Sužadėtuvių žiedas „Meilene"
  FASHION GOLD

  Sužadėtuvių žiedas „Meilenė"

  415,00 €

  Sužadėtuvių žiedas Meilenė su 0,15 ct deimantu yra išskirtinio grožio ir prasmingumo simbolis. Jį puošia išskirtinio grožio gelytės formos karūnėlė su keturiom kojėlėmis, kuri suteikia žiedui išskirtinį charakterį.

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Sužadėtuvių žiedas Meilenė su 0,15 ct deimantu yra išskirtinio grožio ir prasmingumo simbolis. Šis balto aukso žiedas pritraukia dėmesį savo elegancija ir subtilumu. Jį puošia išskirtinio grožio gelytės formos karūnėlė su keturiom kojėlėmis, kuri suteikia žiedui išskirtinį charakterį. 0,15 ct deimantas sukuria žavų akcentą, kuris papildo žiedo dizainą. Meilenė sužadėtuvių žiedas yra simbolinė ir prasminga dovana, reprezentuojanti mylėjimo jėgą ir ryšio stiprumą. Leiskite šiam žiedui išreikšti jūsų meilės istoriją ir amžiną prisiminimą.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,20-1,60 g

  Aukso spalva - balta

  Brilianto dydis - 0,15 ct, spalva H, švarumas SI

  Papuošalą pagaminsime per 14 d.d.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W-62B 0,15ct

  Prekė detaliau

  W-62B 0,15ct
  10 Prekės