Sužadėtuvių žiedas „Brangioji" su safyru
  FASHION GOLD

  Brangioji - Klasikinis geltono aukso sužadėtuvių žiedas su safyru

  199,00 €
  Prekės kodas
  W-222

  Geltono aukso sužadėtuvių žiedas su safyru. Klasikinis dizainas - šešių kojelių karūnelę su apvaliu safyru. Amžinas prisiminimas.

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Klasikinio dizaino geltono aukso sužadėtuvių žiedas su safuru. Geltono aukso lankelis išaukštintas prie šešių kojelių karūnelės, į kuria įnkrustuotas apvalios formos safyras. Tai ypatingas žiedas, primenantis šią akimirką visą gyvenimą

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikri brangakmeniai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,80-2,20 g

  Aukso spalva - geltona

  Safyro svoris - 0,15 ct

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. 

  Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W-222

  Prekė detaliau

  W-222
  10 Prekės