Raudono aukso vestuviniai žiedai

FASHION GOLD

3,5 mm vestuvinis žiedas KLASIKA be komforto zonos

219,00 €

Klasikinis žiedas yra tobula pasirinkimo mėgstantiems paprastumą, minimalizmą ir puoselėtojams tradicijų. Šis žiedas ne tik atspindi jūsų stilių, bet ir įkvepia prisiminimus apie jūsų tėvus ar senelius. Tai puikus simbolis, kuris lydės jūsų gyvenimo kelionę. Minimalistinio dizaino žiedas sujungs eleganciją ir šiltą sentimentalumą, padarydamas jį nepriekaištingu akcentu jūsų kasdieniam stiliui.

  FASHION GOLD

  3,5 mm vestuvinis žiedas Klasika su komforto zona

  249,00 €

  Tradicinis klasikinis žiedas - subtilus simbolis, kuris puikiai atspindi paprastumą ir tradicijas. Šis žiedas ne tik puošia jūsų pirštą, bet ir neša istorinę vertę, primenančią jūsų tėvus ir senelius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį stilių ir nori nešioti simbolį, lydinčią jų gyvenimą.

   FASHION GOLD

   Vestuviniai žiedai - Švytintys (4.5 mm) (pora)

   650,00 €

   Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose viduryje puikiai spindi dėka naujosios technologijos, lazerinis graviravimas. Šis spindėjimas lydės jus visą gyvenimą. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie atskleidžia jūsų meilės istorijos švytėjimą.

    GERSTNER

    Modernus vestuvinis žiedas be deimanto - Reljefas VI

    706,00 €

    Modernus 3.5 mm vestuvinis žiedas su išskirtine lieta reljefine faktūra. Aukščiausios kokybės vokiškos kūrinys iš „Gerstner“ kompanijos, atitinkantis griežčiausius standartus. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

     FASHION GOLD

     Vestuviniai žiedai - Sujungimas (4.5 mm) (pora)

     900,00 €

     Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose trys žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

      FASHION GOLD

      Vestuviniai žiedai - Trys linijos (5 mm) (pora)

      975,00 €

      Tai unikalūs dviėjų spalvų vestuviniai žiedai, kuriuose trys skritingo aukso linijos sujungtos į vieną žiedą. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

       FASHION GOLD

       Vestuviniai žiedai - Meilės Sujungimas (5 mm) (pora)

       995,00 €

       Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kuriuose du žiedai sujungti į vieną, simbolizuojantys du mylintis žmones, kurie jungia savo gyvenimus. Kiekvieno žiedo plotis - 5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jų patogumą. Tai ypatingi vestuviniai žiedai, kurie taps jūsų amžinoji meilės simbolis.

        GERSTNER

        Klasikinis vestuvinis žiedas be deimantu - Žvilgesys

        1 186,00 €

        Klasikinis 6 mm auksinis vestuvinis žiedas su spindinčia žiedo faktūra - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma su suapvalintais kraštais ir minimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

         GERSTNER

         Matinis vestuvinis žiedas be deimantu - Raštai II

         1 328,00 €

         Modernus, išskirtinis 6 mm matinės faktūros su reljefiniais saulės raštais vestuvinis žiedas - ekskliuzivinė Vokiška kolekcija „Gerstner“ kompanijos. Aukščiausia kokybė. Rankų darbas. Tiesi forma ir minimali vidinė komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

          FASHION GOLD

          Vestuviniai žiedai - Trys linijos (0,08 ct) (6 mm) (pora)

          1 350,00 €

          Tai ypatingi vestuviniai žiedai, sukurti iš trijų atskirų žiedų, sujungtų į vieną, kuriuose viduryje spindi blizgantys deimantai. Kiekvieno žiedo plotis - 6 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią jūsų patogumą. Tai unikalūs vestuviniai žiedai, kurie bus jūsų nuolatinis pasimatymo taškas gyvenimo kelyje.

           FASHION GOLD

           Vestuviniai žiedai - Švytėjimas (5.5 mm) (pora)

           1 375,00 €

           Rankų darbo ypatingi vestuviniai žiedai, kuriuose moteriškas žiedas puoštas blizgančiais deimantais. Kiekvieno žiedo plotis - 4.5 mm, ir abu turi komforto zoną, užtikrinančią patogumą. Tai išskirtiniai vestuviniai žiedai, kurie lydės visą gyvenimą

            GERSTNER

            Klasikinis vestuvinis žiedas be deimantu - Švelnumas

            1 388,00 €

            Klasikinis 6 mm vestuvinis žiedas iš aukso, rankų darbo. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, maksimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.

             GERSTNER

             Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Žvilgesys (0,06 ct)

             1 467,00 €

             Klasikinis 6 mm auksinis vestuvinis žiedas su spindinčia žiedo faktūra ir 0,06 ct deimantais - aukštos kokybės ir komforto simbolis. Pagamintas Vokietijoje „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Tiesi forma su suapvalintais kraštais ir minimali komforto zona užtikrina maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui

              GERSTNER

              Klasikinis vestuvinis žiedas su deimantais - Švelnumas (0,075 ct)

              1 772,00 €

              Klasikinis 6 mm vestuvinis žiedas iš aukso su deimantais. Idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir komfortą. Pagamintas Vokietijoje, „Gerstner“ kompanijoje, laikantis aukščiausių standartų. Žiedo forma iš išorės ir viduje stipriai suapvalinta, maksimali komforto zona, suteikiant maksimalų patogumą kasdieniam nešiojimui.