Sužadėtuvių žiedų tendencijos 2020 metams

Drauge su Kalėdomis startuoja ir sužadėtuvių sezonas. Daug jų įvyksta per didžiąsias žiemos šventes, Naujųjų metų išvakarėse, netrukus atkeliauja pasipiršti tobulai tinkanti Valentino diena, o paskui svaiginančiais gamtos peizažais užlieja pavasaris, kai įstabios gamtos apsuptyje taip pat įvyksta daug sužadėtuvių. Todėl jei ir Jūs planuojate artimu metu pasipiršti savo išrinktajai, pasirūpinkite stilingu, dailiu sužadėtuvių žiedu. O kokie sužadėtuvių žiedai madingi šiais metais? Pateikiame kelias karščiausias tendencijas!

 

Geltonas auksas

 

Į madą sparčiu žingsniu grįžta geltonas auksas. Jei kurį laiką daugelis žavėjosi platina ir balto aukso spindesiu, o pernai madingas buvo raudonas auksas, tai šiemet atiduodame duoklę klasikai. Geltonas auksas atrodo labai prabangiai, todėl papuoš kiekvienos būsimos nuotakos ranką. Šios spalvos auksas apjungia eleganciją, prabangą ir žavingą blizgesį.

 

Unikalumas

 

Ne paslaptis, kad populiarūs yra netradiciniai žiedai, išsiskiriantys savita istorija, originalia forma ar neįprastais brangakmeniais. Nors deimantai neužleidžia aukščiausių pozicijų, sparčiai populiarėja sužadėtuvių žiedai su smaragdais, juodaisiais deimantais. Ypač sveikintinos unikalios, netradicinės brangakmenių formos.

 

Išskirtinė klasika

 

Pastebima tendencija, jog net tada, kai prioritetu laikoma klasikinė deimanto forma, nuotakos vis vien trokšta šio to įmantresnio. Puikiu sprendimu tampa kitoks brangakmenio pateikimas, pavyzdžiui, akmenukų juosta per visą žiedo perimetrą, jų išdėstymas šachmatų tvarka, o ne vienas šalia kito ir panašiai.

 

Keli akmenys

 

Manoma, jog 2020 m. ryškės trimis ar net daugiau brangakmenių puoštų žiedų paklausa. Tikima, jog trijulė simbolizuoja poros praeitį, dabartį ir ateitį, tad tai – labai prasmingas pasirinkimas.

 

Spalvoti brangakmeniai

 

Norintys kažko ryškesnio, drąsaus ir išskirtinio turi platų pasirinkimą. Jiems gali puikiai tikti sužadėtuvių žiedai su spalvotais brangakmeniais: rubinais, smaragdais, safyrais, topazais ir kt. Pasitelkite kūrybiškumą, įvertinkite būsimos sužadėtinės stilių ir rinkitės sodriai raudonų, žalių, geltonų, mėlynų, melsvų ar kitų spalvų akmenukų linijas ar išskirtines kompozicijas.

 

Klasikiniai žiedai

 

Klasika visuomet madinga, todėl jei esate jos gerbėjas, drąsiau rinkitės klasikinį sužadėtuvių žiedą su iškilusiu brangakmeniu. Minimalizmas ir subtilumas dovanoja neapsakomą elegancijos bei rafinuotumo derinį.

 

„Halo“ žiedai

 

Dar viena šių metų tendencija – „halo“ modelio žiedai sužadėtuvėms. Masyvų, didelį brangakmenį supantys mažyčiai briliantai sukuria nepaprastai efektingą ir solidų įvaizdį, todėl bus tobulas variantas trokštantiems prabangos. Taigi jos mylėtojai šiais metais tikrai turės iš ko pasirinkti.

 

Minimalizmas

 

Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai vėl ant bangos ir vargu, ar jie kada taps nemadingi. Nors jų populiarumas banguoja, šis pasirinkimas visada bus stilingas. Jų šūkis „mažiau yra daugiau“ puikiai pasiteisina, ypač žvelgiant į subtiliai derinamus ryškius akmenukus, sudarančius tvarkingas linijas.

 

Skirtingos formos

 

Ovalo ir kriaušės formų deimantai yra vieni populiariausių, o šiemet pastebima visiškai nauja formų įvairovė – verta atkreipti dėmesį į šešiakampius ir trikampio formos deimantus.

 

Derėjimas

 

Kalbant apie derėjimą, populiarėja tendencija gaminti to paties dizaino sužadėtuvių ir vestuvių žiedus, taip sudarant galimybę juos nepriekaištingai suderinti ir visą laiką nešioti drauge.

 

Pasirinkite, kurie naujausių tendencijų vėjai yra Jums priimtiniausi ir išsirinkite stilingą, įstabų sužadėtuvių žiedą būsimai sužadėtinei.

Share this post