• Turime vietoje
Sužadėtuvių žiedas „Kasiopėja"
FASHION GOLD

Balto aukso sužadėtuvių žiedas su deimantu Kasiopėja Brilliance

450,00 €

Išskirtinio dizaino balto aukso sužadėtuvių žiedas su deimantu. Lankelis ties karūnele, į kurią įstatytas tikras deimantas, užtikrina patogumą ir eleganciją. Prabanga ir išskirtinumas viename!

Dydis
Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


Kiekis

Išskirtinio dizaino balto aukso sužadėtuvių žiedas su deimantu. Lankelis iškeltas ties karūnele su keturiomis kojelėmis į kuria įstatytas tikras deimantas, kad žiedas būtų patogus ir elegantiškas. Prabanga ir išskirtinumas viename!

„Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,10-1,50 g,

Aukso spalva - balta

Briliantu svoris - 0,1 ct, spalva H, švarumas SI

Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

Charakteristika

Gamintojas
FASHION GOLD
Prekės kodas
W45-B10

Prekė detaliau

W45-B10
10 Prekės