Sužadėtuvių žiedas „Kapela A" (balto aukso)
  FASHION GOLD

  Sužadėtuvių žiedas „Kapela A" (balto aukso)

  2 450,00 €

  Modernus balto aukso sužadėtuvių žiedas - meilės ir elegancijos derinys. Balto aukso žiedas puošiamas 0,50 ct centriniu deimantu ir šešiais deimantais iš kiekvienos pusės, kuriu bendrasvoris 0,12 ct. 

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Modernus balto aukso sužadėtuvių žiedas - meilės ir elegancijos derinys. Šis unikalus sužadėtuvių žiedas vadinamas 'Kapela A' ir pasižymi moderniu dizainu bei elegantiškomis detalėmis. Balto aukso žiedas puošiamas 0,50 ct centriniu deimantu ir šešiais deimantais iš kiekvienos pusės, kuriu bendras svoris 0,12 ct. Žiedo karūnėlė yra subtiliai iškilusi, užtikrinanti jums patogumą ir patrauklią išvaizdą. 'Kapela A' žiedas žavi savo stilingumu ir išskirtiniu dizainu. Šis žiedas bus ne tik jūsų sužadėtuvių simbolis, bet ir stilinga detalė. Suteikite savo santykiams modernumo ir elegancijos akcentą su 'Kapela A' žiedu. Jis žada būti nuostabiu liudijimu jūsų meilės istorijai.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 2,60-3,30 g,

  Aukso spalva - balta

  Briliantu svoris - 0,62 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Daugiau apie deimantų specifikaciją galite paskaityti čia: Apie deimantus

  Žiedo kaina nuo dydžio nepriklauso. Daugiau apie dydžius: Žiedų dydis

  Užsakius lapuošalą pagaminsime per 14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W52-50B
  10 Prekės