Visas ratu

Norite deimantinės juostelės su deimantais aplink visą žiedą ratu? Rinkitės Fashion Gold kokybė. Jau 30 metų Fashion Gold juvelyrikos namai gamina išskirtinius ir prabangius papuošalus ypatingoms progoms. Vienas iš populiarių juvelyrinių gaminių – deimantinės juostelės su deimantais aplink visą žiedą ratu (Eternity), kurios...

Norite deimantinės juostelės su deimantais aplink visą žiedą ratu? Rinkitės Fashion Gold kokybė.

Jau 30 metų Fashion Gold juvelyrikos namai gamina išskirtinius ir prabangius papuošalus ypatingoms progoms. Vienas iš populiarių juvelyrinių gaminių – deimantinės juostelės su deimantais aplink visą žiedą ratu (Eternity), kurios gali būti puiki dovana ypatingai progai, dovana sau bei dažnas pasirinkimas, kaip vestuvinis žiedas. Šios juostelės gaminamos pagal naujausios technologijas, naudojant tiek natūralius, tiek laboratorijoje užaugintus deimantus. Deimantinės juostelės su deimantais ratu yra itin populiarus pasirinkimas šiandien dėl savo išskirtinio grožio ir simbolinės reikšmės.

Kas yra deimantinės juostelės su deimantais ratu (Eternity)?

Deimantinės juostelės su deimantais ratu, dar žinomos kaip "Eternity" juostelės, yra papuošalai, kuriuose deimantai išdėstyti aplink visą žiedą. Šis žiedas simbolizuoja amžinybę, nes deimantų ratas neturi pradžios ir pabaigos. Tai puikus pasirinkimas vestuvėms, jubiliejams ar kitoms ypatingoms progoms, kai norima pabrėžti amžiną meilę ir ištikimybę.

Deimantų formų ir dydžių įvairovė

Fashion Gold siūlo deimantines juosteles su įvairių formų ir dydžių deimantais, kad kiekvienas klientas rastų savo tobulą papuošalą:

Įvairios formos: Fashion Gold siūlo deimantus įvairių formų, tai gali būti: klasikinis pasirinkimas - apvalūs briliantai, jie žėrį labiausiai, tačiau jeigu norite unikalaus, modernaus dizaino žiedo galime pagaminti su stačiakampiais deimantais (Emerald diamond), kvadratiniais deimantas arba princesės formos deimantais (Princess diamond), ovaliais deimantais (Oval diamond), lašo formos deimantais (Pear diamond), širdelės formos deimantais (Heart diamond), Asscher deimantais, Cushion deimantais, Marqiuse deimantais, Radiant deimantais. Šitos deimantų formos – suteikia žiedui unikalų blizgesį ir stilių.

Skirtingi dydžiai: Galite rinktis smulkius deimantus arba įspūdingų dydžių deimantus, viskas priklauso nuo jūsų norų ir biudžeto. Fashion Gold siūlo platų deimantų dydžių asortimentą, kad kiekvienas rastų tinkamą variantą.

Aukso spalvos: Deimantinės juostelės gaminamos iš įvairių aukso spalvų - geltono, balto ir raudono (rožinio) aukso. Kiekviena spalva suteikia žiedui savitą eleganciją ir stilių.

Dizainų įvairovė: Fashion Gold juvelyrai gali pagaminti deimantinės juostelės įvairių stilių – nuo klasikinio dizaino iki modernaus dizaino. Kiekviena juostelė yra unikali ir pagaminta pagal individualius užsakymus.

Natūralūs deimantai: Natūralūs deimantai nuo seniausių laikų buvo laikomi prabangos ir meilės simboliu. Jie yra ne tik nepakartojamai gražūs, bet ir turi gilias simbolines reikšmes. Deimantinės juostelės su natūraliais deimantais yra puikus pasirinkimas norint įamžinti svarbiausias gyvenimo akimirkas. Deimantai aukštos kokybės, tai ne tik emocinė vertė šeimai, tačiau gali būti investicija. Natūralūs deimantai dažnai laikomi gera investicija. Jų vertė laikui bėgant paprastai didėja, todėl jie ne tik puošia, bet ir gali būti vertingas turtas, perduodamas iš kartos į kartą.

Laboratorijoje užauginti deimantai: Laboratorijoje užauginti deimantai yra kartais pigesni nei natūralūs deimantai, todėl galite įsigyti didesnius ar geresnės kokybės deimantus už tą pačią kainą. Šie deimantai turi tokią pačią kokybę kaip ir natūralūs deimantai, todėl galite būti tikri dėl jų grožio ir patvarumo, bei prieinamos kainos. Laboratorijoje užauginti deimantai turi tokią pačią cheminę, fizinę ir optinę struktūrą kaip ir natūralūs deimantai, tačiau jų gamyba yra draugiškesnė aplinkai.

