• Turime vietoje
melyno siulo apyranke
FASHION GOLD

Laimę nešantis mėlynas siūlas-apyrankė su deimantu (baltas auksas, minimalistinis)

55,00 €

Mėlyno siūlo apyrankė su minimalistinė balto aukso detalė ir natūraliu deimantu - ryškus derinys tarp spalvos, stiliaus ir elegancijos

Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


Kiekis

Ši apyrankė su mėlynų siulų, subtilia balto aukso detalė ir spindinčiu natūraliu deimantu žada pritraukti dėmesį. Jo išskirtinis dizainas ir prabangos švytėjimas suteikia ypatingą žavesį ir individualumą. Būkite nepakartojamai stilinga ir išskirtinė, dėvėdami šią apyrankę. Baltas švytėjimas - tai tikra prabangos ir stiliaus paslaptis, kuri sukuria spalvingą atmosferą ir pabrėžia jūsų asmenybės švytėjimą.

 

 

Mėlyno siūlo apyrankė tinka visom ypatingos progos, kaip dovana - vyrams, moterims ir vaikams. Gimtadieniams, krikštynoms, mamos dienai, vestuvėms, vestuvių metinėms ir draugystei palaikyti. Šį dovaną su deimantais suteikia ypatingą reikšmę ir prisiminimus visam gyvenimui. Deimantai, simbolizuojantys stiprią draugystę, pridės švytėjimo ir prabangos jūsų ypatingoms progoms. Rinkitės šį universalaus grožio aksesuarą, kuris visada neš laimę ir sustiprins draugystės ryšius.

 

Dydis reguliuojasi užsirašant. Apyrankę puošia ir išskirtiniu jos akcentu yra 0,01 ct dydžio natūralus deimantas (briliantas), įstatytąs į 585 prabos balto aukso apsodą.

Aukso detalės svoris 0,15 g.

Auksinės detalės dydis 2 mm, brilianto dydis 1,35 mm. 

Šventinis įpakavimas prabangioje papuošalų dėžutėje ir maišelyje - NEMOKAMAI. 

Charakteristika

Gamintojas
FASHION GOLD
Prekės kodas
FG0818026

Prekė detaliau

FG0818026
98 Prekės