Originalios sužadėtuvės: kada ir kur?

Šiais laikais visose gyvenimo srityse turime neaprėpiamas galimybes, daugybę pasirinkimų, tad dažnu atveju ieškome originalių, nekasdienių sprendimų. Ne išimtis ir sužadėtuvės. Sužadėtuvių žiedas – nuostabi dovana, bet jau retą moterį sužavės kuklus priklaupimas ant kelio romantiškos vakarienės metu namuose ar vaikštant parke. Todėl nenuostabu, jog šiandien vyrai verčiasi per galvas ne tik ieškodami tobulo sužadėtuvių žiedo, bet ir planuodami piršlybų scenarijų. Tad kaip pasipiršti? Pateikiame idėjų, kada ir kur pasipiršti, kad įvykis būtų nepamirštamas.

Kalėdos

Šios jaukios ir gražios žiemos šventės neįmanoma nepaminėti šiame kontekste. Artėjančios Kalėdos yra puiki proga keliauti į juvelyrinių dirbinių salonus ir įsigyti tobulą sužadėtuvių žiedą savo išrinktajai. Stebuklu, grožiu ir jaukumu alsuojančios šventės suteikia daug galimybių pasirinkti, kaip norite pasipiršti ir kaip turėtų būti įteiktas sužadėtuvių žiedas. Galbūt įpakuosite žiedelį ir padėsite po eglute? O gal įduosite „Kalėdų Seneliui“, kad pristatytų dovaną išrinktajai? Begalę sentimentų sukelia sužadėtuvės prie šventinio stalo, prie kurio susirenka būrys artimiausių ir brangiausių žmonių.

Kalbant apie Kalėdas, verta paminėti ir Naujuosius metus. Pastarieji asocijuojasi su nauja pradžia, todėl versti naują gyvenimo lapą ir pakeisti savo santykių statusą – itin tinkamas metas.

Kelionė

Greičiausiai žinote, kokią šalį nori aplankyti Jūsų išrinktoji. Todėl jei tik turite galimybę, įteikite kelialapį judviem ta kryptimi. Gavusi tokią dovaną būsimoji sužadėtinė tikrai nesitikės gauti dar vienos, o juo labiau tokios ypatingos – sužadėtuvių žiedo, todėl tai bus netikėta ir jaudinanti staigmena.

Jei neturite laiko ar finansinių galimybių brangiai ir ilgesnei kelionei, sužadėtuvėms idealiai tiks romantika alsuojantys, įstabūs Europos miestai, pavyzdžiui, Roma, Praha, Budapeštas, Viena. Žinoma, tinka ir meilės miesto titulu besipuikuojantis Paryžius. Čia įteiktas sužadėtuvių žiedas taps šimtmečius siekiančios tradicijos dalimi.

Piršlybos danguje

Tokiai idėjai įgyvendinti Jums tereikės susiplanuoti skrydį oro balionu. Ši pramoga visuomet priskiriama prie vienos romantiškiausių, todėl sužadėtuvėms bus tiesiog tobula. Kur kas labiau romantikos įspūdį sustiprins atidžiai pasirinktas skrydžio laikas – labai tiktų saulėtekis arba saulėlydis.

Kino teatras

Sakysite, banalu? Visai ne! Ar žinote, kad kino teatre galima užsakyti norimą sužadėtuvių tekstą tame milžiniškame ekrane? Tik pagalvokite, to Jūsų išrinktoji tikrai nesitikės.

Tiesa, norėdami pasipiršti stebint miniai žmonių, su užrašu didžiuliame ekrane, galite rinktis ne tik kino teatrą, bet ir sporto varžybas, jei abu esate krepšinio ar futbolo gerbėjai ir drauge vaikštote stebėti varžybų.

Sudainuokite serenadą!

Sužadėtuvių žiedas, romantika, meile alsuojanti muzika... Perkelkite muilo operų scenarijų į realybę. Jei turite dainininko gyslelę, sudainuokite pats, kitu atveju galite pasamdyti profesionalus. Bet tai bus įstabu, netikėta ir tikrai įsimintina. Tiesa, ne tik Jūsų merginai, bet ir kaimynams.

Saldūs prisiminimai

Moterims labai svarbūs jausmai ir prisiminimai, todėl jos ypatingai vertina pirmojo pasimatymo, pirmojo bučinio ir panašias vietas. Tad grįžkite į praeitį, į savo santykių pradžią ir pasipirškite vienoje iš vietų, kuri yra ypatinga Jūsų bendros istorijos kontekste.

Na, o planuodami, kur pasipiršti ir kaip pasipiršti merginai, nepamirškite pasirūpinti pačiu svarbiausiu dalyku – žiedu. Sužadėtuvių žiedas yra ypatingas akcentas, todėl jį rinkitės atsakingai, pasikliaukite juvelyrikos salonų specialistų patarimais.

Share this post