Sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais pagal Zodiako ženklą

Sužadėtuvių žiedas – amžinybės, pasižadėjimo, meilės simbolis, todėl nenuostabu, kad jo pasirinkimas yra atsakingas procesas, iš vyro pareikalaujantis atsidavimo ir dėmesio. Jei nusprendėte rinktis sužadėtuvių žiedą su spalvotu brangakmeniu, tikslinga atsižvelgti į išrinktosios Zodiako ženklą – toks žiedelis bus dar prasmingesnis, jis taps sėkmės ir laimės talismanu. Tad ar žinote, koks brangakmenis tinka pagal Zodiaką Jūsų merginai?

Avinas

Jei išrinktoji gimusi po Avino ženklu, tobulas pasirinkimas bus sužadėtuvių žiedas su deimantu, sodriu raudoniu žavinčiu rubinu ar neapsakomo mėlynumo safyru. Nešiojami ant avino rankos šie brangakmeniai dar geriau atskleis savo stipriąsias savybes. Tikima, jog Aviną jie saugo nuo neigiamų dalykų, padeda nusiraminti, susivaldyti, suteikia reikiamos ramybės.

Jautis

Po Jaučio ženklu gimusioms moterims puikiai tinka sužadėtuvių žiedai su smaragdu: įstabi akmens žaluma sužavės būsimą nuotaką, suteiks jai kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Jaučio ženklo atstovei tiks ir turkis, it magnetas traukiantis meilę, laimę, sėkmę.

Dvyniai

Žiedai su brangakmeniais, konkrečiai – su topazu ir agatu, yra tobulas pasirinkimas Dvyniams. Šie akmenukai Dvynių ženklo atstovus sutelkia, ramina, padeda siekti aukštumų karjeros srityje ir puoselėti ilgalaikius santykius šeimoje. Dėl pastarojo aspekto sužadėtuvėms tokie žiedai – tobulas variantas. Tiesa, Dvynių ženklo atstovei labai tiktų ir sužadėtuvių žiedas su granatu.

Vėžys

Jei Jūsų išrinktoji gimusi vidurvasary, po Vėžio ženklu, tuomet sužadėtuvių žiedai su perlu arba smaragdu tiks idealiai. Jie turi galių saugoti šio ženklo atstovus nuo streso, kurio Vėžiukėms dėl jų jautrumo tikrai netrūksta. Taip pat šie brangakmeniai saugo nuo neigiamos energijos, liūdesio, padeda atsiskleisti talentui.

Liūtas

Ieškote sužadėtuvių žiedo su brangakmeniais Liūto ženklo atstovei? Tuomet ilgai nesukite galvos – rinkitės žiedelį su gintarais, topazu. Nors gintaras yra laimės nešėjas kone kiekvienam, Liūtams šis akmenukas ypač tinka. Liūto ženklo atstovei gintaras bus neabejotinas sėkmės, laimės talismanas ir gyvenimo pilnatvės garantas.

Mergelė

Šio ženklo atstovėms labai tiks sužadėtuvių žiedas su topazu, agatu, bet tobuliausias pasirinkimas bus nefritas, kuris Mergelėms daro ypač didelę teigiamą įtaką. Tai bus nepriekaištingas talismanas, efektyviai saugantis Mergelės ženklo atstovę nuo ligų, pavojų, suteikiantis jėgų, padedantis gyventi santarvėje ir palaikyti puikius santykius su pačiais artimiausiais.

Svarstyklės

Jūsų išrinktoji gimusi po Svarstyklių ženklu? Tuomet dėmesį turėtų traukti sužadėtuvių žiedas su opalu arba akvamarinu. Opalas bus tikras ramybės ir harmonijos gyvenime garantas, o akvamarinas suteiks pastovumo, kurio neretai Svarstyklių gyvenime stokojama dėl jų permainingo charakterio. Tiesa, jei Jus žavi safyrų mėlis, tai irgi būtų geras pasirinkimas Svarstyklėms – saugos nuo pavydo ir piktų kėslų.

Skorpionas

Stebinančio melsvumo akvamarinas ir sodriu raudoniu užburiantis granatas – tai akmenys, kurie tobulai tiktų Skorpionei. Akvamarinas teigiamai veiks nervų sistemą, ramins ir suteiks harmonijos, o granatas padės vystyti lyderės savybes, tad bus talismanas kopiant karjeros laiptais.

Šaulys

Po Šaulio ženklu gimusiai moteriai nepaprastai tiks sužadėtuvių žiedai su turkiu ar topazais. Pastarieji šio ženklo atstovei suteiks pasitikėjimo, jėgų siekti savo tikslų, įgyvendinti sumanymus ir puoselėti santykius. Dar vienas ne ką prastesnis pasirinkimas – violetine spalva užburiantis ametistas.

Ožiaragis

Jūsų išrinktosios Zodiako ženklas Ožiaragis? Tuomet turite gana platų pasirinkimą – puikiai tiks sužadėtuvių žiedai su rubinais, granatais bei opalais. Šie akmenukai metų pradžioje gimusią Jūsų išrinktąją ramins, padės karjeros srityje, teigiamai veiks miegą, padės nugalėti sunkiose situacijose.

Vandenis

Vandenėms rinkite sužadėtuvių žiedelį su ametistu arba safyru. Pastarieji pritrauks sėkmę ir meilę, saugos nuo piktų minčių, pavydo.

Žuvys

Po Žuvų ženklu gimusiai moteriai įteikite žiedą su perlais, ametistu arba akvamarinu. Jie saugos Žuvis, atsižvelgiant į itin didelį jų jautrumą, leis išlaikyti energiją, ramins. Perlai bus tobula apsauga nuo liūdesio, ašarų ir negandų.

 

Taigi, koks Jūsų išrinktosios Zodiako ženklas? Sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais labai dažnai renkami atsižvelgiant į šį kriterijų. Padovanokite išrinktajai dvigubą dovaną – meilės, pasižadėjimo simbolį ir sėkmę traukiantį talismaną.

Share this post