Papuošalai su rubinais

FASHION GOLD

Gamtos rubinas - geltona aukso žiedas su rubinu ir deimantais (0,17 ct)

490,00 €

Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos rubinu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

  FASHION GOLD

  Gamtos rubinas - balto aukso žiedas su rubinu ir deimantais (0,17 ct)

  490,00 €

  Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos rubinu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

   VISCONTI

   Rubininė širdis - aukso žiedas su širdelės formos rubinu ir deimantais (1,20 ct)

   615,00 €

   Įsikūnijęs meilės ir aistros simbolis - aukso žiedas su unikalia širdelės formos rubinu ir blizgančiais deimantais. Širdelės formos rubinas kvepia romantika, elegantiški deimantai papildo eleganciją. Tai puiki dovana ypatingai proga arba sau - tiesiog dėvint kasdien, pridėsiant dovanos prasmę ir išskirtinumą jūsų gyvenime. Tinka kasdieniam dėvėjimui, sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms, pridedant elegancijos ir išskirtinumo jūsų stiliui.

    VISCONTI

    AUSKARAI „RUBINAI“

    1 030,00 €

    Klasikinio dizaino itin prabangūs auskarai su rubinais ir deimantais, kuriuos kūrė Italijos kompanija „Mirco Visconti“