Pusė žiedo

FASHION GOLD

Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

550,00 €

Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

 • Turime vietoje
FASHION GOLD

Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

550,00 €

Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

 • Turime vietoje
FASHION GOLD

Žiedas su deimantais - Deimantinė juostelė 0.42 karatai

1 200,00 €

Deimantinė juostelė - auksinis žiedas su 0,42 karato deimantais iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Lietuvos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Lietuvoje - pagal aukščiausius standartus.

  FASHION GOLD

  Žiedas iš platinos su 0,42 karato deimantu - Deimantinė juostelė

  1 300,00 €

  Deimantinė juostelė - žiedas iš platinos su 0,42 karato deimantu išsidėstę iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

   FASHION GOLD

   Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų harmonija (0,65 ct)

   1 390,00 €

   Deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

    FASHION GOLD

    Žiedas su deimatais "Deimantinė juostelė 16"

    1 519,00 €

    Balto aukso žiedas su tikrais deimantais aplink pusę žiedo vadinamas deimantine juostele - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką arba pradžiuginkite juo kitomis progomis.

     FASHION GOLD

     Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų auksas (0,50 ct)

     1 990,00 €

     Auksinė deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

      FASHION GOLD

      Geltono aukso deimantinė juostelė - Deimantų kelias (1,68 ct)

      2 850,00 €

      Geltono aukso deimantinė juostelė, išpuošta prabangiais deimantais, kurie sudaro žėrinčią ir blizgančią liniją ant jūsų piršto. Šis deimantinis žiedas yra puikus pasirinkimas dėvėti kartu su kitais žiedais, ar tai būtų sužadėtuvės, vestuvės ar kiti ypatingi momentai. Jo elegantiškas dizainas leidžia jį nešioti kasdien ir yra idealus derinys su ypatingomis progomis.

       FASHION GOLD

       Balto aukso deimantinė juostelė - Deimantų kelias (1,68 ct)

       2 890,00 €

       Balto aukso deimantinė juostelė, išpuošta prabangiais deimantais, kurie sudaro žėrinčią ir blizgančią liniją ant jūsų piršto. Šis deimantinis žiedas yra puikus pasirinkimas dėvėti kartu su kitais žiedais, ar tai būtų sužadėtuvės, vestuvės ar kiti ypatingi momentai. Jo elegantiškas dizainas leidžia jį nešioti kasdien ir yra idealus derinys su ypatingomis progomis.

        FASHION GOLD

        Žiedas su deimantais - Deimantinė juostelė 1.60 karatai

        3 800,00 €

        Deimantinė juostelė - auksinis žiedas su 1,60 karato deimantais iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.