Sužadėtuvių žiedas „Vega" (geltono aukso)
  FASHION GOLD

  Vega Brilliance - Modernus geltono aukso žiedas su deimantais (0,36 ct)

  1 500,00 €

  Modernus geltono aukso žiedas su deimantais - tikras deimantas centre įstatytas į balto aukso keturių kojelių karūnelę, apgaubiantį geltonos spalvos lankelį su deimantais. Puikus pasirinkimas sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Modernus dizaino geltono aukso žiedas su deimantais - tikras deimantas centre įstatytas į balto aukso keturių kojelių karūnelę, kuria apgaubia geltonos spalvos lankelis puoštas deimantais, taip sukuriama vientisą deimantinį žėrėjimą. Puikiai tinka sužadėtuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 2,00-2,40 g,

  Aukso spalva - geltona

  Briliantu svoris - 0,36 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius lapuošalą pagaminsime per 14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W52-30G

  Prekė detaliau

  W52-30G
  10 Prekės