Sužadėtuvių žiedas „Buvardija"
  FASHION GOLD

  Klasikinis geltono aukso sužadėtuvių žiedas su deimantu Auksinė Buvardija

  415,00 €

  Klasikinis geltono aukso sužadėtuvių žiedas su deimantu. Tiesus lankelis, balto ažurinės karunėlės su šešiomis kojelėmis. Patogus, praktiškas ir išskirtinio grožio žiedas, puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Auksinė Buvardija - Klasikinis geltono aukso sužadėtuvių žiedas su deimantu. Tiesus lankelis šiek tiek pakeltas prie balto aukso ažurinės karunėlės su šešiom kojelėm. Patogus, praktiškas ir išskirtinio grožio žiedas, puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,50-1,90 g

  Aukso spalva - geltona

  Brilianto dydis - 0,15 ct, spalva H, švarumas SI

  Papuošalą pagaminsime per 14 d.d.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W-133G 0,15ct

  Prekė detaliau

  W-133G 0,15ct
  10 Prekės