Papuošalai su perlais

FASHION GOLD

Auksiniai auskarai su perlais 9 mm ir deimantais (0.12 ct)

1 200,00 €

Modernaus dizaino auksiniai auskarai rinkutės transformeriai ir užkabinami pakabukai su 9 mm perlais ir deimantais. Šis dizainas unikalus tuo, kad galima keisti auskarų dizainą kasdien. Jeigu norite subtilaus auskarų dizaino, galite nenešioti pakabukų su perlais ir tiesiog užsidėti deimantines rinkutes.

  FASHION GOLD

  Akoya Brilliance - Aukščiausios kokybės Akoya perlų vėrinys (6,0 mm) su balto aukso užsegimu

  1 215,00 €

  Klasikinis vėrinys kolje su perlais, kuris tiks tiek ypatingoms progoms, tiek kasdienai. Aukščiausios kokybės Akoya perlų vėrinys (5,5-6,5 mm) su balto aukso užsegimu. 111 vnt. vienodo dydžio ir spindesio akoyos perlų vėrinys, 75 cm ilgio, su išskirtiniu itališko dizaino balto aukso užsegimu. Prabanga ir elegancija viename vėrinyje. "Fashion Gold" juvelyrikos namų meistrų sukurtas - puošmena išskirtiniam stiliui.

   FASHION GOLD

   Geltono aukso auskarai su perlais 11.5 mm ir deimantais (0.11 ct)

   1 350,00 €

   Modernaus dizaino auksiniai auskarai rinkutės transformeriai ir užkabinami pakabukai su 11.5 mm perlais ir deimantais. Šis dizainas unikalus tuo, kad galima keisti auskarų dizainą kasdien. Jeigu norite subtilaus auskarų dizaino, galite nenešioti pakabukų su perlais ir tiesiog užsidėti deimantines rinkutes.

    FASHION GOLD

    Auksiniai auskarai su 9 mm perlais ir deimantais (0.22 ct)

    1 350,00 €

    Modernaus dizaino auksiniai auskarai rinkutės transformeriai ir užkabinami pakabukai su perlais 9 mm ir deimantais. Šis dizainas unikalus tuo, kad galima keisti auskarų dizainą kasdien. Jeigu norite subtilaus auskarų dizaino, galite nenešioti pakabukų su perlais ir tiesiog užsidėti deimantines rinkutes.

     FASHION GOLD

     Auksiniai auskarai su perlais ir deimantais (9 mm, 0.18 ct)

     1 500,00 €

     Modernaus dizaino auksiniai auskarai rinkutės transformeriai ir užkabinami pakabukai su perlais 9 mm ir deimantais. Šis dizainas unikalus tuo, kad galima keisti auskarų dizainą kasdien. Jeigu norite subtilaus auskarų dizaino, galite nenešioti pakabukų su perlais ir tiesiog užsidėti deimantines rinkutes.Tinka kasdienai ir ypatingoms progoms, išskirtinam stiliui.

      FASHION GOLD

      Auksiniai auskarai su perlais 12 mm ir deimantais (0.06 ct)

      2 400,00 €

      Modernaus dizaino auksiniai auskarai rinkutės transformeriai ir užkabinami pakabukai su 12 mm perlais ir deimantais. Šis dizainas unikalus tuo, kad galima keisti auskarų dizainą kasdien. Jeigu norite subtilaus auskarų dizaino, galite nenešioti pakabukų su perlais ir tiesiog užsidėti deimantines rinkutes.