Sužadėtuvių žiedai 2020: geltonas auksas ir deimantai

Nuotraukų dalinimosi socialinė platforma „Pinterest“ pasidalino duomenimis, jog kiekvienų metų gale sužadėtuvių žiedų nuotraukų paieška tradiciškai šokteli net keturiasdešimčia procentų. Kaip pastebi socialinio tinklo administratoriai, liepos–sausio mėnesių laikotarpis yra tikras sužadėtuvių sezonas, o Kalėdos – populiariausia proga piršlyboms. Nors klasikiniai modeliai bei sužadėtuvių žiedai su deimantu išlieka populiarūs, tačiau, kaip ir kasmet, 2020 m. išryškės keletas naujų tendencijų. Jomis sekdami galite išsiskirti iš gausios sužadėtinių minios. Taigi, aptarkime jas plačiau.

 

Daugiau nei vienas deimantas

 

Taip, deimantai niekur nedings ir 2020-aisiais metais, juk jie geriausi moterų draugai, ar ne? Visgi, tendencijos šiek tiek pasikeis ir brangakmenių pasaulyje. Kitais metais, tikėtina, nebematysite tik vieno didelio ar mažesnio deimanto ant žiedo lankelio. Viso to kaltininke galima įvardinti Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos narę Megan Markl, kuriai princas Haris sužadėtuvių proga padovanojo ne vienu, tačiau keletu deimantų dekoruotą žiedą.

Skirtingų formų ir dydžių deimantai, suderinti tarpusavyje, demonstruos sužadėtinių kūrybiškumą artėjančiais metais. Sužadėtuvių žiedai su deimantu, aplink kurį išdėstyti dar keli deimantukai, atrodo unikaliai, įtaigiai ir netgi žaismingai. Pasiruoškite deimantų blizgesiui!

 

Suasmeninti žiedai

 

Megan Markl siejama ne tik su nauja deimantų tendencija. Ji taip pat sulaužė tabu, jog žiedai negali būti keičiami ar tobulinami, kuomet savąjį po kiek laiko šiek tiek patobulino – auksinį lankelį jį pakeitė lankeliu, padengtu smulkiais, spindinčiais deimantukais. Tai ji padarė sūnaus gimimo proga. Šis veiksmas lėmė, jog 2020 m. matysite sužadėtuvių žiedus, kurie simbolizuoja unikalias poros istorijas ir individualius gyvenimo įvykius.

Dėl to juvelyrai turėtų pasiruošti antplūdžiui moterų, kurios ateis su prašymais pakeisti jų žiedus. Kita vertus, juk stilius ir skonis keičiasi bėgant metams, tad kodėl negali keistis ir sužadėtuvių žiedas? Kas moteriai tiko, kai jai buvo 20 m., nebūtinai derės prie jos stiliaus jai perlipus keturiasdešimtmetį.

 

Keletas žiedų

 

Šiandien sužadėtuvių žiedai su deimantu kuriami turint galvoje, kad jie bus derinami prie kitų žiedų. Juk dabar populiaru sužadėtuvinį žiedą nešioti kartu su vestuviniu. Na o 2020 m. pastebėsite, kad moterys nešioja ne du, o net tris žiedus, suderintus tarpusavyje. Šių žiedų kombinavimas gali sukurti net keletą skirtingų įvaizdžių, kurie tiks skirtingoms progoms.

 

Geltono aukso sugrįžimas

 

Nors pastaruoju metu buvo galima pastebėti, kaip vyrai savo moterims rinko sidabro spalvos sužadėtuvių žiedus, 2020 bus metai, kuomet auksas vėl puoš moteriškus pirštus. Auksinis lankelis ir didelė deimanto galvutė – tai klasika, alsuojanti elegancija ir prabanga.

 

Kitokios formos

 

Pastaruoju metu įprasto moterų rankų vaizdo dalimi buvo sužadėtuvių žiedai su deimantu, kurio forma – ovalas. Vis dėlto kitąmet deimantai įgaus naujas formas, tokias kaip kriaušė, aštuonkampis, rombas bei kitos. Jos sukuria optinę iliuziją, dėl kurios deimantai atrodo didesni nei yra iš tikrųjų, todėl tokie žiedai atrodo itin prabangiai.

Sužadėtuvių žiedai nebėra tik įsipareigojimo simbolis. Jie tapo būdu išreikšti savo poros individualumą, todėl nenumokite ranka ir nepirkite pirmo pasitaikiusiojo. Pagalvokite, kas galėtų patikti jūsų antrajai pusei bei kokius papuošalus ji nešioja su malonumu, atsižvelkite į tendencijas ir priklaupkite ant kelio drąsiai!

Share this post