Juvelyrika su pusbrangiais akmenimis

FASHION GOLD

Gamtos topazas - geltono aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

415,00 €

Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

  FASHION GOLD

  Gamtos topazas - balto aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

  415,00 €

  Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

   FASHION GOLD

   1.12 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

   810,00 €

   Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

    FASHION GOLD

    1.04 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

    1 100,00 €

    Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 1.04 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

     FASHION GOLD

     1.99 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

     1 100,00 €

     Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,99 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

      FASHION GOLD

      Auksiniai auskarai su perlais 9 mm ir deimantais (0.12 ct)

      1 200,00 €

      Modernaus dizaino auksiniai auskarai rinkutės transformeriai ir užkabinami pakabukai su 9 mm perlais ir deimantais. Šis dizainas unikalus tuo, kad galima keisti auskarų dizainą kasdien. Jeigu norite subtilaus auskarų dizaino, galite nenešioti pakabukų su perlais ir tiesiog užsidėti deimantines rinkutes.

       FASHION GOLD

       Geltono aukso auskarai su perlais 11.5 mm ir deimantais (0.11 ct)

       1 350,00 €

       Modernaus dizaino auksiniai auskarai rinkutės transformeriai ir užkabinami pakabukai su 11.5 mm perlais ir deimantais. Šis dizainas unikalus tuo, kad galima keisti auskarų dizainą kasdien. Jeigu norite subtilaus auskarų dizaino, galite nenešioti pakabukų su perlais ir tiesiog užsidėti deimantines rinkutes.

        FASHION GOLD

        Auksiniai auskarai su 9 mm perlais ir deimantais (0.22 ct)

        1 350,00 €

        Modernaus dizaino auksiniai auskarai rinkutės transformeriai ir užkabinami pakabukai su perlais 9 mm ir deimantais. Šis dizainas unikalus tuo, kad galima keisti auskarų dizainą kasdien. Jeigu norite subtilaus auskarų dizaino, galite nenešioti pakabukų su perlais ir tiesiog užsidėti deimantines rinkutes.