Žiedai su brangakmeniais

FASHION GOLD

Gamtos topazas - balto aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

415,00 €

Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

  FASHION GOLD

  Gamtos topazas - geltono aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

  415,00 €

  Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

   FASHION GOLD

   0.08 ct žiedas su mėlynais safyrais

   420,00 €

   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,08 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   • Nauja
   FASHION GOLD

   Sužadėtuvių žiedas su safyrais „Mano laimė"

   440,00 €

   Kvadratinio safyro ir deimantų žiedas su moderniu dizainu. Safyras įremtas į auksinį remelį, deimantai sudėti į linijas iš abiejų pusių, kaip safyro tęsinys. Puikiai tinka sužadėtuvėms ir kasdienai, pridėdamas prabangos akcentą jūsų stilui.

    FASHION GOLD

    Gamtos safyras - balto aukso žiedas su safyru ir deimantais (0,17 ct)

    490,00 €

    Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos safyru ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

     FASHION GOLD

     0.28 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

     490,00 €

     Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,28 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

     • Nauja
     FASHION GOLD

     0.29 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

     490,00 €

     Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,29 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

     • Nauja
     FASHION GOLD

     0.27 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

     490,00 €

     Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,27 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

     • Nauja
     FASHION GOLD

     Gamtos rubinas - geltona aukso žiedas su rubinu ir deimantais (0,17 ct)

     490,00 €

     Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos rubinu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

      FASHION GOLD

      Gamtos rubinas - balto aukso žiedas su rubinu ir deimantais (0,17 ct)

      490,00 €

      Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos rubinu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

       FASHION GOLD

       Gamtos safyras - geltono aukso žiedas su safyru ir deimantais (0,17 ct)

       490,00 €

       Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos safyru ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

        FASHION GOLD

        Gamtos smaragdas - balto aukso žiedas su smaragdu ir deimantais (0,17 ct)

        490,00 €

        Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos smaragdu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

         FASHION GOLD

         Gamtos smaragdas - geltono aukso žiedas su smaragdu ir deimantais (0,17 ct)

         490,00 €

         Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltonos spalvos žiedas su apvalios formos smaragdu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

          FASHION GOLD

          0.07 ct žiedas su safyrais ir deimantais

          510,00 €

          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,07 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          • Nauja
          FASHION GOLD

          0.42 ct žiedas su mėlynais safyrais

          530,00 €

          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,42 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          • Nauja
          FASHION GOLD

          0.12 ct žiedas su safyrais ir deimantais

          550,00 €

          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          • Nauja
          FASHION GOLD

          0.16 ct žiedas su mėlynais safyrais

          590,00 €

          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,16 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          • Nauja
          FASHION GOLD

          0.18 ct žiedas su safyrais ir deimantais

          590,00 €

          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,18 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          • Nauja
          FASHION GOLD

          0.14 ct žiedas su safyrais ir deimantais

          605,00 €

          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,14 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          • Nauja
          VISCONTI

          Rubininė širdis - aukso žiedas su širdelės formos rubinu ir deimantais (1,20 ct)

          615,00 €

          Įsikūnijęs meilės ir aistros simbolis - aukso žiedas su unikalia širdelės formos rubinu ir blizgančiais deimantais. Širdelės formos rubinas kvepia romantika, elegantiški deimantai papildo eleganciją. Tai puiki dovana ypatingai proga arba sau - tiesiog dėvint kasdien, pridėsiant dovanos prasmę ir išskirtinumą jūsų gyvenime. Tinka kasdieniam dėvėjimui, sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms, pridedant elegancijos ir išskirtinumo jūsų stiliui.

           FASHION GOLD

           Safyro lašas - balto aukso žiedas su Lašo formos safyru ir deimantais (0,71 ct)

           650,00 €

           Įsijunkite į paslaptingą pasaulį su balto aukso žiedu. Lašo formos safyras, kiekvienas akimirką žiba nauju spalvų pasauliu, o smulkūs aplink deimantai subtiliai apgaubia safyrą, padedant ji padaryti ryškesnė ir didingesnė. Modernus ir klasikinis dizainas traukia akis - tinka kasdieniam dėvėjimui, sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms, pridedant elegancijos ir išskirtinumo jūsų stiliui.

           • Turime vietoje