Sužadėtuvių žiedas „Kolumba"
  FASHION GOLD

  Žiedas su smulkiais deimantais Kolumba's Brilliance

  370,00 €

  Žiedas Kolumba's Brilliance tikrai atrodo ypatingas ir patrauklus su savo minimalistiniu, bet žėrinčiu dizainu, deimantų švytėjimu ir išskirtinumu. Tai tikrai bus ypatinga dovanų pasirinkimas!

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Išskirtinis žiedas Kolumba's Brilliance! Modernus dizainas, smulkūs deimantai įstatyti į lankelį iš abiejų šonų, Halo dizainas - centrinis deimantas apsodintas aplinkui, subtilus minimalistinis dizainas su žėrinti deimantų žavesiu, kuris paslepia auksinę detalę. Elegantiškas ir išskirtinis žiedas viename! Atraskite minimalistinę prabangą!

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Aukso žiedo svoris - 1,30-1,70 g

  Žiedo aukso spalva - balta

  Briliantu svoris - 0,09 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W91-B
  10 Prekės