę dovanos gavėjui (-ai) aksesuarą išsirinkti savo nuožiūra, tobulas variantas bus dovanų čekis. Jis tiks ir merginai, ir vaikinui. Tokiu atveju asmuo pats galės išsirinkti tą papuošalą, kuris jam labiausiai prie širdies.

 

Ką dovanoti auklėtojai išleistuvių proga?

Dovanos išleistuvėms paprastai prieš šią šventę ieško ne tik tėvai, seneliai ar kiti giminaičiai ir bičiuliai, apie dovaną mąsto ir patys abiturientai. Tik jie suka galvas, kokia dovana auklėtojai išleistuvių proga būtų tinkamiausia.

Šiuo atveju taip pat galima pasidairyti po juvelyrinių dirbinių asortimentą. Per tuos metus, kai drauge su auklėtoja keliavo mokslo taku, mokiniai tikrai pastebėjo, kokius aksesuarus ji mėgsta: minimalistinius, masyvesnius, auksinius ar sidabrinius, su brangakmeniais ar be jų, kokios formos, spalvos dominuoja ir pan.

Taigi labai šaunus pasirinkimas būtų auskarai su smaragdais, rubinais, safyrais ar kitais spalvotais akmenimis, jei auklėtoja auskarus nešioja. Itin tiktų ir apyrankė – moterys visuomet ras prie ko ją priderinti. Labai moteriška ir rafinuota dovana būtų perlų vėrinys. Taip pat, žinoma, galima rinktis ir iš labai plataus pakabukų spektro – irgi nuostabus variantas būtų grandinėlė su pakabuku, kurį dabina brangakmenis: deimantas, rubinas, safyras, perlas, o galbūt gintaras ar dar kitoks. Brangakmenį galima pasirinkti, pavyzdžiui, pagal auklėtojos Zodiako ženklą.

O jei klasės vadovu ilgus metus buvo auklėtojas, tai sidabrinės arba auksinės (pagal finansines galimybes) sąsagos bus labai prabangi ir solidi dovana išleistuvių proga.

Čekis irgi gera dovanos idėja, kai auklėtoja ar auklėtojas patys galės pasirinkti simpatijas pelniusį papuošalą.

 

 

 

Share this post

Related products