Sužadėtuvių žiedas „Gerbera"
  FASHION GOLD

  Sužadėtuvių žiedas „Frezija"

  890,00 €

  Balto aukso žiedas papuoštas puikia karūnele su šešiomis kojelėmis, kurioje laikomas 0,30 ct deimantas, 'Frezija' simbolizuoja jūsų giliausią ryšį, pasitikėjimą ir meilę. 

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Balto aukso sužadėtuvių žiedas - jūsų meilės žydėjimas. Šis unikalus sužadėtuvių žiedas, vadinamas 'Frezija', privers jūsų meilę žydėti. Balto aukso žiedas papuoštas puikia karūnele su šešiomis kojelėmis, kurioje laikomas 0,30 ct deimantas. 'Frezija' simbolizuoja jūsų giliausią ryšį, pasitikėjimą ir meilę. Šis žiedas žydi kartu su jumis, primindamas jūsų nepakartojamą meilės kelionę. Sužadėtuvių žiedas 'Frezija' puošia jūsų ranką ir širdį, atskleisdamas jūsų meilės galybę ir išskirtinumą. Pasinėrkite į meilės žydėjimo pasaulį su 'Frezija' ir kurkite ypatingus prisiminimus kartu.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 2,20-2,60 g

  Aukso spalva - balta

  Brilianto dydis - 0,30 ct, spalva H, švarumas SI

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W-229B 0,30ct

  Prekė detaliau

  W-229B 0,30ct
  1000 Prekės