Raudono aukso vestuviniai žiedai

Daugiau nei 30 metų Fashion Gold juvelyrai kuria vestuvinius žiedus pagal aukščiausius standartus. Gamindami vestuviniai žiedų kolekcijas, žinome, ko reikia klientui - kokybės, patogumo, ilgaamžiškumo ir emocijos. Todėl stengiamės dalį savo pagamintų vestuvinių žiedų sudėti į fashiongold.lt elektroninę parduotuvę tam, kad jūs...

Daugiau nei 30 metų Fashion Gold juvelyrai kuria vestuvinius žiedus pagal aukščiausius standartus. Gamindami vestuviniai žiedų kolekcijas, žinome, ko reikia klientui - kokybės, patogumo, ilgaamžiškumo ir emocijos. Todėl stengiamės dalį savo pagamintų vestuvinių žiedų sudėti į fashiongold.lt elektroninę parduotuvę tam, kad jūs galėtumėte dar lengviau ir patogiau išsirinkti vestuvinius žiedus internetu. Fashion Gold siūlo platų asortimentą aukštos kokybės raudono aukso, geltono aukso bei balto aukso vestuvinių žiedų kolekcijose.

Raudono aukso vestuviniai žiedai dabar yra „topas“, labai madingi. Visos naujausios kolekcijos yra gaminamos būtent iš raudono aukso. Dar kitaip vadinamo rausvo aukso. Apie 30 procentų klientų renkasi raudono aukso vestuvinius žiedus (rausvo aukso vestuviniai žiedai), tačiau mažai kas iš klientų žino, kas daro įtaką aukso spalvai.

Vestuvinio žiedo aukso spalva priklauso nuo priemaišų, esančių jame. Aukso praba rodo, kiek gryno aukso gramų yra kilograme. Pavyzdžiui, 585 aukso praba reiškia, kad bendrame lydinyje gryno aukso bus 585 gramai, likusį svorį sudaro – kiti metalai, pvz. varis ir kiti cheminiai elementai, kurie sutvirtina auksą, nes grynas auksas yra labai minkštas, būtent dėl priemaišų kiekio ir pasikeičia aukso spalva. Raudono aukso vestuviniai žiedai yra šilto atspalvio ir rausvas auksas priduoda prabangos. Raudonas auksas yra labai universalus - jį lengva derinti su kitais papuošalais.

 

Įvairūs dizainai ir kolekcijos

Fashion Gold siūlo platų raudono aukso vestuvinių žiedų asortimentą, kuris atitiks kiekvieno skonį ir bei norus. Galite rinktis iš klasikinių, modernių ir minimalistinių vestuvinių žiedų dizaino. Kiekvienas raudono aukso vestuvinis žiedas puikiai atrodo su deimantais.

Brangakmeniai ir deimantai

Raudono aukso vestuviniai žiedai gaminami su įvairiais brangakmeniais: deimantais, spalvotais deimantais, safyrais, smaragdais, rubinais ir spalvotais deimantais. Juvelyrikos namuose Fashion Gold itin didelis raudono aukso vestuvinių žiedų su deimantais ir spalvotais brangakmeniais pasirinkimas. Įvairių dydžių bei formų, tam kad galėtumėte atrasti savo išskirtinį raudono aukso vestuvinį žiedą. 

Raudono aukso vestuviniai žiedai kaina

Aukso kaina priklauso tik nuo aukso prabos, bet ne nuo spalvos. Raudonas, baltas ar geltonas auksas kainuoja lygiai tiek pat. Raudono aukso vestuvinių žiedų kainą sudaro – vestuvinio žiedo gamybos darbo kaina, kuri tiesiogiai priklauso nuo gamybos laiko arba kitaip kalbant vestuvinio žiedo modelio sudėtingumo. Darbo kaina prasideda nuo 30 Eur. iki 1000 Eur. Tai pat aukso svorio, kainą sudaro nuo 50 iki 600 Eur. už žiedą, ir prabavimo arba deimantų sertifikavimo.

Padėsime jums surasti tobulo dizaino vestuvinį žiedą, kuris atitiks jūsų lūkesčius. Įamžinkite savo meilės istoriją su raudono aukso vestuviniais žiedais. Raudonas auksas yra kaip šiltas meilės apkabinimas – kuris suteikia jaukumo ir šilumos jūsų meilės istorijai.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

219,00 €

Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

  FASHION GOLD

  3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

  249,00 €

  Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

   FASHION GOLD

   Vestuviniai žiedai - Švytintys (4.5 mm) (pora)

   650,00 €

   Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose viduryje puikiai spindi dėka naujosios technologijos, lazerinis graviravimas. Šis spindėjimas lydės jus visą gyvenimą. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie atskleidžia jūsų meilės istorijos švytėjimą.

    GERSTNER

    Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VI

    706,00 €

    Modernus 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

     FASHION GOLD

     Vestuviniai žiedai - Sujungimas (4.5 mm) (pora)

     900,00 €

     Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose trys žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

      FASHION GOLD

      Vestuviniai žiedai - Trys linijos (5 mm) (pora)

      975,00 €

      Tai unikalūs dviėjų spalvų vestuviniai žiedai, kuriuose trys skritingo aukso linijos sujungtos į vieną žiedą. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

       FASHION GOLD

       Vestuviniai žiedai - Meilės Sujungimas (5 mm) (pora)

       995,00 €

       Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose du žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys du mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

        GERSTNER

        Klasikinis vestuvinis žiedas be deimantu - Žvilgesys

        1 186,00 €

        Klasikinis 6 mm auksinis vestuvinis žiedas su spindinčia žiedo faktūra - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma su suapvalintais kraštais ir minimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

         GERSTNER

         Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai II

         1 328,00 €

         Modernus, išskirtinis 6 mm matinės faktūros su reljefiniais saulės raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

          FASHION GOLD

          Vestuviniai žiedai - Trys linijos (0,08 ct) (6 mm) (pora)

          1 350,00 €

          Tai ypatingi vestuviniai žiedai, sukurti iš trijų atskirų žiedų, sujungtų į vieną, kuriuose viduryje spindi blizgantys deimantai. Kiekvieno žiedo plotis - 6 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie bus jūsų nuolatinis pasimatymo taškas gyvenimo kelyje.

           FASHION GOLD

           Vestuviniai žiedai - Švytėjimas (5.5 mm) (pora)

           1 375,00 €

           Rankų darbo ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie lydės visą gyvenimą

            GERSTNER

            Klasikinis vestuvinis žiedas be deimantu - Švelnumas

            1 388,00 €

            Klasikinis 6 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, maksimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

             GERSTNER

             Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Žvilgesys (0,06 ct)

             1 467,00 €

             Klasikinis 6 mm auksinis vestuvinis žiedas su spindinčia žiedo faktūra ir 0,06 ct deimantais - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma su suapvalintais kraštais ir minimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

              GERSTNER

              Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Švelnumas (0,075 ct)

              1 772,00 €

              Klasikinis 6 mm vestuvinis žiedas iš aukso su deimantais. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, maksimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.