Fashion Gold juvelyrai gamina deimantinės juostelės tiek natūraliais, tiek su laboratorijoje užaugintais deimantais, kad pasiūlytų klientams platų pasirinkimą.

Kodėl rekomenduojame pasirinkti deimantinę juostelę su deimantais ratu (Eternity)?

Simbolinė Reikšmė: Deimantinės juostelės su deimantais ratu simbolizuoja amžiną meilę ir ištikimybę, todėl jos yra puikus pasirinkimas vestuvėms ir jubiliejams.

Išskirtinis Grožis: Deimantai, išdėstyti aplink visą žiedą, suteikia juostelei išskirtinį blizgesį ir eleganciją.

Aukšta Kokybė: Fashion Gold gamina šias juosteles pagal naujausias technologijas, naudodama tik aukštos kokybės medžiagas ir deimantus.

Priežiūra ir išlaikymas

Norint išlaikyti deimantinių juostelių su deimantais spindesį, būtina tinkamai ją prižiūrėti. Rekomenduojama reguliariai valyti juostelę šiltame vandenyje su muilu, naudojant minkštą šepetėlį. Atsižvelgiant į kasdieninį nusidėvėjimą, patariame kas metus atlikti profesionalų patikrinimą pas juvelyrą, todėl, kad nešiojant, deimantai atsilaisvina.

Kur įsigyti Fashion Gold deimantines deimantais ratu?

Fashion Gold juvelyrikos namai siūlo platų deimantinių juostelių su deimantais sustatytais ratu asortimentą, kurį galite rasti tiek jų fizinėse parduotuvėse, tiek internetu. Renkantis pardavėją, svarbu atkreipti dėmesį į jų reputaciją ir klientų atsiliepimus, kad būtumėte tikri dėl aukščiausios kokybės ir aptarnavimo.

Deimantinės juostelės su deimantais ratu (Eternity) iš Fashion Gold yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės, prabangaus ir simboliškai reikšmingo papuošalo. Jų išskirtinis grožis ir elegancija traukia akį, o aukšta kokybė ir preciziškas Fashion Gold juvelyro darbas užtikrina, kad šie papuošalai taps ne tik mados aksesuaru, bet ir vertinga šeimos relikvija. Išsirinkite savo tobulą deimantinę juostelę su deimantais ratu ir mėgaukitės prabanga bei elegancija kiekvieną dieną.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

700,00 €

Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

  FASHION GOLD

  1,60 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

  1 200,00 €

  Deimantinė juostelė - žiedas su 1,60 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą.

  • Turime vietoje
  FASHION GOLD

  Balto aukso žiedas su deimantais (1,21 ct)

  1 850,00 €

  Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,21 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

   FASHION GOLD

   Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (1,40 ct)

   2 520,00 €

   Unikali deimantinė juostelė - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

    FASHION GOLD

    Balto aukso žiedas su deimantais (1,41 ct)

    2 520,00 €

    Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,41 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

     FASHION GOLD

     Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (1,80 ct)

     2 990,00 €

     Unikali deimantinė juostelė (1,80 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

      FASHION GOLD

      Balto aukso žiedas su deimantais (1,81 ct)

      2 990,00 €

      Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,81 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

       FASHION GOLD

       Balto aukso žiedas su deimantais (2,21 ct)

       4 400,00 €

       Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,21 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

        FASHION GOLD

        Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (2,20 ct)

        4 400,00 €

        Unikali deimantinė juostelė (2,20 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

         FASHION GOLD

         Balto aukso žiedas su deimantais (2,51 ct)

         4 820,00 €

         Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,51 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

          FASHION GOLD

          Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (2,50 ct)

          4 820,00 €

          Unikali deimantinė juostelė (2,50 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

           FASHION GOLD

           6.50 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

           6 250,00 €

           Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 6.50 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

            FASHION GOLD

            Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (2,90 ct)

            6 275,00 €

            Unikali deimantinė juostelė (2,90 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

             FASHION GOLD

             Balto aukso žiedas su deimantais (2,91 ct)

             6 275,00 €

             Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2.91 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

              FASHION GOLD

              Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (3,40 ct)

              6 740,00 €

              Unikali deimantinė juostelė (3,40 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

               FASHION GOLD

               Balto aukso žiedas su deimantais (3,41 ct)

               6 740,00 €

               Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 3,41 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                FASHION GOLD

                Balto aukso žiedas su deimantais (3,61 ct)

                7 690,00 €

                Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 3.61 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                 FASHION GOLD

                 Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (3,60 ct)

                 7 690,00 €

                 Unikali deimantinė juostelė (3,60 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

                  FASHION GOLD

                  Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (4,20 ct)

                  10 330,00 €

                  Unikali deimantinė juostelė (4,20 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

                   FASHION GOLD

                   Balto aukso žiedas su deimantais (4,21 ct)

                   10 330,00 €

                   Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 4,21 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.