Vestuvinių žiedų tendencijos 2020: dėmesys individualumui

Tiek sužadėtuvių, tiek vestuvių žiedas nėra tik papuošalas – tai simbolis pasižadėjimo gyvenimą praleisti kartu. Ir tik pagalvokite, jei sužadėtuvių žiedą teko nešioti ne tiek ir ilgai, tai su vestuviniu nesiskirsite dar ilgiau! Ši mintis tikrai sukelia įtampą ir pasirinkti tokį svarbų kasdienį aksesuarą, rodos, tampa dar sunkiau. Jums padės tendencijos, kurios simboliškai perteikia laikmečio dvasią ir vyraujančias madas, o jų įvairovė kiekvienam leidžia atrasti tinkamiausią stilių ir pasirinkti unikalų papuošalą. Kviečiame susipažinti su tendencijomis, kurios vyraus šiemet!

Spalvoti brangakmeniai

Žymiausi pasaulio juvelyrai vienbalsiai sutaria, kad vestuvinių žiedų rinkoje šiemet populiariausia tendencija taps įvairiomis spalvomis žėrintys brangakmeniai. Stumkite kuklumą į šalį – tegu visi žino ir pastebi, kad savo širdį jau padovanojote! Tai kiek netikėta, tačiau itin originaliems papuošalams kelią atverianti tendencija, kuri labai patiks originalumo ieškotojams. Žiedas gali būti dekoruotas vienu brangakmeniu arba keleto deriniu, skoningai atrodo sprendimai, kuriose vienas šalia kito komponuojami panašaus atspalvio brangakmeniai.

Deimantinis kontūras

Deimantai – vis dar geriausi merginų draugai ir, rodos, niekada nedings iš vestuvinių žiedų asortimento. Tai klasika, kurios žavesiui ir spindesiui išties sunku atsispirti. Prabangūs vestuviniai žiedai dekoruojami stambaus deimanto inkrustacija, o jį pabrėžia mažesnių akmenų formuojamas kontūras. Taip pat galimas ir subtilesnis variantas, kuriam spindesio suteikia viena ar kelios deimantų juostelės, kurių plotis varijuoja nuo minimalistinio 2 mm iki dėmesį prikaustančio 6 mm dydžio.

Subtili prabanga

Vyrams skirti vestuviniai žiedai pasižymi gerokai subtilesniu dekoru. Čia daugiau žaidžiama su skirtingais metalais: platina, titanu, auksu, kurio atspalviai varijuoja nuo juodos iki raudonos spalvos. Stilius kuriamas pasirenkant matinį arba blizgų paviršių, gali būti žaidžiama skirtingomis faktūromis, tačiau juvelyro darbas čia itin subtilus.

Metalų dermė

Originalumo ir išskirtinumo ieškančioms poroms patiks skirtingų metalų žaismas. Jie derinami tarpusavyje sukuria subtilius atspalvių viražus. Metalai gali būti dėliojami juostomis, sukami į pyneles. Taip pat tikrą renesansą išgyvena ir skirtingo atspalvio auksas: nuo balto iki rožinio – visą savo spindesį jis gali atskleisti viename papuošale. Tokie žiedai itin patiks tikriems romantikams: pora gali rinktis beveik identiškus žiedus arba komplektą, kuriame abu žiedai tobulai dera tarpusavyje.

Individualus dizainas ir klasika

Kiekvienas pasirinkimas priklauso nuo jaunikio ir nuotakos skonio. Vis dėlto individualus dizainas vis reiškia įmantrius sprendimus ir originalumo paieškas: populiarus minimalizmas, subtilios asmeninės detalės. Iš esmės porų širdis užkariauja klasika. Kuklesni variantai atrodo dailiai ir atitinka mažesnį biudžetą, o norintys prabangos renkasi klasikinius žiedus su brangakmeniais. Klasikinio stiliaus atgimimas taip pat reiškia ir vintažo užuominas, taigi taisyklingą ovalą vis dažniau keičia kriaušės ar lašelio forma. Klasika niekuomet neišeina iš mados!

Vestuvinius žiedus apžiūrėti galite čia:VESTUVINIAI ŽIEDAI

Share this post