Pusė žiedo

FASHION GOLD

0.08 ct žiedas su mėlynais safyrais

420,00 €

Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,08 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

  FASHION GOLD

  0.07 ct žiedas su safyrais ir deimantais

  510,00 €

  Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,07 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   FASHION GOLD

   0.42 ct žiedas su mėlynais safyrais

   530,00 €

   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,42 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

    FASHION GOLD

    Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

    550,00 €

    Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

    • Turime vietoje
    FASHION GOLD

    Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

    550,00 €

    Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

    • Turime vietoje
    FASHION GOLD

    0.12 ct žiedas su safyrais ir deimantais

    550,00 €

    Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

     FASHION GOLD

     0.18 ct žiedas su safyrais ir deimantais

     590,00 €

     Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,18 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

      FASHION GOLD

      0.16 ct žiedas su mėlynais safyrais

      590,00 €

      Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,16 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

       FASHION GOLD

       0.14 ct žiedas su safyrais ir deimantais

       605,00 €

       Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,14 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

        FASHION GOLD

        0.36 ct žiedas su safyrais ir deimantais

        850,00 €

        Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,36 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

         FASHION GOLD

         0.19 ct žiedas su safyrais ir deimantais

         900,00 €

         Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,19 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          FASHION GOLD

          1.70 ct žiedas su mėlynais safyrais

          900,00 €

          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,70 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

           FASHION GOLD

           0.30 ct žiedas su safyrais ir deimantais

           990,00 €

           Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,30 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

            FASHION GOLD

            0.40 ct žiedas su safyrais ir deimantais

            1 050,00 €

            Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,40 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

             FASHION GOLD

             0.47 ct žiedas su safyrais, rubinais ir deimantais

             1 200,00 €

             Auksinė juostelė su mėlynais safyrais, rubinais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,47 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

              FASHION GOLD

              Žiedas su deimantais - Deimantinė juostelė 0.42 karatai

              1 200,00 €

              Deimantinė juostelė - auksinis žiedas su 0,42 karato deimantais iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Lietuvos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Lietuvoje - pagal aukščiausius standartus.

               FASHION GOLD

               0.65 ct žiedas su safyrais ir deimantais

               1 250,00 €

               Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,65 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                FASHION GOLD

                0.31 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                1 250,00 €

                Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,31 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                 FASHION GOLD

                 Žiedas iš platinos su 0,42 karato deimantu - Deimantinė juostelė

                 1 300,00 €

                 Deimantinė juostelė - žiedas iš platinos su 0,42 karato deimantu išsidėstę iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                  FASHION GOLD

                  Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų harmonija (0,65 ct)

                  1 390,00 €

                  Deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

                   FASHION GOLD

                   0.82 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                   1 450,00 €

                   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,82 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                    FASHION GOLD

                    1.15 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                    1 500,00 €

                    Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,15 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                     FASHION GOLD

                     0.56 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                     1 500,00 €

                     Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,56 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                      FASHION GOLD

                      0.55 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                      1 500,00 €

                      Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,55 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                       FASHION GOLD

                       Žiedas su deimatais "Deimantinė juostelė 16"

                       1 519,00 €

                       Balto aukso žiedas su tikrais deimantais aplink pusę žiedo vadinamas deimantine juostele - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką arba pradžiuginkite juo kitomis progomis.

                        FASHION GOLD

                        0.83 ct žiedas su mėlynais safyrais

                        1 600,00 €

                        Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,83 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                         FASHION GOLD

                         Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų auksas (0,50 ct)

                         1 990,00 €

                         Auksinė deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

                          FASHION GOLD

                          1.68 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                          2 150,00 €

                          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,68 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                           FASHION GOLD

                           0.52 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                           2 350,00 €

                           Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,52 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                            FASHION GOLD

                            0.73 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                            2 400,00 €

                            Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,73 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                             FASHION GOLD

                             Geltono aukso deimantinė juostelė - Deimantų kelias (1,68 ct)

                             2 850,00 €

                             Geltono aukso deimantinė juostelė, išpuošta prabangiais deimantais, kurie sudaro žėrinčią ir blizgančią liniją ant jūsų piršto. Šis deimantinis žiedas yra puikus pasirinkimas dėvėti kartu su kitais žiedais, ar tai būtų sužadėtuvės, vestuvės ar kiti ypatingi momentai. Jo elegantiškas dizainas leidžia jį nešioti kasdien ir yra idealus derinys su ypatingomis progomis.

                              FASHION GOLD

                              Balto aukso deimantinė juostelė - Deimantų kelias (1,68 ct)

                              2 890,00 €

                              Balto aukso deimantinė juostelė, išpuošta prabangiais deimantais, kurie sudaro žėrinčią ir blizgančią liniją ant jūsų piršto. Šis deimantinis žiedas yra puikus pasirinkimas dėvėti kartu su kitais žiedais, ar tai būtų sužadėtuvės, vestuvės ar kiti ypatingi momentai. Jo elegantiškas dizainas leidžia jį nešioti kasdien ir yra idealus derinys su ypatingomis progomis.

                               FASHION GOLD

                               0.88 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                               2 900,00 €

                               Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,88 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                FASHION GOLD

                                1.02 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                3 300,00 €

                                Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,02 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                 FASHION GOLD

                                 Žiedas su deimantais - Deimantinė juostelė 1.60 karatai

                                 3 800,00 €

                                 Deimantinė juostelė - auksinis žiedas su 1,60 karato deimantais iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                                  FASHION GOLD

                                  4.23 ct žiedas su mėlynais safyrais

                                  3 850,00 €

                                  Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 4,23 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                   FASHION GOLD

                                   2.45 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                   3 900,00 €

                                   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 2,45 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                    FASHION GOLD

                                    1.88 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                    4 350,00 €

                                    Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,88 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                     FASHION GOLD

                                     5.50 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                     4 400,00 €

                                     Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 5,50 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                      FASHION GOLD

                                      1.92 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                      4 500,00 €

                                      Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,92 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                       FASHION GOLD

                                       2.02 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                       6 900,00 €

                                       Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 2,02 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.