Žiedas su briliantais "Deimantinė juostelė 27"
  FASHION GOLD

  Žiedas su briliantais "Deimantinė juostelė 27"

  939,00 €

  Balto aukso žiedas su 27 natūraliais deimantais aplink visą žiedą - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką arba pradžiuginkite juo kitomis progomis.

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas balto aukso žiedas su 27 deimantais, kuriu bendras svoris 0,16 ct - yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Su šiuo žiedu galite pasipiršti, bet jis tinka ir kitomis progomis - nudžiuginkite mylimą moterį per Kalėdas, Valentino dieną, gimtadienį ar metinių progomis. Jis dera ir prie kitų žiedų

  Praba 750, S

  voris apie 2,10 g ,

  27 vnt briliantų bendras svoris 0,16 ct (spalva G, švarumas SI).

  Dydis 52 - 16,5 galima apžiūrėti ir iškart įsigyti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje. Kitus - gaminame per 5-7 savaitės.

  Nemokamas proginis ypakavimas!

  Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  1B815W454-1
  10 Prekės